Instagram Repost Nedir?

Instagram Repost Nedir?

Instagram kullanıcılara ilk sunulduğu günden sonra oldukça popülerlik kazanan bir uygulamadır. Dolayısıyla her geçen gün global çapta üye sayısı artar. Bu durum uzun süredir üye olanlar tarafından malum olan bazı konuların, çoğu kişi için bir gizem olmasına neden olur.

Bunlardan bir tanesi de Repost olmaktadır. Tekrar paylaşım anlamına gelen bu seçenek, platformda birçok kişi tarafından kullanılır. Fotoğraf ve videoları kişilerin kendi hesabında paylaşmasına yardım eder. Burada farklı uygulamalar olmakla beraber, yeni üyeler bunları çoğu zaman bilmez. Aralarından bazıları,

Repost for Instagram Video,

Regram Posts – Repost for Instagram,

Regrann,

Instagram İçin Yeniden Yayınlama – Video İndirici,

Video Downloader For Instagram,

Gibidir ve oldukça basit kullanıma sahiptir. Peki, Instagram repost nedir, en iyi repost uygulamaları nelerdir?

Repost for Instagram Video

Günümüzde mobil uygulamalar işletim sistemlerine göre yapılır. Instagram repost yapma için tercih edebileceğiniz bu program, bu açıdan IOS işletim sistemleri içindir. Böylece eski videolarınızı tekrar yayınlayabilirsiniz. Sunduğu bazı özellikler,

Fotoğraf ve videoları yeniden paylaşma

Instagram alt yazısını panoya otomatik kayıt etme seçeneği

Filigran kaldırma, filigran düzenleme

Tekrar paylaşma geçmişini izleme

Ayrıca kolaj seçeneği de olup, kısa sürede çözüm önerisine kavuşmanızı sağlar. Dolayısıyla repost for Instagram nasıl kullanılır oldukça kolay ve hızlıdır.

Regram Posts – Repost for Instagram

Repost Instagram için bir diğer seçenek de bu programı kullanmadır. Gerek fotoğrafları, gerekse videoları tekrar paylaşma seçeneği sunmakta olup, Android işletim sistemli cihazlara yöneliktir.

Regram Posts ile hem fotoğrafları, hem de videoları filigranlı-filigransız gönderebilirsiniz. Arzu edenler için gece modu seçeneği de vardır. Özelleştirilebilir ayarları da mevcut olup, pratik bir kullanım sunar. Daha hızlı paylaşım yapmak istiyorsanız bunları ayarlayabilirsiniz.

Düzenleme esnasında çok sayıda seçenek sunmakta olup,

Yazı tipi değiştirme,

Arka plan rengini değiştirme,

Opak yapma,

Konumu değiştirme gibi özellikleri vardır.

 

Regrann

En iyi repost uygulamaları için bir diğer seçeneğiniz de Regrann olur. IOS cihazlar için sürülen program, tekrar yayınlamayı arzuladığınız fotoğraflarınızı ve videolarınızı tekrar paylaşma imkânını sunar. Böylece ekran görüntüsü almadan daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Eğer bu tür programları yeni kullanıyorsanız, oldukça basit ve kolay çözülebilen bir ara yüze sahiptir. Küçük bir inceleme ardından neler yapabileceğiniz öğrenebilirsiniz.  Zengin bir seçenekler listesi de mevcut olup, filigran rengi ve konumu ayarlamalarını yapmanızı sağlar.

Böylece filigranı farklı konum ve renge getirerek paylaştığınız medya içeriği ile uyumlu hale getirebilir, daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Instagram İçin Yeniden Yayınlama – Video İndirici

Repost Instagram programları arasından bir diğer seçeneğiniz de bu aplikasyondur. Android cihazlar için sürülmüş olup gerek Instagram, gerekse IGTV videoları alt yazılı şekilde cihazınıza yüklemenize imkân verir. Ardından tekrar paylaşım yapma olanağı da sunar.

Otomatik olarak algıladığı için bir dokunma ile pratik olarak indirebilirsiniz. Ardından hızlı biçimde galeri bölümünde görebilirsiniz. Hem kolay, hem de çağdaş bir ara yüzü olup kolay bir kullanım sağlar. Böylece zorlanmadan tüm işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

Video Downloader For Instagram

En iyi repost uygulamaları arasında bir diğer seçenek de bu aplikasyondur. Hem Android, hem de IOS işletim sistemli cihazlar tarafından kullanılabilir. Görüntü ve videoları indirip, platformda yeniden paylaşmanıza olanak tanır. Kullanıcı ara yüzü oldukça basit ve pratik olup, kısa sürede sonuçlar sunar.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67