Instagram Takip Etmediklerimin Hikayesini Görme

Instagram Takip Etmediklerimin Hikayesini Görme

Instagram takip etmediklerimin hikayesini nasıl görebilirim sorusu, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde araştırılmakta ve gizli profilleri takip etmeden ziyaret edebilmenin yolları aranmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram, gizli profillerin bilgi ve paylaşımlarına erişebilmeniz için bu hesabı takip etmeniz gerektiğini belirtmektedir. Ancak farklı site ve programlar kullanarak bu kapalı profillerin paylaşımlarını gizlice görüntüleyebilmeniz mümkündür.

Instagram’da takip etmediğiniz ancak paylaşımlarını merak ettiğiniz kişilerin profillerine girmek istiyorsanız, bu noktada bilmeniz gerekir ki, Instagram resmi web site ve uygulamasının bu tarzda bir özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle yapacağınız işlemler için üçüncü şahıs program ve uygulamaları olarak bilinen seçeneklere yönelmeniz gerekecektir. Bu programlar günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aşağıdaki başlıkları inceleyerek Instagram’da takip etmediğiniz ve gizlice hikaye paylaşımları görmek istediğiniz profillere kolayca erişebilmek için gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Instagram’da Gizlice Hikayeye Bakmak

Gizlice Instagram Hikayeye Bakmak

Sosyal medya üzerinde yaptığı eylemler görünmeden işlem yapmak isteyen bireyler, Instagram’da gizlice hikayeye bakmak ve bu gibi birtakım konular üzerine araştırmalar yapmaktadır. Takip ettiğiniz ya da takip etmediğiniz kullanıcıların hikayelerine baktığınız görünmeden erişmek istiyorsanız, daha önce de belirttiğimiz web site, uygulama, program ve bu gibi seçenekleri kullanmanız gerekecektir.

Instagram’da herhangi açık veya kapalı bir profilin gönderi, video, hikaye, Reel, IGTV gibi paylaşımlarını görmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Ancak bilinmesi gerekir ki, bu uygulamaların hiçbiri resmi Instagram platformu ile bağlantılı değildir ve bu nedenle güvenilirlik düzeyleri tartışma konusudur.

Instagram Hikaye Bakma Hilesi

Instagram hikaye bakma hilesi olarak bilinen gizlice hikaye görüntüleme özelliği, birçok farklı şekilde yapılabilmektedir. Instagram hesabı herkese açık veya kapalı olması fark etmeksizin istediğiniz kullanıcıların hikayelerini gizli bir şekilde görüntüleyebilmeniz mümkündür. Bu bağlamda tercih edebileceğiniz uygulamalar aşağıdaki listede belirtilmektedir.

 1. Ghostegro
 2. InStore: Saver, Story
 3. Blind Story
 4. Insta Story Stalker
 5. Silent Story for Instagram
 6. Progro
 7. Secret Story for Instagram
 8. Postegro PRO
 9. Who Reports
 10. InsFrog

Yukarıda belirtilen uygulamaları, kullandığınız mobil cihazın uygulama mağazası üzerinden kolayca indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak eğer Instagram ve diğer işlemleriniz için bilgisayar kullanmayı tercih ediyorsanız, aşağıdaki listeye göz atarak aynı sistem ile çalışan internet sitelerini görüntüleyebilirsiniz.

 • Instawp
 • Bestwhozi
 • Postegro
 • Instasaved

Yukarıda belirtilen web sitesi isimlerini tarayıcınız üzerinde aratarak web sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise site yönlendirmelerini takip ederek istediğiniz Instagram kullanıcısının hikaye paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Takip Etmediğin Birinin Hikayesine Bakmak Uygulaması

Takip Etmediğin Hesabın Hikayesine Bakma Uygulaması

Takip etmediğiniz birinin hikayesine bakmak uygulaması daha önce de belirttiğimiz gibi günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde Instagram üzerinde merak ettiğiniz birini gizlice takip edebilir ve hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Bir önceki başlıkta belirtilen Ghostegro, Blind Story, Silent Story for Instagram gibi çeşitli uygulamaları tercih ederek dilediğiniz kullanıcının story paylaşımlarını kolayca görebilirsiniz.

Bu noktada her bir uygulama farklı insanlar tarafından geliştirildiği için takip etmeniz gereken adımlar da farklılık gösterebilir. Ancak bu tür uygulamaların neredeyse tamamı aynı mantık ve sistem üzerine kuruludur ve yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 1. İlk olarak takip etmediğin birinin hikayesine bakmak için kullanılan uygulamalardan birini cihazınıza indiriniz.
 2. Uygulama indikten sonra uygulamayı açarak ana ekrana erişiniz.
 3. Bu sayfada uygulama sizden Instagram kullanıcı adı ve şifre isteyecektir.
 4. Bu bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek onay butonuna tıklamanız gerekecektir.
 5. Sonrasında ise Instagram benzeri bir platform açılacak ve arama çubuğu üzerinden istediğiniz kişilerin hikaye gönderileri sizlere gösterilecektir.

