Instagram Postegro Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

Instagram Postegro Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

Instagram son birkaç yılın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından bir tanesi olmaya devam ediyor. Bazı kişiler hesaplarını gizli bir şekilde kullanmayı tercih ederken, bazı kişiler açık bir şekilde kullanmayı tercih ediyor. Fakat gizli hesap kullanan kişilere takip isteği atmak zorunda kalmadan kimleri takip ediyor, hikayesinde ya da ana sayfasında neler paylaşılmış en merak edilen konuların başlarında gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda birçok yazılımcı tarafından kurulan ve Instagram gizli hesapları gösterme için yardımcı olan uygulamalar ön plana çıkmaya devam ediyor. Bunların başında gelen uygulamalardan bir tanesi de herkes tarafından bilinen Postegro oluyor.

Postegro yasal bir hizmet olmasından dolayı bazı anlarda kapansa bile kişiler için Postegro benzeri uygulamalar ön plana çıkıyor. Fakat yine de bu uygulama ile devam etmek isteyen kişiler hem web için hem de mobil için Postegro APK indirerek yeniden hesapları gizli bir şekilde izleme fırsatlarını elde edebiliyor.

Herkesin Merak Ettiği Postegro Benzeri Uygulamalar

Herkes tarafından merak edilen Postegro benzeri uygulamalar insanların gizli hesapları rahat bir şekilde görmesine yardımcı oluyor. Gizli hesapları görmek için tercih edilen en popüler uygulamalar;

  1. Postegro

Postegro her ne kadar yasal bir işlem olmamasından dolayı kapatılsa bile kişiler hem mobil hem de web üzerinde uygulamaları kullanabilmek için APK kısmını indirmek yeterli olacaktır. Bu sayede Instagram kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapan kişiler diledikleri gizli hesapları takip etmek zorunda kalmadan inceleyebilir.

  1. wTakip

wTakip uygulaması da en az Postegro kadar popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Hem Android hem de İOS sürümleri için geçerli olacaktır. Cihazlara uygulama indirme alanlarına giriş yapan herkes dilediği an indirebilir ve sosyal medya kullanıcı bilgileri ile sistemde yerini alabilirler.

IOS için Postegro Benzeri Uygulamalar

IOS sürümlü cihazlarda kullanılan Postegro benzeri uygulamalar başlı başına 3 tanedir. Bunlar;

  1. Social Ghost
  2. Analayz For Instagram
  3. Profile +

Tüm IOS işletim sistemine sahip olan cihazlara kişiler indirebilecektir. Bu uygulamalar tamamen ücretsiz bir şekilde indirilir. Eğer kişiler uygulama içi satın almak isterse uygulama tarafından belirlenen ücretler ile sunulan daha fazla özelliklere sahip olabileceklerdir. Tabi ki günlük belirli haklar verilerek kişilerin ek bir ücret ödemek zorunda kalmadan uygulamayı kullanabilmelerine olanak sunar.

Android Cihazlar için Postegro Benzeri Uygulamalar

Android cihazlar için Postegro benzeri uygulamalar sayesinde kişiler diledikleri an gizli hesapları izleyebileceklerdir. Kimleri takip ettiklerinden, bakılan kişiler hikaye ya da ana sayfada neler paylaşmış görme fırsatları sunuyor. Bir yandan da uygulama içi satın alım yapan kişiler için profile kim baktı gibi özellikleri sunuyor olması Instagram kullanıcılarının merak ettikleri soruların yanıtlarına rahat bir şekilde erişmesine olanak sunuyor. Android cihazlarda geçerli olan;

  1. Followers +
  2. Find My Stalker
  3. Anonymous Story Viewer
  4. StoryLab
  5. InsLog Reports

Sunulan tüm uygulamalar kişilerin cihazlarına Google play store aracılığı ile ücretsiz bir şekilde indirme fırsatları sunulur. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan her kimin hesabına gizli bir şekilde bakmak isterse dilediği an bakabilecektir. Bunun için kişilerin dilediği an kendi isteklerine uygun bir uygulama belirlemesi, dilediği an indirme platformlarına girerek direk uygulamaları ya da APK sürümlerini indirmeleri gerekir. Bu sayede uygulama içerisinde sunulan birçok özelliğe rahat bir şekilde sahip olabilir ve gizli profilleri rahatlık ile izleyebilir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67