İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulamaları

İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulamaları

İnstagram kullanıcılarının en çok merak edip, araştırdığı konulardan birisi de, İnstagram profil fotoğrafı tasarlama uygulamaları olmaktadır. İnstagram’a özel olarak hazırlanmış olan bu uygulamalar ile İnstagram fotoğrafları düzenlemeleri ve tasarımları kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu sayede İnstagram uygulamasında paylaşılacak olan bütün profil fotoğraflarının yeninden boyutlandırılması, düzenlemesi ve kolaj çalışmaları yapılabilmektedir.

En İyi İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulamaları Nelerdir?

İnstagram profil fotoğraflarının tasarlanmasına yardımcı olan güvenilir birçok program bulunmakta olup, bunlar sırasıyla şunlardan oluşmaktadır;

Layout

Boomerang

Facetune

PicsArt Photo Studio

Snapseed

Layout İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulaması

En iyi programlar arasında bulunan Layout İnstagram profil fotoğrafı tasarlama uygulaması ile İnstagram fotoğrafları en iyi şekilde düzenlenebilmektedir. Instagram tarafından tasarlanmış olan bu uygulama ile fotoğraf kolajları ve düzenlemeleri en iyi şekilde yapılabilmektedir. Layout uygulaması ile galeriden seçilen fotoğraflar bir araya getirilebilmekte ve bunlardan değişik kolaj çalışmaları ve düzenlemeleri olabilmektedir.

Layout fotoğraf tasarlama uygulaması ile en çok dokuz fotoğraf üzerinde çalışılabilmektedir. Bu düzenlemeler yapıldıktan sonra ise doğrudan İnstagram kullanıcı profillerinde kolaylıkla paylaşılmaktadır. Layout İnstagram profil fotoğrafı tasarlama programı hem android, hem de iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda ve cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Boomerang İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemlerinde herhangi bir ücret ödemeden kullanılabilen, Boomerang İnstagram profil fotoğrafı tasarlama uygulaması ile hem fotoğraf düzenlemeleri, hem de video düzenlemeleri yapılabilmektedir.

Özellikle hızlı geçişli fotoğraf kolaj çalışmaları, Boomerang uygulaması ile pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Ard arda çekilmiş olan fotoğrafları en kolay şekilde düzenleyen ve birleştiren Boomerang İnstagram profil fotoğrafı tasarlama uygulaması ile değişik tasarımlardan oluşan profil gifleri de hazırlanabilmektedir.

Facetune İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulaması

En popüler İnstagram profil fotoğrafı düzenlemelerinden birisi olan Facetune ile özellikle selfi çekimleri açısından çok güzel çalışmalar yapılabilmektedir. Uygulama özellikleri dahilinde Facetune İnstagram profil fotoğrafı tasarlama ile çekilen selfi fotoğrafları üzerinde birçok hatalar giderilebilmekte ve çekilen fotoğraflar daha kaliteli bir şekilde Instagram profillerinde paylaşılabilmektedir.

Facetune uygulaması ile çekilen selfi fotoğraflarda diş beyazlatma, cilt renklerini düzenleme ve tonlarda iyileştirme gibi benzeri ayarlar kolaylıkla yapılmaktadır. Facetune profil fotoğrafı düzenleme programı, iOS ve android işletim sistemine sahip olan bütün telefonlarda ve cihazlarda kullanılabilmektedir. Facetune ücretli bir program olup, fiyatı ise 3.99 amerikan dolarıdır.

PicsArt Photo Studio İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulaması

Dünya genelinde en çok indirilen fotoğraf tasarlama programlarından birisi olan PicsArt Photo Studio ile android ve iOS işletim sistemine sahip olan bütün cihazlarda ve telefonlarda, Instagram fotoğraf düzenlemeleri yapılmaktadır. PicsArt Photo Studio, 250 milyon indirme sayısına sahip olup, kolay bir şekilde fotoğraf düzenlemeleri yapma imkanı sunmaktadır.

PicsArt Photo Studio fotoğraf tasarlama uygulaması yaklaşık olarak 1000 özelliğe sahip olup, bütün Instagram fotoğraf düzenlemeleri çok geniş bir çerçeve içerisinde yapılabilmektedir. PicsArt Photo Studio uygulaması ile birbirinden güzel ve farklı Instagram profil fotoğrafları oluşturulabilmektedir. PicsArt Photo Studio programı, uygulama mağazalarından güvenle indirilebilmekte ve ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Snapseed İnstagram Profil Fotoğrafı Tasarlama Uygulaması

En iyi İnstagram profil fotoğrafı düzenleme araçlarından birisi olan Snapseed İnstagram profil fotoğrafı tasarlama uygulaması ile pek çok farklı açıdan, kaliteli fotoğraf düzenlemeleri yapılabilmektedir. Snapseed Google’ın uygulamalarından birisi olup, android ve iOS işletim sistemlerine sahip olan bütün cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Snapseed İnstagram profil fotoğrafı tasarlama uygulaması kullanılarak, İnstagram profil fotoğrafı düzenlemelerinde çeşitli filtreler kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu uygulama ile fotoğraflarda kesme, kırpma, fırça ile düzenleme, döndürme ve fotoğraf boyutu değiştirme gibi pek çok özellik kullanılabilmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67