Instagram Plus Nedir, Ne İşe Yarar?

Instagram Plus Nedir, Ne İşe Yarar?

Instagram platformunun 3. kişiler tarafından değiştirilen ve farklı özellikler ile piyasaya sunulan Instagram Plus, geniş bir kitle tarafından araştırılan bir uygulamadır. Bu bağlamda Instagram Plus özellikleri çokça merak edilmektedir. Instagram Plus hakkında bilinmesi gereken en büyük detay, bu uygulamanın Instagram tarafından geliştirilmediğidir. Yani, bazı karışık durumlar ile karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür.

Instagram Plus, temel Instagram özelliklerini barındıran, ancak pek çok Instagram kullanıcısının talep ettiği ek özelliklerin de eklenmiş olduğu bir platformdur. Normal Instagram hesabınızın bilgileri ile giriş yapabileceğiniz Instagram Plus, kimse tarafından başka bir sürüm kullanıldığı anlaşılmamaktadır. Bu nedenle Instagram Plus uygulamasını rahatça kullanabilirsiniz. Instagram’ın farklı özellikleri ile dolu olan Plus uygulaması hakkında tüm detaylar, aşağıdaki başlıklarda belirtilmektedir.

Instagram Plus Nasıl İndirilir?

Instagram Plus, bir uygulama olarak üretilmiştir. Bu nedenle Instagram Plus indir 2021 işlemi yapmak isteyen bireyler, Google Play Store ya da AppStore mağazalarını kullanarak ücretsiz bir şekilde uygulamayı edinebilmektedir. Eğer masaüstü bir cihaz kullanıyorsanız, APK olarak bu uygulamayı kurabilir ve bilgisayarınızdan da Instagram Plus kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Plus uygulamasının APK’sını merak ediyorsanız, bu indirme işleminin de oldukça kolay olduğunu bilmelisiniz. Instagram Plus 2021 APK indir işlemi için https://gbapps.net/download-instagram-plus/ linkine ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada “Download” butonuna basarak APK indirebilirsiniz.

Instagram Plus Özellikleri Nelerdir?

Instagram Plus, daha önce de belirttiğimiz gibi Instagram’ın farklı özellikler ile zenginleştirilmiş bir uygulamadır. Bu bağlamda Instagram Plus özellikleri, pek çok Instagram kullanıcısının beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Klasik Instagram uygulamasında olmayıp, Instagram Plus uygulamasında olan özellikler şu şekildedir:

Instagram’da yer alan tüm video ve fotoğrafları tek tuş ile cihazınıza indirebilirsiniz. Üstelik bu indirme işlemlerinde karşı tarafa bildirim gönderilmemektedir.

Instagram Plus özelliklerinden bir tanesi de hikâyesini incelediğiniz insanların bunu bilmemesidir. Ayarlardan değiştirebileceğiniz bu özellik, hikâyeleri gizlice izlemenizi sağlamaktadır.

Okundu bilgisini kapatabilmeniz mümkündür. Instagram’dan size gelen DM’leri okusanız dahi, gönderici taraf okuyup okumadığınızı bilemez.

Sizi takip etmeyen profilleri tek tuşla tespit edebilirsiniz. Birinin profiline girdikten sonra sizi takip edip etmediği yazılmaktadır.

Instagram’da normalde üzerine tıklayamadığınız profil fotoğraflarını tam boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.

Instagram teması üzerinde istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Instagram içerisinde istediğiniz URL’yi kopyalayıp yapıştırabilir ve hesabınızı daha profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Plus uygulamasına var olan Instagram giriş bilgilerini kullanarak erişebilirsiniz. İsterseniz yalnızca Instagram Plus kullanabilir, isterseniz de iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz.

Instagram IGTV, Reels gibi diğer paylaşım türlerini de sıkıntı çekmeden indirebilirsiniz.

Tek tuşla Instagram uygulaması içerisinde dilleri değiştirebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi özelliklerden faydalanmak için mobil ya da masaüstü cihazlarınıza Instagram Plus uygulamasını indirebilirsiniz.

Instagram Plus Zararlı Mı?

Instagram Plus ile ilgili yapılan araştırmalardan bir tanesi de bu uygulamanın herhangi bir tehdit oluşturup oluşturmadığıdır. Instagram Plus son sürüm 2021 araştırması yapan bireyler, ilk olarak bu uygulamanın olumsuz yönlerini öğrenmeli ve bu doğrultuda uygulamayı kullanmaya karar vermelidir.

Instagram Plus, Instagram tarafından geliştirilmiş bir uygulama değildir ve bu nedenle Instagram kadar güvenli olduğu söylenemez. Bu nedenle hesabınızın çalınabilmesi, askıya alınabilmesi, hile olarak kabul edilip sorunlar yaşaması gibi istenmeyen durumlar yaşamanız ihtimaller dâhilindedir. Bu nedenle uygulamayı indirmeden önce kullanıcı yorumlarını incelemeli ve uygulama eleştiri platformlarında Instagram Plus ile ilgili yapılan incelemeleri göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67