Instagram Plus Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Instagram Plus Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Ancak daha fazla özelliğe sahip olmak isteyenler, Instagram Plus 2021 APK yöntemine başvurmaktadır. Böylece sadece platformun sunduğu seçenekler değil, bunların fazlasına erişim izni sağlanır.

Instagram Plus özelliklerine geçmeden önce uygulamanın resmi Instagram tarafından onaylı olmadığından bahsedilmelidir. Dolayısıyla kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Üçüncü taraf uygulamalar arasındadır.

Instagram’ın modifiye edilmiş bir versiyonu olup, normal bir platform üyesine sunulan tüm özellikler vardır. Ancak video indirme, profil fotoğraflarını tam ekran görme ve daha birçok seçeneğe sahiptir.

Instagram Plus Özellikleri Nelerdir?

Instagram içinde birçok kullanıcı daha fazla özelliğe nasıl kullanabileceğini inceler. Bu esnada birçok kişi Plus sürümüne denk geldiği için Instagram Plus özellikleri arasında neler olduğu sıkça merak edilir. Burada şu gibi seçenekler vardır;

 1. Fotoğrafları yakınlaştırma ve uzaklaştırma
 2. Video oynayıcıda Instagram videolarını görüntüleme
 3. Tema indirme ve kullanma
 4. Kendi temanızı yapma
 5. Hem Instagram, hem de Instagram Plus’ı aynı anda kullanma
 6. Yorumu kendi dilinize döndürme
 7. URL paylaşma
 8. Profil açıklamalarını kopyalama
 9. DM atarken yazıyor ifadesini devre dışı yapma
 10. Karşı tarafa okundu bilgisinin gitmemesi
 11. Hikâyelere gizli bakma
 12. Kişinin sizi takip edip, etmediğini görme
 13. Hikâye, canlı akış, resim ve video indirme

Bununla beraber bazı özellikleri ayarlardan aktif hale getirmeniz gerekir. Aksi durumda kullanmak mümkün değildir.

Instagram Plus Nasıl İndirilir?

Birçok kişi Instagram Plus’ı Google Play Store üzerinde bulamadığını bahseder. Üçüncü taraf olması sebebiyle burada yayınlanmaz. Bunun yerine internet ortamından indirilmesi gerekir. Burada tercih edilebilecek çok sayıda seçenek vardır.

Bunların hepsi size aynı sonucu sunar. Ardından kurarak, kullanmaya başlamanız mümkündür.

Instagram Plus Nasıl Kurulur?

Eğer cihazınıza bu aplikasyonu kurmaya karar vermişseniz, Instagram Plus indir 2020 yerine 2021 yılında sunulan seçenekleri araştırmanız gerekir. Zira geçen yılın sürümü olasılıkla güncel olmayabilir. Google Play Store üzerinde olmayan uygulamalar farklı kurulduğu için şu aşamalar takip edilmelidir;

 1. Virüs olup olmadığını görmek için öncelikle taramadan geçirin.
 2. Android cihazınızda ayarlara gelerek, güvenlik yolunu takip edin.
 3. Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktif hale getirin.
 4. APK dosyası telefonda değilse cihaza aktarmanız gerekir. Ardından üzerine dokunarak çalıştır üzerine dokunun.
 5. Yükle üzerine dokunduktan sonra kurulum onayı verin.

Tüm bunlardan sonra sadece her şey otomatik olarak devam eder. Başarılı bir yükleme ardından size ileti verilir. Bundan sonra Instagram Plus uygulamasına girerek, hesabınıza giriş yapmanız gerekir.

Instagram Plus ile Platform Aynı Anda Kullanılabilir Mi?

Günümüzde stalk yapmak isteyen birçok kişi kendi hesabının haricinde de bir üyelik bulundurur. Ancak aplikasyondan çıkış yaparak diğer hesaba geçmek oldukça uğraştırıcı kabul edilir. Eğer bilgisayardan da girmek istemiyorsanız, Instagram Plus kurmanız ardından burada farklı bir oturum açmanız mümkündür.

Instagram Plus Sizi Takip Etmeyen Kişileri Gösterir Mi?

Instagram üzerinde karşılıklı takipleşme birçok üye tarafından özen gösterilen bir konudur. Hiç kimse onu takip etmeyen bir kişiyi takibe almak istemez.

Dolayısıyla sıkça kontroller yapılarak, buna göre listelerde güncelleme gerçekleştirilir. Ancak arkadaş listesi arttıkça bunu tamamlamak imkânsız hale gelir. Üyeler de böylece daha pratik çözümler araştırır. Instagram Plus özellikleri arasında takip etmeyen kişileri gösterme de olduğu için, işlemi kısa sürede yapmanızı sağlar.

Burada sadece takip listenize girerek, tek tek profillere bakmanız gerekir. Ardından sizi takip edip etmediği kolayca anlaşılır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67