Instagram Ücretsiz Hikaye İzlenme

Instagram Ücretsiz Hikaye İzlenme

İnstagram ücretsiz hikaye izlenme işlemi oldukça kolaydır. Birçok kullanıcı İnstagram’da hızlı şekilde takipçi kazanmak ve etkileşim almak için hikaye izlenme sayısını arttırmak ister. Bunun için uygulanacak en kolay yöntem tıklanma sağlayan bir firma ile anlaşmaktır. Ancak bu firmalar bazen bot hesapları tıklatıyor olabildiği için hesabınızın kapatılma riskini barındırmaktadır. Ayrıca bu işlem için ücret isteyeceklerdir. İnstagram ücretsiz hikaye izlenme yöntemlerini merak edenler için şu şekilde sıralanabilir;

 • Hikaye etiketleri kullanmak
 • Etkinlikler düzenlemek
 • Etkileşim gruplarına katılmak
 • İnstagram hesabınızda aktif hikaye ve gönderi paylaşımı yapmak
 • Aşırı miktarda reklam paylaşımı yapmamak

İnstagram Hikaye İzlenme Arttırma

Hikaye İzlenme Sayısı Arttırma

İnstagram hikaye izlenmesi arttırma işlemi için bu maddeleri uygulamak kesinlikle önerilir. Öncelikle Hikaye etiketleri kullanmak ve hastaglara yer vermek sizin keşfete düşmenizi sağlayacaktır. Hikaye etkileşimi arttırmak için öncelikle hesabınızı herkese açık hale getirin. Hikayenizde çeşitli konularda etiket kullandığınızda ve güzel içerikler paylaştığınızda izlenme artışı keşfete düşmesiyle artacaktır.

Etkinlikler düzenlemek İnstagram ücretsiz hikaye izlenme işlemi için ilk akla gelenlerden biridir. Hikaye ve gönderi etkinlikleri takipçi sayınızın ve tıklanma sayınızın artmasını sağlayacaktır. Soru cevaplar, etkileşim postları ve çeşitli tavsiyelerde bulunulan paylaşımlarda bulunmak sayfanızda kitle artışı sağlar. Ancak bunun olabilmesi için etkileşim sağlayacak kullanıcı grubu oluşturmak olabilir.

Etkileşim grupları İnstagram hikaye izlenme arttırma, postlarda like sayısını yükseltme ve yorumlarla keşfete düşme gibi işlemler için kurulur. Bu işlem yapılırken kullanıcılar kendi postlarına gelen yorumlar, beğeniler tıklanmalara göre başkalarının postlarına da aynı işlemi uygulamalıdır.

Aktiflik tıklanma ve hikaye izlenme story etkileşimi için çok sık paylaşım şarttır. Algoritma hesapların paylaşım sıklığına göre önerilenlere yükseltir. Ancak aşırı paylaşımda doğru değildir. İdeal bir İnstagram sayfası haftada 2 – 3 post paylaşabilir ya da günde birkaç story atabilir. Bu etkili olacaktır. Günde birkaç post ve onlarca hikaye atmak hem takipçilerinizi sıkar hem de etkileşimi düşürür.

Son dönemde İnfluencerların kaydırmalı link ve bağlantı adresi ile para kazanıyor olması çok yaygın hale geldi. Üstelik İnstagram’ın yaptığı son güncellemeyle birlikte artık bu özellik için yeterli olan takipçi sınırlaması da kalktı. Bu sebeple insanlar bağlantı vererek alışveriş sitelerinden ve markalardan para kazanmaktadır. Ancak ne kadar takipçiniz olursa olsun çok fazla bu tip linkler paylaşmak etkileşim için asla önerilmez. İnstagram sayfanızı büyütmek ve hikaye izlenme artışı için instagram hikaye izlenme satın al adresinimizi ziyaret edebilirsiniz.

İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi

İnstagram hikaye tıklanması ve izlenmesi arttırmak için her zaman organik takipçi artışı gerekmeyebilir. İnstagram hikaye izlenme hilesi kullanarak birçok kişi etkileşim miktarını arttırmaktadır. İnstagram üzerinde bazı sayfalar birçok kullanıcı ile bu tip etkinlikler düzenlemektedir. İnstagram hikaye izlenme hilesi denilince akla ilk gelenler şunlardır;

 • Ücretli sayfalarda paylaşım
 • Tıklanma garantili kuruluşlar
 • Takipçi satın almak
 • İnstagram’a reklam vermek

İnstagram sayfaları çok takipli olduğunda kullanıcılar postlarına ve hikayelerine izlenme arttırmak için belli bir ücret karşılığında paylaşım ister. Büyük sayfalar sizin postlarınızı ve hikayelerinizi paylaşarak kitlesini sizinle paylaşmış olur. İçeriklerinize ve hikayelerinize göz atan kullanıcılar tıklanmanızı arttırır. Hatta eğer içerikleriniz hoşlarına giderse takipte ederler.

İnstagram hikaye izlenme arttırma işlemi için internet üzerinde birçok tıklanma kuruluşu bulunmaktadır. Bu siteler size belli ücret karşılığında, tıklanma aralığı belirleyerek yönlendirmede bulunurlar. Bu büyük siteden gelen takipçi ve tıklanmadan çok daha garantili bir yöntemdir. Çünkü etkileşim miktarı ödediğiniz ücrete göre değişir. Bazı hesaplar İnstagram ücretsiz hikaye izlenme imkanı da tanır. Bu hesaplara takipçi kazandırmanız yeterli olabilmektedir.

