Instagram Threads Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram Threads Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram Threads Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram Threads Nedir Ne İşe Yarar? İnstagram, her geçen gün birçok özelliği platforma getirmektedir. Geçtiğimiz yıllarda getirilen Threads da bunlardan biridir. Özellik her ne kadar yeni olmasa da kullanıcıların çoğu tarafından bilinmemektedir.

Yeni bir sohbet uygulaması olan Threads, kullanıcıların kendi arasında daha aktif ve verimli sohbet etmesini sağlamaktadır. Ancak sahip olduğu özellikler, onu daha fazla kullanışlı yapmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşımlarına izin veren platform, anlık durum paylaşımı, telefonun pil durumu gibi paylaşımlara da izin vermektedir.

İnstagram Threads kullanmak için tek yapmanız gereken, telefonunuza indirmektir. Ardından hemen yükleyerek, anında kullanmaya başlamanız mümkündür. Peki, Threads nedir, özellikleri nelerdir ve ne işe yarar?

İnstagram Threads Nedir?

Peki, İnstagram Threads nedir? İnstagram tarafından sunulan bu uygulama, kullanıcılar arasında büyük bir popülerlik kazanmıştır. Buna rağmen uygulama hakkında hâlâ birçok kişinin fikri bulunmamaktadır.

Threads ne demek? İngilizce bir kelime olan Threads, kelime anlamı olarak “iş parçacağı, iş parçacıkları” anlamına gelmektedir. APK, kullanıcılara birbirleri arasında daha kolay bir mesajlaşma imkânı sunmaktadır.

İnstagram Threads Ne İşe Yarar?

Peki, İnstagram Threads ne işe yarar? Uygulama, kullanıcıların hem durum, hem de konum bildirimi yapmasında yardımcı olmaktadır. Yakın arkadaşlarla,

 1. Gerçek zamanda yer bildirimi,
 2. Anlık durum paylaşımı,
 3. Telefonun pil durumu,
 4. Mesaj paylaşımı,
 5. Fotoğraf paylaşımı,
 6. Video paylaşımı,

Gibi paylaşımlara izin vermektedir. Kullanıcılar ve yakın arkadaşlarının, devamlı, otomatik güncellemeler yapmasına imkân tanımaktadır. Aynı zamanda yakın arkadaşlar tarafından, yakın dönemde yapılan hikaye paylaşımlarına da erişimi bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak İnstagram Threads APK, açıldıktan hemen sonra doğrudan kamera erişimi vermektedir. Etiket ve filtreler de mevcuttur. Bu sayede kullanıcılar fotoğrafın deklanşör bölümüne yakın arkadaş belirterek, eş zamanlı çok sayıda kullanıcıya gönderme imkânı sunmaktadır.

Böylece kullanıcılar, fotoğraf çekerken ve arkadaşlarına yollarken vakit kaybetmeden, anında yollayabilmektedir. Eğer göndermeden önce filtre uygulamak, etiket yerleştirmek istiyorsanız, kısa sürede yapabilmeniz mümkündür.

İnstagram Threads Özellikleri Nelerdir?

İnstagram Thread APK ne gibi özelliklere sahiptir? Kullanıcılar uygulama sayesinde,

 1. Özellikle yakın arkadaşlarına, daha iyi odaklanmaktadır. Onlardan gelen mesajları, hikâyeleri ve durumları göstermektedir.
 2. İnstagram üzerindeki mesajlarınızı, görmenizi sağlamaktadır. İnstagram’da bir kişiyle sohbet etme, Threads üzerinden de yapılmaktadır.
 3. Sadece yakın arkadaşlarınızın görebilmesi adına durum oluşturmanıza imkân vermektedir.
 4. Video kaydettiğiniz esnada, söylediklerinize otomatik altyazı eklemeye izin vermektedir.
 5. Daha hızlı fotoğraf göndermeniz mümkündür.
 6. Kullanıcılar, kendi temasını seçebilmektedir. Gerek uygulamanın, gerekse simgenin rengi kişiselleşmektedir.

İnstagram APK ne işe yarar,  dolayısıyla size ulaşabilecek kişiler üzerinde, tam bir kontrol imkânı vermektedir. Aynı zamanda en fazla mesajlaştığınız kişilere, daha hızlı ve kolayca ulaşımı bulunmaktadır.

İnstagram APK uygulamalarından biri olan Threads, İnstagram üzerindeki yakın arkadaşlar listenize eklediğiniz kişilerle çalışmaktadır. Böylece kullanıcılar, daha özel bir ortam da bulmaktadır. Durum paylaşımı, yakın arkadaşlarla otomatik şekilde yapılmaktadır. Eğer ona gerekli izinleri verirseniz,

 1. Lokasyonunuzu izleme,
 2. Ne kadar hızlı yürüdüğünüzü, adımlarınızı sayma,
 3. Telefon bataryanızın durumu,

Gibi durumları sensörleriyle otomatik olarak algılamaktadır. Ardından arkadaşlarınıza göndermektedir. Böylece onlar ne yaptığınız hakkında, ayrıntılı bilgi sahibi olmaktadır. Aynı durum, onlar için de geçerlidir. Eğer onlar da İnstagram APK izni verirse, siz de onların ne yaptığını öğrenebilirsiniz.

Ancak belirttiğimiz üzere bu durum tamamen isteğe bağlıdır. Eğer paylaşım fikrinden vazgeçerseniz, herhangi bir zamanda kapatmanız mümkündür.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67