Bu 5 adımı takip ederek dilediğiniz profil inceleme işlemini yapabilmeniz mümkündür. Ancak görülebildiği üzere bu uygulamaların tamamı sizden Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir. Güvenliğin sağlanabilmesi için indirmek istediğiniz uygulamanın yorumlarını dikkatli bir şekilde incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Instagram’da Takip Etmediğin Kişinin Profiline Bakınca Görür Mü?

Instagram’da takip etmediğin kişinin profiline bakınca görür mü sorusunun yanıtı sıkça merak edilmekte ve herkese açık profillere giriş yapılması durumunda bu kişinin bilgisi olup olmayacağı sorgulanmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, Instagram uygulaması ve web sitesinin esasında bu tarz bir özelliği bulunmamaktadır. Yani, herkese açık profile sahip bir kullanıcının hesabını ziyaret ettiğiniz zaman karşı tarafa bildirim gitmeyecektir.

Instagram özelliklerini arttırmaya yönelik olan takipçi kontrolü uygulamaları bulunsa da, bu özellikler tam çalışmamakta ve doğru bilgi vermemektedir. Bu bağlamda herkese açık olan profilleri ziyaret edebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gerekir ki, bu kullanıcıların hikayelerini izlediğiniz zaman hikayeyi görüntüleyenler arasında yer almış olursunuz ve bu nedenle profil ziyareti yaptığınız belli olur. Eğer herkese açık profilde hikaye izlediğiniz anlaşılmasın istiyorsanız, daha önceki başlıklarda belirtilen internet adreslerini veya mobil uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Instagram Hikaye İzleme

Instagram hikaye izleme, Instagram platformunun sunduğu ve günümüzde yaygınca kullanılan özelliklerden bir tanesidir. Bu özellik sayesinde her kullanıcı, günlük hayatından kesitleri hikaye olarak paylaşarak 24 saat süre boyunca bu hikayeleri takipçileriyle paylaşabilmektedir. Ayrıca hikayenin kimler tarafından izlendiği de Instagram’ın uygulamasının özellikleri arasında yer almaktadır.

Instagram hikaye izleme özelliğinde bu paylaşımları kimlerin görüntülediği tespit edilebildiği için bazı Instagram kullanıcıları gizlice hikaye izlemenin yollarını aramaktadır. Bu bağlamda tercih edilebilecek pek çok farklı üçüncü şahıs uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanarak istediğiniz kişilerin gizlice profiline giriş yapabilir ve paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz. Ancak bu uygulamaları kullanırken dikkatli olmak gerekir. Çünkü bu uygulamalar Instagram giriş belgelerinizi istemekte ve güvenilirlikleri kesin olmamaktadır.

Instagram Hikaye Bakma Hilesi Gerçek Mi?

Günümüzde gizli şekilde Instagram hikayesi izlemek isteyen bireyler, Instagram hikaye bakma hilesi yöntemine başvurmaktadır. Bu yöntemde insanlar, istedikleri Instagram kullanıcısının hikaye gönderilerini gizli bir şekilde izleyebilmektedir. Bu bağlamda hikayeyi görüntüleyenler kısmında çıkmadan izlemek mümkündür.

Instagram hikayeleri gizlice izleme adı verilen bu yöntemin gerçek olup olmadığını merak eden bireyler, bu noktada bu eylemin aslında bir hile olmadığını ve yalnızca bazı site ve uygulamalar aracılığıyla yapılabilecek bir işlem olduğunu bilmelidir. Kısaca özetlemek gerekirse Instagram kullanıcılarının paylaştığı hikaye gönderilerini gizli şekilde görüntüleyebilmeniz mümkündür.

Instagram Hikayeye Bakma Hilesi Gerçek Mi?

Hikayeye Bakma Hilesi

Instagram’da gizlice hikayeye bakmak eylemi yapmak isteyenler, bu bağlamda bu işlemlerin gerçek olup olmadığını ve karşı tarafın bu eylemin yapıldığını anlayıp anlanmayacağını merak etmektedir. Instagram hikayeye bakma hilesi yapabilmek için kullanılan uygulamaların genel olarak sorunsuz bir şekilde çalıştığı, ancak bu uygulamaların güvenilir olmadığı bilinmelidir.

Daha önce de belirttiğimiz üzere gizlice hikaye ve profillere bakmaya yarayan uygulamalar, kullanıcılardan Instagram bilgilerini istemektedir. Bu Instagram bilgilerinin uygulamayla paylaşması, hesabınızın 3. şahısların eline geçmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu tür durumlar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka indireceğiniz ve hesap bilgilerinizi paylaşacağınız uygulama hakkında araştırma yapmalısınız. Özellikle tür Instagram hesap bilgilerinizi talep eden uygulamalarda, uygulama yorumlarını incelemeniz ve kullanıcı deneyimlerini sorgulamanız tavsiye edilmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67