Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

Instagram sponsorluk reklamları onaylanmıyor bazen internette yoğunluk olmaktadır. Bu nedenden kaynaklı olarak problem yaşanmaktadır. Bu durum geçici bir problem teşkil etmektedir. Ortalama yarım saat içerisinde bu problem çözülmektedir. Instagram sadece sosyal medya olarak nitelendirmek doğru olmayacaktır. Bu nedenle ınstagramın kullanım amacı çeşitlilik göstermektedir.

Instagram sosyal medya kullanımı özellikle içine kapanık olan birçok kişiye sosyalleşmesi açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Bazı insanlar yapıları gereği içine oldukça kapanıktır. Hatta bu insanlar için diyalog kurmak oldukça sıkıntılı olabilmektedir. Bundan kaynaklı olarak kişi kendini gergin ve üzgün hissedebilmektedir. Sosyal medya aracılığı ile insan yeni kişiler ile arkadaşlık kurabilmektedir. Sosyal medyanın bu gücünü inkâr etmek gerçekten haksızlık olacaktır. Yeni kişiler ile tanışılması ve arkadaşlık gibi sosyal anlamda fayda sağlamanın dışında daha birçok faydası bulunmaktadır. Bu anlamda ticaret için de sosyal medya kullanılmaktadır.

Özellikle bir ürünün satılması açısından da kullanılmaktadır. Hatta bu ürünlerin satışı için ünlü kişiler ürün tanıtımı yapmaktadır. Veya ürünlerinizi öne çıkarmak gibi birçok Instagram özelliğini kullanarak satış yapmanız da mümkündür. Özellikle bilgi alışverişi için de oldukça aktif olarak kullanılan bir uygulamadır.

Instagram da Reklam Onaylandı ama Yayınlanmıyor

Onaylı reklam yayınlanmadı Instagram

Instagram da reklam onaylandı ama yayınlanmıyor sorunu yaşıyorsanız Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. Genellikle bu tarz problemler yaşanmamaktadır. Bu problemler sistemsel yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Instagram da reklam onaylandıktan sonra hemen yayınlanır. Ama bazen yoğunluktan kaynaklı olarak bu süreç uzayabilmektedir. Mesela bu süreç maksimum bir iki saat kadar uzayacaktır. Instagramın özellikle satış noktasındaki başarısı inkâr edilemez.

Küçük firmalarda instagramda satış yapmaktadır. Aynı zamanda büyük firmalar da hem satış yapmaktadır hem de reklam yayınlamaktadır. Ürünlerin satın alınması açısından bakıldığında reklamların etkisi asla inkâr edilemez. Özellikle pazarlama noktasında en güçlü silahlar reklamlardır. Reklamlar ne kadar sıra dışı olursa o kadar dikkat çekmektedir. O kadar müşteri çekebilme potansiyeline sahiptir.

Instagramda bir arama yaptığınızda o aramanız ile ilgili olarak çok fazla reklam görebilirsiniz. Bu ınstagramın bir politikasıdır. Bu politika sayesinde kişi ihtiyacı olan şeyler ile alakalı olarak reklamlar görmektedir. Bu nedenle de tüketim yapması artmaktadır. Instagram da vereceğiniz reklam özellikle işlerinizi ikiye üçe katlayacaktır.

Instagram Reklam Reddedildi

Instagram reklam reddedildi. Instagram da reklam verebilmeniz için belli koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. İstediğiniz her ürün ve konu ile alakalı instagram da reklam veremeyebilirsiniz. Özellikle bakacak olursak toplum sağlığını riske atacak hiçbir ürün ile alakalı olarak reklam vermeniz mümkün değildir. Bu neden dolayısıyla reklamınız reddedilebilir. Instagram da aynı zamanda reklam içeriği de Türk toplumuna yakışmayacak içeriğindeyse yine reddedilecektir. Instagram özellikle gerçekten insanlara etki eden bir platformdur.

Türkiye’de insanların birçoğu bu platformu kabul etmektedir. Oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Instagram kişilerin birçok vaktini burada geçirmektedir. En az kullanan bir kişi bile ortalama iki üç saatini bu uygulama üzerinde geçirmektedir. Bu uygulama üzerinden reklam vermek isterseniz Instagram uygulamasından bize ulaşın kısmına ulaşabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde de Instagram reklamınızı verebilirsiniz. Instagram reklamını verirken ne kadar yayında kalacağı ne kadar ödeme yapılacağı ne sıklıkla yayınlanacağı ile ilgili olarak da planlamalar yapabilirsiniz. Özellikle Türkiye’de nüfusun birçoğu bu uygulamayı kullanmaktadır. Bu uygulama yolu ile de e ticaret anlamında oldukça yüklü ve güzel paralar kazanılmaktadır.

