Instagram Profilime Kim Baktı Nasıl Görebilirim?

Instagram Profilime Kim Baktı Nasıl Görebilirim?

Instagram, en yaygın kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olup, kullanıcı profillerini takip ederek paylaşımlarını görebilmenizi sağlamaktadır. Bu bağlamda pek çok kişi Instagram profilime kim baktı nasıl görebilirim sorusuna yanıt aramakta ve profillerine özel olarak giriş yapan kullanıcıları öğrenmek istemektedir.

Instagram uygulaması, pek çok farklı özelliğe sahip olsa da, profilinizi ziyaret edenleri gösterme gibi bir özelliğe sahip değildir. Bu nedenle yalnızca Instagram web sitesi veya uygulaması kullanarak profilinizi ziyaret eden kişileri tespit etmeniz mümkün olmayacaktır. Ancak birkaç farklı yöntem kullanarak profilinizde gezinen kişi veya kişilerin kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki başlıklara göz atarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Instagram Profile Bakanlar Görülür Mü?

Instagram Profilime Bakanlar

Instagram kullanırken profilini ziyaret edenleri görmeyi talep eden pek çok insan bulunmaktadır. Instagram profile bakanlar görülür mü sorusuna yanıt arayan bireyler, bu noktada Instagram’ın resmi uygulamasında bu tarz bir özelliğin mevcut olmadığını bilmelidir. Yani, yalnızca Instagram kullanarak profilinize giriş yapan insanları görüntüleyemezsiniz. Ancak bazı 3. şahıs uygulamalar sayesinde Instagram hesabınıza profilinize bakanlar gibi ek özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram uygulaması ve web sitesiyle herhangi bir ilişiği bulunmayan bu Instagram ek özellik uygulamaları, Instagram bilgilerinizle giriş yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede bu uygulamalardan hem kendi profilinize giriş yapabilir hem de diğer Instagram kullanıcılarının profillerini kontrol edebilir, gizli şekilde hikayelerini izleyebilir ve kendi profilinize giriş yapanları tespit edebilirsiniz.

Profilime Kim Baktı Ücretsiz

Instagram hesabını çok daha iyi bir şekilde yönetmek ve diğer kullanıcılar ile ilgili meraklarını gidermek isteyen bireyler, profilime kim baktı ücretsiz konusunu araştırmaktadır. Instagram profilinize kimlerin giriş yaptığını merak ediyorsanız, bu noktada tercih edebileceğiniz pek çok ücretsiz mobil uygulama bulunmaktadır. Aşağıdaki listeye göz atarak ücretsiz şekilde mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamaların isimlerini öğrenebilirsiniz.

 1. My Analyzer
 2. Hey Stalker
 3. Stalker App
 4. Ghostegro
 5. Profeel
 6. Profile Stalk
 7. xReport
 8. Followers Pro
 9. iStats
 10. ProfileLog

Belirtilenen bu uygulamalar hem iOS hem de android cihazlara indirilebilmektedir. Bu ve bu gibi pek çok uygulama bulunmakta olup, neredeyse hepsi aynı özelliklere sahiptir. Siz de kullandığınız mobil cihazın uygulama mağazasına giriş yaparak bahsi geçen bu uygulamalara erişebilirsiniz. Üstelik bu uygulamaların tamamı ücretsiz ya da ücretli şekilde kullanılabilmektedir. Pro özelliklerden faydalanmak ve uygulama içi reklamlardan kurtulmak için ücretli versiyonu tercih edebilirsiniz.

Profilime Kim Baktı Web Postegro

Instagram Postagro

Profilinize bakanları en iyi şekilde tespit etmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de Postegro’dur. Bu uygulama, web tarayıcısı üzerinden de açılabilmekte ve bu sayede bilgisayardan da kullanılabilmektedir. Profilime kim baktı web Postegro araştırması yapan bireyler, bu uygulamanın da Instagram kullanıcı adı ve şifresi istediğini bilmelidir. Bu da demek oluyor ki, kişisel Instagram bilgilerinizin gizliliği kalmayabilir.

Web üzerinden Postegro uygulamasını kullanmak istiyorsanız, kullandığınız arama motoruna Postegro yazarak aratabilir ve daha sonra sitede belirtilen bilgilerin girişini yaparak Instagram hesabınıza ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise profilinize girenleri görme, takip ettiklerinizin profillerine girme, gizli şekilde hikaye izleme gibi pek çok ek özellikten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Profilime Bakanlar Şifresiz

Instagram profilini ziyaret edenleri görmek isteyen, ancak bu noktada Instagram kullanıcı adı ve şifresi gibi önemli bilgileri paylaşmaktan kaçınan bireyler, Instagram profilime bakanlar şifresiz konusunu araştırmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, Instagram uygulamasında bulunmayan özellikleri farklı bir uygulama ile kullanmak istiyorsanız mutlaka indireceğiniz uygulama üzerinde Instagram hesabınızı açmanız gerekecektir. Aksi halde uygulama kullanılamayacaktır.

