İnstagram Story Hilesi Nedir?

İnstagram Story Hilesi Nedir?

İnstagram'da en çok kullanılan özelliklerden biri de Story özelliğidir. İnstagram üzerinden Story atarak takipçilerinize günlük hayattaki şeyleri paylaşabileceğiniz gibi ayrıca takipçilerinizi de elinizde tutmayı sağlayabilirsiniz. Bu yüzden İnstagram’da storylerin izlenmesi çok ama çok önemlidir. İnstagram hikaye izleme arttırma en önemli konulardan biri olmakla birlikte Instagram’daki izlenmenin artması sayesinde takipçiniz de artacaktır.

İnstagram hikaye izlenme hilesi 500  izlenme yeterli bir izlenme oranıdır. Eğer ki az bir takipçiniz varsa ve yeni bir büyüme içerisindeyseniz 500 izlenme oranı size haliyle yetecektir. Eğer ki çok fazla izlenme oranı satın alırsanız bu inandırıcı gelmeyecek ve gerçek organik takipçiniz bu durumdan rahatsız olacaktır. Bu yüzden ne olursa olsun takipçide satın aldığınız gibi izlenme oranı da satın alabilirsiniz. Instagram story hilesi için instagram story izlenme satın al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Burada dikkat etmeniz gereken şey organik takipçinize zarar gelmemesi yani organik takipçinizin takipten çıkması anlamına gelmektedir. Bu yüzden dikkat etmeniz gereken şey takipçi satın alırken restore izlenme satın alırken de organik takipçinizi rahatsız etmeyecek boyutta olmasıdır.

Eğer ki organik takipçiniz bu durumdan rahatsız olmaya başlarsa takipten çıkacak ve bu yüzden elinizdeki gerçek takipçiyi de kaybetmiş olacaksınız. Sadece İnstagram üzerinden izlenme hilesi değil beğenme hilesi de mevcuttur.

İnstagram Beğeni Hilesi Nedir?

İnstagram üzerinden beğeni hilesi en çok tercih edilenlerden biridir. Çünkü sadece takipçi arttırmak yeterlidir ve geçerli bir hile değildir. Takipçiniz çok fazla iken beğeni oranınız düşük olması durumunda organik takipçiniz bu durumu fark edebilir ve yine takipten çıkmasına yol açabilirsiniz. Beğeni hilesi satın almak durumunda hangi hileyi kullanırsanız kullanın organik takipçinin ne istediğini de bilmek gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Güvenilir İzlenme Hilesi Nereden Alınır?

İnstagram üzerinden izlenme satın almanın birçok yolu vardır. Fakat İnstagramınızdaki Story izlenmesini arttırmak istiyorsanız ve bunu para karşılığı ile yapmayı düşünüyorsanız sosyalat.com üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hem daha güvenilir bir site olmakla birlikte büyük paralar ödemeden de Story izlenme oranı hızlı olacaktır.

İnstagram'da Story İzlenme Oranı Arttırma

İnstagram Story oranını arttırma satın alma yoluyla olması dışında organik bir şekilde de arttırma yöntemi vardır. Eğer ki organik bir şekilde İnstagram'daki takipçilerinizi arttırmayı düşünüyorsanız Story özelliğini kullanabilirsiniz. Story özelliğinde yapmamız gereken bazı adımlar vardır. Bu adımlar ise şunlardır;

Hesaba giriş yapmanızı istememesi ve İnstagram şifrenizi istememesi bu en önemli özelliklerden biridir.

Sadece İnstagram hesabınız çalınabilecek gibi olduğu durumda hesabınız kapatılabilir.

İnstagram'da attığınız hikayenin olması gereken bazı formlar vardır.

Öncelikle bunun dikey olması çok önemlidir.

Atacağınız hikayede resmin dikey-yatay olması yine organik takipçilerinizi rahatsız edecek şeylerden biridir.

Hikayenize atacağınız tüm resimlerin dikey format olması çok önemlidir. Ayrıca bunun dışında atacağınız hikayede konum bilgisini paylaşmakta çok büyük etkenlerden biridir.

Eğer ki konum bilgisi paylaşırsanız Story izlenmeniz artacağı gibi takipçileriniz de artmaya başlayacaktır. Bununla birlikte bir de # kullanımı çok önemlidir.

Eğer ki İnstagram üzerinden attığınız hikayede # kullanırsanız takipçi oranızı yine daha hızlı şekilde artabileceği gibi etkileşiminizinde yüksek bir oranda arttığını gözlemleyebilirsiniz.

İnstagram İzleme Nereden Satın Alınır?

Güvenilir olması çok önemlidir. sosyalat.com sitesi gibi güvenilir siteler olması çok önemlidir. Bu güvenirliliği sayesinde hem dilediğiniz gibi etkileşim arttırabilir ve takipçi hem de takipçi artışı sayesinde para kazanabilir ve sosyal medyanın e-ticaret yönünü keşfedebilirsiniz.

sosyal at.com bütün seçenekleri mevcut olan, takipçinizin organik bir şekilde artmasını sağlayan sitelerden biridir. Organik bir şekilde olmasa bile organik görünen bir artış dilerseniz sosyalat.com sitesini tercih edebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67