Instagram Reklam Fiyatları

Instagram reklam fiyatları reklamın içeriğine göre yayınlanma süresine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle instagram da reklam vermek istiyorsanız çeşitli kampanyalara da dâhil olabilirsiniz. Örnek olarak verecek olursak bir aylık reklam sponsor olarak ekstra bir ay daha yayın için anlaşma yapılmaktadır. Instagram kişiler için oldukça önemli nokta haline gelmiştir. Instagram kişilerin sosyalleşmesi açısından oldukça önemlidir. Ticaret noktasında daha da önemli bir hal almıştır. Kişiler Instagram da reklam verdiği zaman ürünlerinin satışı daha hızlı olmaktadır. Doğru kullanıldığı zaman aslında Instagram çok kuvvetli bir aracıdır. Ama birçok kişi maalesef instagramı uygun olmayan şekilde kullanmaktadır. Özellikle kötü amaçlı olarak kullanılan instagram nedeniyle bazı kişiler önyargılı davranıyor olsa da doğru kullanıldığında inanılmaz bir güç haline gelecektir.

Instagram Reklam Verme

Instagram reklam vermek için çok kısa danışma merkezine bağlanmak yeterli olacaktır. Burada hızlı bir şekilde ilerleyerek bir an önce reklam verebilirsiniz. Instagram özellikle küçük işletmeler açısından oldukça değerli bir hal almıştır. Çünkü reklam ücretleri oldukça yüksektir. Ama sattığınız ürün ve hizmetlerle alakalı bir Instagram sayfası açarak binlerce hatta milyonlarca takipçi sahibi olmaktadır. Bu ürünler ve hizmetleri Instagram reklamı ile de desteklediğinizde binlerce satış yapmanız mümkündür.

Hem reklam ücretleri sizi yormayacaktır hem de kar marjı olarak ciddi boyutta bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Ama bu noktada her instagram sayfasına güvenmemeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Çünkü bazı Instagram siteleri kötü niyetlidir. Satın aldığınız ürünleri göndermemektedir. Veya farklı bir ürün göndermektedir. Bu nedenle bilinen sitelerden alışveriş yapmanız oldukça önemlidir. Instagram reklam verirken yaşadığınız bir sıkıntı olursa da destek sayfasından ulaşabilirsiniz.

Instagram Reklam Onay Bekliyor

Instagram reklam onay bekliyor kısmı instagrama reklamı yükledikten sonra Instagram tarafından incelenmesi gerekmektedir. Bu biraz süreç gerektirebilir. Instagram çok büyük bir platformdur. Bu noktada bu sosyal medya aracının kişilere karşı da sorumluluğu bulunmaktadır. Bu sorumluluk toplum ve halk sağlığını tehdit etmeyecek ürünlerin satışı ve pazarlamasına müsaade edilmelidir. Instagram reklam sayfasına ilk önce reklamı gireceksiniz ama sonrası için de bir onay bekleme süreciniz gerçekleştirecektir.

Özellikle uygun koşulları taşıma noktası netleştiğinde reklamınız yayınlanacaktır. Reklam yükleme bekleme süresi onay süresi korktuğunuz gibi uzun bir süreç olmayacaktır. İşlemleriniz en az 1 2 gün içinde tamamlanacaktır. Peki, onaylanmayan reklamlarınız ile alakalı Instagram size geri dönüş yapacaktır. Uygun olmayan durumları size bildirerek bunları düzenleyerek tekrardan başvuru yapmanız mümkün olacaktır.

Instagram Reklam Ücreti Ne Zaman Kesilir?

Reklam ücreti kesim tarihi Instagram

Instagram reklam ücreti ne zaman kesilir. Bu sizin anlaşmanıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Ama reklam ücreti reklam yayınlandığı anda kesilecektir. Instagram özellikle sosyal platformdur. Kişiler birbirinden oldukça farklıdır. Özellikle sosyal anlamda bazı kişiler iletişim kurmakta zorlanmaktadır. Bu anlamda zorlanan kişiler için instagram bulunmaz bir nimettir. Özellikle instagram sayesinde insanlar sosyalleşmektedir. Bu anlamda instagramın binlerce takipçisi bulunmaktadır. Örnek olarak verecek olursak küçük bijuteri ürünleri satılmaktasınızdır. Bun ürünlerinizi instagramda bir sayfa açarak da satabilirsiniz. Bu sayede masrafsız satış da gerçekleştirmiş olacaksınız. Çünkü instagram size personel ücreti istemeyecektir.

Birçok gider kaleminiz de olmayacağı için daha karlı satışlar da yapacaksınız. Bu sayede de küçük işletmeniz hızla büyüyecektir. Instagram da satış yapmanızı kolaylaştıracak Instagram ürünleri de bulunmaktadır. Bunların en başında gelen tabi ki reklam ve sponsorlardır. Özellikle reklam sayesinde daha geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede isminiz ve markanız daha hızlı duyulacaktır. Normal reklamlara göre de ekonomik olarak daha uygun reklamlar vereceksinizdir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67