Instagram Unfollow Uygulamaları

Instagram Unfollow Uygulamaları

İnstagram unfollow uygulamaları ile tüm İnstagram hesaplarınız için avantaj sağlayabilirsiniz. İnstagram üzerinde maalesef takip etmeyenleri bulma için bir özellik bulunmuyor. Bunun dışında geliştiricilerin İnstagram takip etmeyenleri silme programı devreye girebilmektedir. Fakat bunlar İnstagram tarafından geliştirilmediği için güvenlik konusunda dikkat edilmesi gereken durumlardan biridir. İnstagram takip etme konusunda bazı uygulamalar tavsiye edilmektedir yine de bu tarz uygulamaları kullanmadan önce mutlaka güvenilirliğinden emin olmanız gerekiyor. Bazı unfollow uygulamaları bakıldığı zaman,

  • Twitly Takipçi Analiz programı ücretsiz olarak sağlanan uygulamalardan biridir. Bu uygulama sayesinde sizin takip ettikleriniz fakat sizi takip etmeyen kişileri rahatlıkla bulabilir ve sınırsız sayıda İnstagram hesabı ekleyebilirsiniz.
  • Followes Analytics For İnstagram uygulaması ile sizleri takip etmeyenleri rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun dışında engelleyicileri tespit ederek kendi hayranlarınızı görüntüleyebilir, en iyi arkadaşlarınızı sıralayabilirsiniz.
  • Unfollowers 4 uygulaması İnstagram kullanıcıları tarafından yüksek puan almış bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında takibi bırakanlar gibi bilgilere erişebilirsiniz.
  • Inplus uygulaması yine kullanıcılardan yüksek puan alan, İnstagram için takibi bırakanlar uygulamasıdır. Böylece takipten çıkanları ve takip etmeyenleri de göstermeye yarayan çok yönlü bir uygulamadır.

Genel olarak Google Play Store veya App Store üzerinden indirilen bu uygulamalar İnstagram hesaplarını analiz eder ve sonrasında geri takip etmeyenler, takip edilmeyenler, takipçi olmayıp hikayeleri görüntüleyen hesaplar gibi durumları kullanıcılara göstermektedir. Bunun dışında kişileri toplu bir şekilde takipten çıkabilmeye veya çıkartabilmeye yarayan programları rahatlıkla indirerek kullanabilirsiniz.

Instagram Unfollow Ne Demek?

Unfollow detayları

Unfollow İnstagram ne demek bakıldığı zaman genellikle İnstagram uygulamasının takipleşme özelliği ile alakalıdır. İnstagram hesabı üzerindeki Unf kelimesi takibi bırakırsan takibi bırakırım anlamına gelir yani bir kişiyi beğenmiyorsanız, paylaşımlarını görmek istemiyorsanız Unfollow yaparak takipten çıkabilirsiniz. Böylece o kişinin paylaşımlarını bir daha göremezsiniz. Bu arada eğer çıktığınız hesap gizli ise bu durumda hiçbir şekilde profili göremezsiniz.

Instagram’ta Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur Programsız

İnstagram takip etmeyenler konusunda programsız olarak bulmak istiyorsanız bunun için İnstagram profiline gidin ve ayarlar kısmına giriş yapın. Sonraki adımda İnstagram profilinize girerek sağ üst kısımdaki üç çizgiye tıklayın ve verilere erişme kısmına gelin. Sizi takip eden hesapları listeleyin ve takip ettiğiniz hesapları da listeledikten sonra takip edenler ve takip etmeyenleri kıyaslayın. Böylece tamamen programsız olarak takip etmeyen hesapları daha kolay bir şekilde bularak erişim sağlayabileceksiniz.

Instagram Unfollow Uygulamaları Güvenli Mi?

İnstagram üzerinde takip etmeyen kişileri bulmak isteyenlerin merak ettiği konulardan biri İnstagram Unfollow uygulamaları güvenli mi sorusu olmaktadır. İnternet ortamında bulunan bu programlara yüzde yüz şekilde güvenli denilemez sonuç olarak bu uygulamalar İnstagram tarafından sağlanmamaktadır. Bunun dışında bu uygulamalardan yararlanmak için kullanıcı adı ile şifre bilgilerinizin girilmesi gerekir. Bu durumda tavsiye olarak bu uygulamaları kullanacaksanız şifrenizi hemen değiştirmenizdir. BU şekilde hesabı güvende tutabilirsiniz.

İnstagram unfollow uygulamaları konusunda öncelikle bir sahte hesap üzerinden deneyebilirsiniz. Sonraki aşamada eğer uygulamanın güvenliğinden emin olursanız orijinal hesabınız üzerinden kullanabilirsiniz. Günümüzde güvenilir birçok İnstagram unfollow sitesi ve uygulamaları bulunuyor bu sebeple en fazla kullanılan ve olumlu yorum alan uygulamalara göz atabilirsiniz.

