Instagram Story İndirme Uygulamaları

Instagram Story İndirme Uygulamaları

Instagram Story indirme uygulamaları da internet üzerinde popülerleşen başlıklar arasında yerini almaya devam eder. Bunun nedeni ise; Story uygulamalarından faydalanarak, beğendikleri içerikleri kaydetmek isteyen insanların varlığından kaynaklanmaktadır. Instagram üzerinde Story indirmek istiyorsanız; faydalanabileceğiniz birçok farklı yöntem olduğunu bilmenizde fayda vardır. Özellikle de indirmek istediğiniz Storyler video halinde ise; mutlaka farklı uygulamaları değerlendirmenizde fayda olacaktır. Aksi taktirde; video şeklinde olan hikayeleri telefonunuza ya da bilgisayarınıza yüklemeniz söz konusu olmayabiliyor.

Instagram Hikâye İndirme Uygulamaları Hangileridir?

Instagram hikâye indirme uygulamaları hangileridir? Sorusunu araştırmaya devam ediyorsanız; farklı alternatifler ile karşı karşıya gelmeniz mümkün olacaktır. En sık kullanılan Store indirme uygulamaları ise şu şekilde paylaşılmaya devam eder;

Ekran Kaydı Alma

Ekran kaydı alma işlemi; Hikayelerin telefona indirilmesinde kullanılan en yaygın alternatifler arasında yerini almaya devam eder. Özellikle de iOS işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız; bu yönteme herhangi bir uygulama indirmeden yapabileceğini de bilmenizde fayda vardır. Ancak aynı durum Android cihazlar için geçerli olmayabiliyor. Android cihazlarınızdan; Story indirme uygulaması sahip olabilmeniz için; çeşitli aplikasyonlardan faydalanmaya devam etmeniz çok önemli olacaktır. Aksi taktirde işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.

Ancak, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda; herhangi bir işlem yapmadan; istediğiniz içeriği indirme şansı elde etmeniz mümkün olabiliyor. Bununla beraber, telefonunuzda direk kaydetmeniz ve istediğiniz zamanda kullanmaya devam etmeniz mümkün olacaktır. Ancak başkasının paylaştığı hikayeleri, izinsiz bir şekilde farklı mecralarda kullanmamanızda fayda vardır. Aksi taktirde, ileri vadede pek çok sıkıntı ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olabiliyor.

Story Saver

Story save uygulaması

Story Saver İnternet sitesi; Instagram üzerinde gördüğünüz hikayeleri telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmenizde yardımcı olacak alternatiflerden bir tanesidir. Ancak bu işlemleri gerçekleştirmeden önce; bilgisayarınız üzerinden oturum açmanız çok önemlidir. Bu uygulama, tarayıcı yoluyla kullanılmaya devam ettiği için; bağlantı kopyalamadan, hikâye indirme gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Ancak, bağlantıyı kopyala duysanız; Instagram hikâye indir yazılı sekmeye giriş yaparak; ding koyabilir ve hikâye indirme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu sayede, Instagram hesabında yer almakta olan öne çıkanlar hikayelerini indirmenizde mümkün olabiliyor.

Ekran Resmi Alma

Ekran resmi alma işlemleri de hikâye indirme konusunda en sık tercih edilen basit yöntemler arasında bulunur. Ekran resmi alma; çok basit bir işlem olsa da hikâye videoları kaydetmenize yardımcı olmaz. Bu işleme, yalnızca fotoğraflar için gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Özellikle de hikayesini almak istediğiniz kişinin, Instagram hesabını takip etmeye devam eden bir kişi iseniz; farklı bir uygulama indirmenize gerek kalmadan; kısa süre içerisinde hikâye indirme işlemlerinizi tamamlamanız mümkün olacaktır.

Instagram Gizli Hesap Görüntüleme Uygulamaları

Instagram gizli hesap görüntüleme uygulamaları da Instagram hikayeleri görüntüleme işlemlerinde oldukça başarılıdır. Bu uygulamalardan faydalanmaya devam ederek; Gizli hesapları görüntülemeniz ve bu hesapların paylaştıkları hikayeleri telefonunuza indirmeniz mümkün olacaktır. Üstelik bu işlemleri gerçekleştirirken, herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayan uygulamaların varlığı da mevcut olacaktır. Ancak bu durum her zaman için geçerli olmayabiliyor. Bu nedenle, öncelikli olarak; hesapları araştırmanızda bir aplikasyonları indirme buna göre karar vermeniz de fayda vardır. Aksi takdirde, işlemlerinizi gerçekleştirirken çeşitli problemlerle karşı karşıya kalmanız söz konusu olabiliyor.

