Instagram Reklamları Neden Onaylanmıyor?

Instagram Reklamları Neden Onaylanmıyor?

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmı son zamanlarda bir hayli merak ediliyor. Bu konuda birçok detay araştırılmaya devam ediyor. Hal böyle olunca birçok detay öne çıkar. Sizler için sosyalat.com farkı ile merak edilen her bir sorunun yanıtını derledik. Sizler de Instagram reklamları neden onaylanmıyor alanında ne merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz. Anlamadığınız ya da merak ettiğiniz bir yer olursa dilediğiniz an a dan z ye kadar her konuda yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Bu sayede merak ettiğiniz her bir sorunun yanıtını anlık olarak sizler de alabilirsiniz

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmında birçok detay vardır. Bu konu hakkında ne gibi adımlar olduğunu net bir şekilde öğrenebilmek için bu yazıda yer alan her bir detayı dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir. Yazımız içerisinde her şeyi sınırsız bir şekilde görebileceksiniz. Bu sayede en ufak eksik olmadan her bir detayı görmüş olacaksınız.

Instagram Reklamı Neden Veremiyorum?

Reklam verememe Instagram

Instagram reklamı neden veremiyorum kısmında birden fazla detayın meydana geldiğini de bilmek gerekir. Instagram platformu üzerinde reklam alanında meydana gelen sorunlardan ilk ana nedeni reklamlarda onay alınmıyor olmasıdır. Reklamlarda onay alınmaması durumunda reklam ilkelerinin açık bir şekilde ihlal ediliyor olmasından ötürü kaynaklanıyor olduğunu da bilmek gerekir. Bu anlarda tercih edilen görselden yazı oranlarına ifadelerden içeriklere kadar çok farklı etmenlere karşı bağlı bir şekilde meydana gelecektir.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmında kişiler kendileri daha çok ek kazanç elde edebilmek için birçok seçenekleri değerlendirebileceklerdir. Ne kadar çok sorunların ana nedenleri bulunuyorsa ona göre hızlı olan çözüm yolları meydana gelecektir. Bu yüzden de kişilerin çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekir. En ufak bir sorun olmaması için kişilerin ilk olarak ana sorunların neyden kaynaklı olarak yer aldığını da bilmesi gerekir. Böylece herhangi bir sorun olmasın isteyen kişilerin kendileri için uygun olan ana nedenleri bulduktan sonra çözüm yollarını aramaları gerekir.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmında ilk ana neden olarak Instagram platformu üzerinde paylaşımlar için onay verilmediğini bilmek de gelecektir. Çünkü bu alanda biri birinden farklı nedenler meydana gelecektir. Zaten birçok nedenden ötürü meydana gelebilecek bir sorun olmasından ötürü kişilerin çok dikkatli olması gerekir. Sorunların ana nedenlerinin hemen bulunmasının ardından kişiler kendileri için ana sorunların çözüm yollarını da bulabileceklerdir. Bir sorunun bulunması ardından kişiler kendileri için en uygun olan çözümleri bulmuş olacak ve ona göre uygun olan bir adım ile de devam etmiş olacaklardır. Zaten kaliteli bir şekilde devam edebilmek için ilk olarak kişilerin yaşadıkları sorunlara çözüm aramadan önce neden kaynaklı olduğunu bulmaları da öncelikli olması gerekir.

Instagram Reklamı Ne Kadar Sürede Onaylanır?