Instagram Takip Etmeyenler Şifresiz

İnstagram takip etmeyenler şifresiz olarak görebileceğiniz birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu durumda İnstagram takip etmeyenleri de toplu silme uygulamaları da birçok kişi tarafından bilinmekte ve kullanılmaktadır. Özellikle İnstagram takibi bırakanlar yani Unfollow terimi gün geçtikçe daha fazla merak edilen bir kelime olmaktadır. Bununla birlikte İnstagram takip etmeyenleri bulma konusunda,

  • Takip edilen kullanıcıların sizi takip etmediğini görmek için birden farklı yöntem bulunmaktadır ve bununla beraber üçüncü parti programlar konusunda güvenilirliği sağlamadan kullanmamanız önerilir.
  • İnstagram takip etmeyenler şifresiz programlar bulunmaz bu tarz şeyler vaat ederek sizlerden farklı kişisel bilgilerinizi isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemeniz gerekmektedir bunun dışında sadece orijinal İnstagram uygulaması üzerindeki profilinizden kimlerin sizleri takip etmediğini görüntüleyebileceksiniz.

İphone İnstagram Unfollow Uygulamaları

İOS kullanıcıları için iki farklı program bulunuyor. İnstagram takibi bırakanlar uygulama önerileri konusunda çok çeşitli uygulama bulunuyor, bunlardan biri Twitly For İnstagram Twitter ve İnstagram için Followers+ uygulamasıdır. Her iki mobil uygulamayı da çalıştırmak oldukça basittir. Bu mobil uygulamaları App Store ile cihazlara indirdikten sonra hesaplarınıza giriş yapabilirsiniz.

Belirtilen alanlara giriş yaptıktan sonraki aşamada hesabınızın kısa bir analizi yapılır ve sonrasında takibi bırakanlar, lost foloowers menüsü üzerinden hesapları takip etmeyi bırakanlara kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu tarz uygulamalar genel olarak basit ara yüz içeriklidir ve Türkçe olan uygulamalardır. Genel olarak nasıl bir kullanım sergileyeceğiniz konusunda sizlere destek sağlayan programlardır.

İnstagram Takip Etmeyenleri Silme Programı

İnstagram takip etmeyenleri silme programı için Google Play Store üzerinde App Store’ye oranla daha fazla uygulama seçeneği bulunuyor. BU seçeneklerde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri güvenilirlik olmaktadır. Kullanıcı yorumları ile beraber uygulama puanlarını dikkate alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Burada kullanıcı yorumları ile birlikte uygulama puanı göz önüne alındığında iki adet uygulama öne çıkıyor. Bunlardan biri Ana.ly ve Takipçi Analizi For İnstagram uygulamasıdır.

Belirtilen bu programlar genellikle aynı mantık ile çalışıyor. Uygulamaya hesabınız ile giriş yaptıktan sonraki aşamada takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyenler menüsünü kullanarak takip etmeyen kullanıcıları rahatlıkla görebileceksiniz. Bazı İnstagram kullanıcılarının biyografide belirttikleri UNF kelimesi ile birlikte sizlerde biyografiye ekleyebilirsiniz böylece takipten çıkacağınızı belirtmiş olursunuz.

İnstagram geri takip etmeyenler için de yine aynı mantıkla uygulamaları kullanabilirsiniz. Fakat üçüncü parti uygulamaları olan bu uygulamalar genel olarak bir güvenilirlik sağlamaz bu sebeple uygulama dahilinde ve takipçi sayısı kontrol etmek gibi uygulamalarda hizmetler konusunda dikkat edilmesi gerekiyor.

Instagram Unfollow Uygulamaları Nasıl Kullanılır?

Unfollow uygulaması kullanmak

Birçok kişi İnstagram profilinde kendisini takip etmeyen kullanıcıları bulmak için uygulama kullanmaktadır. Fakat bu uygulamaları kullanmak için genellikle sizlerden İnstagram şifresi talep ediliyor bu sebeple güvenilirlikleri sorgulanabilmektedir. Güvenli olan uygulamaların kullanımı için bu programlar da sadece kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak ekranda beliren sizleri takip etmeyen kullanıcıları görerek toplu bir şekilde takipten çıkabilir veya hepsinden tek tek çıkılabilmektedir. İnstagram Unfollow uygulamasına bakıldığı zaman,

  • Birçok kişi İnstagram profili üzerinde ekli olan hesapların hangilerinin kendilerini takip ettiğini öğrenmek ister bu sebeple bu tarz uygulamalar oldukça basit ara yüze sahiptir bu sebeple herkes rahat bir şekilde kullanılabilir.
  • Google Play Store ve App Store her sene zararlı olan bu uygulamaları kaldırmaktadır fakat gerçekten güvendiğiniz bir uygulama varsa apk olarak indirebilir ve güvenilir olan uygulamaları indirebilirsiniz.
  • İnstagram hesabınız ile bu uygulamalara giriş yaptığınızda sizi takip eden hesaplar seçeneği gibi bir seçenek gelir. Bu seçenek üzerinden siziz takip edenler ve etmeyenlere ulaşarak toplu bir şekilde veya tek tek çıkabilirsiniz.
  • İnstagram Unfollow uygulamalarının kullanımı sonrasında mutlaka hesabınızın şifresini değiştirin. Her ne kadar güvenilir olduğuna inansanız da bu uygulamalar sizlerin İnstagram hesaplarını kullanabilirler.

Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67