Çünkü, bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz uygulamaların çok büyük bir kısmı; hesap girişi yapmamızı istemektedir. İşlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz uygulamalar güvenli değil ise; kendi hesabınızın çalınması gibi can sıkıcı durumlar ile karşı karşıya kalmanız mümkün olabiliyor. Bu tarz problemleri, çözüme kavuştura bilmeniz her zaman için mümkün olmadığından dolayı; uygulama indirme işlemleri gerçekleştirmeden önce; detaylı araştırmalar yapmanızda fayda vardır. Eğer, indirmeye karar verdiğiniz uygulama; güvenli ise; Instagram hikayeleri indirmek için de faydalanmanız mümkün olacaktır. Üstelik, bu sayede; birçok işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Instagram Hikâye İndirme Uygulamaları Ücreti

Instagram hikâye indirme uygulamaları ücreti de merak edilen konular arasında yerini alır. Bu uygulamaların verdiği fiyat aralıkların; sık sık değişiklik göstermeye devam eder. Bazı uygulamalar, aylık olarak ödeme kabul ediyor olsa da bazılarının ise; senelik ücretler aldığı verilen bilgiler arasında yer alır. Bu nedenle, işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce; ücretler hakkında detaylı bilgilere sahip olmanızda fayda olacaktır. Bu sayede, ücretlerinize hangi aralıklarda ödemeniz gerektiğini daha net anlamanız da mümkün hale gelir.

Instagram Hikayeleri İndirmek Güvenli Midir?

Instagram hikayeleri indirmek güvenli midir? Sorusu da merak edilen konular arasında yerini almaya devam eder. Instagram hikâye indirme işlemleri; telefonunuzun programları sayesinde gerçekleştiriliyorsa, herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Ancak internet üzerinde kullanılmaya devam eden çeşitli programlardan ya da aplikasyonlardan faydalanarak bu işlemlerinizi tamamlamaya çalışıyorsanız; detaylı araştırmalar yapmanız çok önemli bir husus olacaktır. Aksi taktirde, beklemediğiniz problemlerle karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir. Bu sorunları çözüme kavuşturmanız ise her zaman için mümkün değildir. Hatta birçok insan, bu tarz durumlardan ötürü mağdur olduğunu her fırsatta belli etmeye devam etmiştir.

Instagram Hikayeleri İndirmek Ne Kadar Sürer?

Instagram hikayeleri indirmek ne kadar sürer? Konusu da, merak edilen bir meseledir. Instagram üzerinden hikâye indirmek istiyorsanız, işlemlerinizi hangi uygulamadan yapacağınıza bağlı olarak; sürenin değişiklik göstereceğini bilmenizde fayda vardır. Eğer, telefonunuzun kendi alternatiflerinden faydalanılarak bu işlemleri yapmaya devam ediyorsanız; çok kısa bir süre içerisinde, hikayeleri indirmeye başlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Ancak, gizli hesap görüntüleme uygulamalarını kullanmaya devam ediyorsanız; günlük birkaç tane hakkınız olduğunu bilmenizde fayda vardır.

Ancak bu uygulamaları, Paralı bir şekilde kullanmaya devam ediyorsanız; istediğiniz zaman zarfında hikâye indirme işlemlerinizi tamamlamanız mümkün olacaktır. Üstelik, bu sayede Instagram ile ilgili diğer işlemlerini gerçekleştiren insanların sayısı da çok fazladır. Sizde gizli hesapları görüntülemek ve hikayeleri telefona indirmek istiyorsanız; aplikasyonlardan da faydalanabilirsiniz.

Instagram Hikayeleri Tarayıcıdan İndirilir Mi?

Tarayıcıdan story indirme Instagram

Instagram hikayelerine tarayıcıdan indirmekte birçok kişinin faydalanmak istediği alternatifler arasında yerini alır. Instagram üzerinde yer almakta olan hikâye çeşitlerine, tarayıcınız üzerinden indirmeniz de söz konusu olabiliyor. Ancak tarayıcıdan indirmek istediğiniz hikayeleri, bağlantı yolu ile kopyalamanız çok önemli bir husus olacaktır. Instagram üzerinden, hikâye kısmına erişemeyen bir kişi iseniz; bu yöntemlerden faydalanamazsınız. Ancak, Windows ya da Mac bilgisayarlara sahipseniz; kısa süre içerisinde; tarayıcınız üzerinden Instagram hikayelerini indirmeniz mümkün olacaktır. Üstelik, bu işlemleri gerçekleştirmeye devam ederken; herhangi bir hesap girişi yapmanıza gerek yoktur.

Yalnızca, Bağlantıyı bulmanız, işlemlerinizi tamamlamanız için yeterlidir. Aynı zamanda, tarayıcı üzerinden yapacağınız işlemlerde; herhangi bir ödemenin alınması da kesinlikle söz konusu değildir. Durum böyle olunca; Instagram hikâye indirme işlemlerini tamamlamak isteyen insanların büyük bir kısmı; tara yüzden faydalanmayı tercih etmiştir. Bunun nedeni ise; çok kolay olması ile beraber, daha güvenli özellikler taşımasından kaynaklanır. Sizde güvenli yöntemler ile; bu işlemleri tamamlamak ve çözüme kavuşturmak istiyorsanız; bilgisayarınızı kullanmanızda fayda vardır. Üstelik, bu bağlantıları kullanabileceğiniz sitelerin linkleri de internet sitelerinde sık sık paylaşılmaya devam etmektedir. Ancak linklere tıklamadan önce; araştırma yapmanızda fayda olduğunu unutmayın.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67