Takipçi satın almak tıklanma almaktan çok daha etkili bir yöntemdir. Ancak bu işlemin ücretleri ve riskleri çok daha fazladır. Hikaye izlenme ve beğeni artışı için bu yöntemi tercih edenler aktif olmayan kullanıcılar ve bot hesaplarca takip edildiklerinde hesapları risk altındadır. Bu tip işlemlerde hesabınız İnstagram algoritması tarafından incelenirse kapanabilir. Bu sebeple doğal takip artışı önerilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi alabilmek için sosyalat.com sitesini ziyaret edin ve sosyal medyanın tıklanma özelliklerini öğrenin.

İnstagram tıklanma artışı için kullanıcılara reklam seçeneği sunar. Reklam verme işlemi oldukça kolaydır.  Hesabınızın reklam verebilmesi için öncelikle işletme hesabına geçilmesi gerekir. İşletme hesabı için ve reklam vermek için adımlar şunlardır;

 • Hesabınızın ayarlar kısmına gidin
 • Hesap yazan seçeneğe tıklayın ve en alta inin
 • Burada profesyonel hesaba geçiş yapa tıklayın
 • Daha sonra hesabınızın yer aldığı bölümün üstünde reklam araçları kısmına erişin

İstenen ücrette istenen miktarda paylaşım yapmak burada İnstagram’ın kendi algoritmasıyla mümkündür. Böylece hem İnstagram sizi ön plana çıkarır, hem de İnstagram hikaye izlenme arttırma işlemi uygularken hesabınızı riske atmamış olursunuz…

İnstagram Video İzlenme

Instagram Video İzlenme Sayısı

İnstagram’ın Snapchatte olduğu gibi ya da TikTok’da olduğu gibi oluşturduğu Reels ve IGTV paylaşımları ile video paylaşımları hızla arttı. Özellikle de kullanıcıların bu videolarla çok fazla tıklanma ve etkileşim alması mümkün hale geldi. peki, İnstagram video izlenme sayısı nasıl arttırılabilir. Öncelikle yapmanız gereken çektiğiniz videoya uygun etiket ve hastag kullanmaktır. Hastaglar alakalı içerikleri ön plana çıkarır.

İnstagram video izlenme artışı için yapılması gereken kullanıcı yorumu ve kaydetme özelliğinde artışa önem vermektir. Bu sebeple etkileşim gruplarına katılabilir, takipçilerinizin, beğeni, yorum ve kaydetme konusunda destek olmalarını isteyebilirsiniz. Bu sayede hemen herkesin kullandığı keşfette videolarınıza birçok kullanıcı erişimi mümkün hale gelir.

İnstagram videoları özellikle de Reels içerikler belli bir kategori içerik barındırmalıdır. Çoğunlukla TikTok içerikleri paylaşılan bu gönderi bölümü bilgi verme, deney, eğlenceli taklitler ya da editlenmiş gönderiler olarak karşımıza çıkabilmektedir. İnstagram videolarınızı ve içeriklerinizin etkileşimini arttırmak için sosyalat.com adresini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz…

Video İzlenme Hilesi

İçeriklerinizin daha çok izlenebilmesi için video izlenme hilesi kullanabilirsiniz. Birçok içerik paylaşan ancak etkileşim alamayan kullanıcı video içeriklerini ön plana çıkarmak için hilelere başvurabilmektedir. İnstagram’da çok fazla takipçiye sahip sayfalar ve siteler sizin video izlenmenizi sağlayacak etkileşimlerde bulunabilirler. Ancak bu işlem belli bir ücret gerektirmektedir. Genellikle ücret alındıktan sonra şifreleme yöntemiyle ya da videonuzu büyük sayfalarda paylaşarak ön plana çıkarırlar. Yönlendirmeler bu süreçte İnstagram video izlenme miktarınızda artış sağlayacaktır.

Organik takipçi artışı ve izlenme sayısı için bu işlemi az sıklıkta tercih etmeniz önerilir. Video izlenme hilesi kısa süreli uygulandığında ve kaliteli içerikleriniz başlangıçta izleyicilerin sayı artışıyla organik bir izlenme artışı sağlayabilir. Bu sebeple içerik kalitesi burada en önemlisidir.

İnstagram Hikaye İzlenme Sırası

Hikaye İzlenme Sırası

Kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri de İnstagram hikaye izlenme sırası neye göre belirlenir. Hikaye paylaşımı yaptığınızda sizi takip eden insanlar hikayenizi üst kısımdaki sıralamada görür. Sizler de fark etmişsinizdir ki burada belli bir sıralama algoritması uygulanır. İnstagram hikaye izlenme sırası genellikle zamana göre sıralanmaktadır. Yani paylaşılan hikayeler eşit oranda tıklanıyorsa en yeni paylaşımlar ilk sırada yer alır. Eğer paylaşımlarda bazı hikayeler atlanıyorsa ve belli hesaplar ilk tıklanıyorsa algoritma buna uygun sıralama uygular. Tüm bu sosyal medya içerikleri hakkında bilgi almak için sosyalat.com adresine göz atabilirsiniz…


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67