Instagram reklamı ne kadar sürede onaylanır kısmını merak edenler için birçok farklı detay meydana gelmeye devam ediyor. Bu anlarda kullanıcıların reklamlarını hemen yüklemelerin ardından platform üzerinde reklamların değerlendirilmesi meydana gelecektir. Ardından da en geç 24 saat geçmesi ardından onay verilecek mi verilmeyecek mi diye net bir karar verilir. Bu noktada reklamların bazı anlarda onaylanmama ihtimalleri olacağını bilmek gerekir. Böylece bu anlarda endişe edilmesine en ufak gerek dahi olmayacaktır.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmında bir yandan da kişilerin ana nedenlerini bulmasının hemen ardından kendileri için en uygun olan çözüm yollarını araması gerekir. Bu sorunların karşısında iki farklı ana neden meydana gelecektir. Bu noktada hem telefonların banlanması hem de telefonların banlanması gibi durumlar meydana gelebilir. Eğer kullanıcılar hangi durumlardan dolayı böyle bir sorunun meydana geldiklerini de bulursa ona göre daha rahat kendileri için uygun olan yolları bulacaklardır. Aksi halde bir sorunu ortadan kaldırmak pek de kolay olmayabilir. Kişilerin yaşadıkları sorunları geride bırakarak daha rahat kazançlarına devam edebilmeleri için sorunların neyden kaynaklı olduklarını da görmeleri gerekir.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmında sorunlar hem cihaz kaynaklı hem platform kaynaklı hem de verilen reklam ile kaynaklı olabileceği için a dan z ye kadar her bir nedenin araştırılması gerekir. Zaten bu nedenlerin bulunmasının hemen ardından kişiler kendileri için uygun olan yolları bulabilecek ve bu sayede sorunsuz olarak kendileri için uygun olan çözüm yollarını a dan z ye kadar denemiş de olacaklardır. En ufak sorun yaşanmaması için de kişilerin her detayı ile şartları araştırması ve sorunların ana nedenlerinin her nereden kaynaklı olarak geldiğini de bilmeleri gerekir. Eğer gerekli detaylar bilinirse bu sayede en sorunsuz olan işlemlerin bulunması ve istenilen sonuçlara çok daha rahat bir şekilde gidilmesi uygun olacaktır. Bunun için de gereklidir.

Instagram’da Reklam Almak için Ne Yapmalıyım?

Reklam almak için yapılması gerekenler Instagram

Instagram’da reklam almak için ne yapmalıyım kısmında belirli adımların takip edilmesi gerekir. Bu alanda birden fazla adımı takip etmek gerekir. Bu süreç içerisinde yapılması gereken adımlara bakılacak olduğu zaman;

  1. Business manager hesaplarından yeni bir oturum açmak gerekir.
  2. Facebook ile beraber ınstagram sayfaları üzerinden BM hesaplarının entegre işlemleri yapılır.
  3. Yeni bir reklam hesabı oluşturulmasının hemen ardından mevcut reklam hesapları üzerinde BM hesapları ile ilişkilendirmeler yapılır.
  4. Kampanyaların oluşturulabilmesi adına reklam hesaplarına geçiş yapılır.
  5. Reklam verme hedefleri seçilir ve onay kısımları tamamlanır.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kadar kampanya reklam seti nedir de merak edilir. Reklamlardan faydalanmak adına Facebook hedefleme seçeneklerinin tercih edilmesi ile beraber reklam kısımlarında hedef kitle oluşturmak gerekir. Hedef olan kitleler üzerinden konum, cinsiyet, yaş ve diğer alternatiflerin seçilmesi tanımlamalar meydana gelir.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor gibi kısımlar en çok merak edilen seçenekler arasında yerini korumaya devam ediyor. Biri birinden farklı nedenlerden ötürü meydana gelmesinden ötürü kişiler ilk olarak nedenlerin neler olduğunu bulması ardından da sorunun ana nedenlerinin bulunması ile çözümleri bulunması gerekir. Böylece istenilen sonuçlara ulaşmak normale oran ile biraz daha kolay olacaktır. Bu yüzden de kişiler ne gibi sorunlar meydana gelirse ana nedenlerinin bulunmasının hemen ardından a dan z ye kadar nedenler karşısında uygun olan çözüm yollarını da bulmuş olacaklardır.

Reklam seti hatası neden olur kısmı tüm detayları ile merak ediliyor. Bu anlarda ana neden ne olduğuna bakılacak olursa genel olarak reklamların tanımlanmış olması ya da ilgili olan bir kampanya içerisinde reklam setleri ya da reklamların kapatılmış olması öncelikli olmalıdır. Aksi halde farklı bir durum meydana gelmez.

Instagram reklamları neden onaylanmıyor kısmında bu konuda yer alan her bir detayı derledik. sosyalat.com farkı ile bu alanda bilinmesi gereken her şeyi eksiksiz olarak bir araya getirdik. Sizler de yazımız içerisinde anlamadığınız bir yer olursa dilediğiniz an yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Ardından en kısa sürede bu alanda merak edilen her bir detayı sizler için açıklarız. Bu yazımızı okumanız da yeterli olacaktır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67