Instagram profilinizde ek özellikler istiyorsanız, bu noktada tercih edebileceğiniz tüm uygulamaların 3. şahıslar tarafından geliştirildiğini ve bu nedenle de Instagram ile herhangi bir bağı olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Zira asıl uygulama ile bağı olmayan uygulamalar, hesabınıza başka insanların erişmesine neden olabilir.

Instagram Profilime Bakanlar Uygulamaları Güvenilir Mi?

Instagram kullanıcıları, zaman zaman farklı kullanıcıları merak etmekte ve gizlice takip etmek istemektedir. Ayrıca kendi profilini ziyaret eden diğer kullanıcıların da kim olduğu merak edilmekte ve sıkça araştırma yapılmaktadır. Bu noktada Instagram profilime kim baktı nasıl görebilirim sorusuna yanıt aramakta ve bu tarz özelliklere sahip olan uygulamaları kullanmayı düşünmektedir. Bu uygulamalar ile ilgili de en çok merak edilen konulardan biri de bu uygulamaların güvenilir olup olmadığı yönündedir.

Instagram stalk uygulamaları, sizlerden Instagram hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapmanızı isteyecektir. Bu işlemden dolayı uygulama geliştiricileri sizin Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenebilecektir. Ayrıca Instagram sistemi tarafından program kullandığınız belirlenebilir ve bu nedenle hesabınız kalıcı olarak kullanıma kapatılabilir. Kısaca özetlemek gerekirse, bu tür stalk uygulamalarının kullanılması tamamen sizin sorumluluğunuz altında olup, hesabınıza zarar gelmesine sebebiyet verebilir.

Program Kullanmadan Instagram Profilime Bakanları Görebilir Miyim?

Programsız Hesabıma Bakanları Görme

Herhangi bir ek uygulama veya program kullanmaya gerek olmadan profil ziyaretçilerini tespit etmek mümkündür. Ancak bu yöntem her zaman %100 doğru sonuç vermemekte ve herkese açık türden hesap kullanmayı gerektirmektedir. Aksi halde programsız şekilde profilinizi ziyaret edenleri görebilmeniz mümkün olmayacaktır. Aşağıdaki listede belirtilen adımları takip ederek, profilinize giren kişilerin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

 1. İlk olarak Instagram hesabınıza giriş yapınız.
 2. Daha sonrasında “Profil” sekmesi üzerinde hesap ayarları paneline erişiniz.
 3. “Gizlilik” adlı ayar seçeneğine tıklayarak “Gizli Hesap” modunu kullanıma kapatınız.
 4. Hesabınızı herkese açık hale getirdikten sonra Instagram ana sayfasına dönünüz ve bir hikaye paylaşımı yapınız.
 5. Paylaşımı yaptıktan sonra kimlerin hikayenizi gördüğünü düzenli olarak inceleyiniz.
 6. Eğer sizi takip etmeyen bir kişi hikayenizi izlemiş ise, profilinizi ziyaret ediyor demektir.

Yukarıda belirtilen adımlar, her zaman işe yaramayabilir. Zira bir kişi sizin profilinizi ziyaret etse dahi hikayenizi izlemeyebilir ve bu nedenle de profilinize girip çıktığı görünmez. Ancak genele bakıldığı zaman kim profilimi ziyaret etti sorusuna en güvenli şekilde yanıt almanın tek yöntemi hesabı herkese açık olarak değiştirip hikaye paylaşımı yapmaktır.

Instagram Profiline Bakanları Öğrenme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram profilinize kimlerin baktığını öğrenmek istiyorsanız, daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi tercih edebileceğiniz birden fazla yöntem bulunmaktadır. Profilime kim baktı sorusuna yanıt arayan ve farklı yöntemler ile stalker kişileri tespit etmek isteyen bireyler, çoğunlukla Stalkci gibi mobil uygulamaları tercih etmektedir. Ancak bu yöntemin pek güvenilir olduğu söylenemez.

Instagram profiline girenleri öğrenme, gizli şekilde atılan hikaye gönderilerine bakma, görüntülenme kısmında görülmeden video izleme gibi ek özelliklerden faydalanmak isteyen ve uygulama dışında başka yöntemlere yönelmek isteyenler, aşağıdaki yöntemleri tercih edebilir.

 • Mobil cihazlara stalk uygulaması indirmek
 • Bilgisayarlara stalk programları kurmak
 • Instagram hesabını açık profil şekilde kullanmak

Belirtilen yöntemler haricinde düzenli olarak uygulama mağazalarını ziyaret edebilir ve şifre istemeyen, hesabınızı tehlikeye atmayacak ve bu gibi sorunlara neden olmayan uygulamaların olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Zira bu tür uygulamalar sürekli olarak geliştirilmekte ve tekrar uygulama mağazalarına eklenmektedir.   


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67