Instagram Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

Instagram Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

Instagram Plus, Instagram uygulamasından farklı bir yol izlemesi ile dikkatleri çekmektedir. Genel olarak uygulamanın 3’ncü taraf geliştiricileri aracılığı ile elde edilen ve modifye işlemleri uygulanan uygulama olarak bilinir. Instagram Plus aracılığı ile herhangi bir yan uygulama kullanmak zorunda kalmadan kullanıcılar cihazlarına uygulamalarda yer alan fotoğraf ya da videoları indirebileceklerdir. Sadece bu kadarı ile de sınırlı kalmaz. Kişilerin profil fotoğrafları her ne kadar küçük olsa bile uygulama sayesinde tam boy olarak görüntüleme fırsatları elde edebilecektir. Instagram Plus birçok özelliği ile sosyal medya kullanıcılarının rahat etmesine olanak sunar. Kişilerin daha hızlı ve pratik bir şekilde deneyim elde etmelerine olanak sunan yöntemlerden bir tanesi olarak dikkatleri çeker.

Instagram Plus özellikleri sayesinde kullanıcıların rahat bir sosyal medya gezintisi elde etme fırsatlarını yaşamalarına olanak sunar. Bu yüzden kişilerin birçok özellikten dolayı tercih ettikleri gözlenmektedir. Herkesin rahat etmesine olanak sunan bir uygulamadır. Instagram platformunda kullanıcıların erişmek istedikleri fakat erişim sağlayamadıkları profil resimlerinden başkalarının paylaşım yaptığı hikaye ve videolara kadar erişim sağlanır. Birçok özelliği ile dikkatleri çeken Instagram Plus incelenecek olduğu zaman herkes uygulama nedir ve nasıl cihazlara indirilir diye araştırmasına neden olmaktadır. Sizler için Instagram Plus hakkında merak edilen ne gibi detaylar varsa en detayları ile derledik. Yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Instagram Plus Özellikleri Nelerdir?

Instagram Plus özellikleri

Instagram Plus özellikleri incelenecek olduğu zaman herkesin cihazlarında temin ettikleri bir uygulama olmasına yardımcı olacaktır. Bu özellikler;

  1. Başkalarının paylaştıkları hikayeleri açık bir şekilde izlemek istemeyen kişiler gizli bir şekilde izleyebilecektir. Instagram Plus sayesinde hikayeler izlense bile izlenmiş olduğu hesap sahibine gösterilmeyecektir. Yani hikayeleri gizli izlemenin en rahat yöntemi olarak gözlenir.
  2. Instagram Plus sayesinde video, resim, canlı yayın ya da Instagram tarafından yayınlanan IG TV videoları anlık olarak indirilebilecektir. Bunun için ek bir uygulama olmasına gerek yoktur. Instagram Plus ile hesaplara giriş yapmak yeterli olacaktır.
  3. Mesajlar Instagram Plus ile okunsa bile karşı tarafta olan ya da grupta yer alan kişiler tarafında görülmeyecektir. Okundu bilgisi iletilmeyecek ve bu sayede mesajları gizli okumanın avantajları elde edilecektir.
  4. Mesaj yazarken karşı taraf görmeyecektir ve sadece mesaj panelinde bulundu yazıyor yazısı görüntülenmeyecektir. Bu sayede kim kullanıcıları takip etse yine de detayları görmeyi elde edemeyecektir. Fakat bu özelliği kullanmak isteyen kişilerin ayarlarım kısmından aktif hale getirmesi gerekir. Aksi halde uygulamaları sadece indirmiş olmak yeterli olmayacaktır. Aktif edildiği an yeterli olacaktır.
  5. Profil resimleri her ne kadar küçük boylarda gösteriliyor olsa bile Instagram Plus uygulaması sayesinde tıklandığı an tam boyut görüntüleme fırsatları sunulacaktır. Bunun için tek yapılması gereken şey hangi profil resmi görüntülenmek isteniyorsa sadece ona dokunmak olacaktır.
  6. Birisinin profiline girildiği zamanlarda sizleri takip ediyor mu etmiyor mu ekranda bir yazı gözükecektir. İlla sayfalarından takip etmek ya da kontrol etmek şartı gerekmeyecektir.
  7. Yorumlar ya da kişilerin biyografi kısımları her ne kadar normalde kopyalanmıyor olsa bile Instagram Plus sayesinde rahatlıkla kopyalanacak. Bunun için istenilen yazıların ya da yorumların üzerine basılı tutmak yeterli olacaktır. Instagram sosyal medya platformlarında böyle bir detay yer almamaktadır.
  8. İstenilen herhangi bir yorumu istedikleri an istenilen dile çevirme fırsatları sunar.
  9. Yorumlarda bulunan linklere her ne kadar tıklanarak gidilmiyor olsa bile Instagram Plus uygulaması sayesinde anlık olarak gidilecektir.
  10. Aynı anda Instagram Plus ile Instagram uygulamasını kullanmada sorun olmayacak ve her ikisini de cihazlara indirerek kullanma fırsatları sunulacaktır

Instagram Plus Nasıl İndirilir ve Kurulumları Nasıl Yapılır?

Instagram Plus nasıl indirilir ya da kurulumları nasıl yapılır son zamanların en merak edilen konuları arasında yer almaktadır. İlk olarak dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi Google Play Store içerisine yerleştirilen uygulama platform tarafından değil de 3’ncü kişiler tarafından kurulmuştur. Bu yüzden de güvenlik konusunda aklında soru işaretleri olan kişilerin sorumlulukların tamamen kendilerine ait olduğunu bilmesi gerekir.

Instagram Plus uygulaması nasıl indirilir diye merak edenlerin telefonlarının sadece internete bağlı olması yeterli olacaktır. Ardından Google Play Store giriş yaparak arama kısmına Instagram Plus APk yazmaları yeterli olacaktır. Ardından karşılarına çıkan sonuçlardan bir tanesine tıklamak ve indirmek gerekir. Birisine giriş yapan kullanıcılar APK dosyalarını cihazlarına kurması gerekir. Kurulum adımları sayesinde platform anlık olarak cihazlara kurulacaktır. Herkes dilediği an rahatlık ile bunu yapabilecektir.

Uygulamaları cihazlarına kuran kullanıcılar hesaplarına istedikleri an giriş yapabilecekler ve giriş yaptıktan sonra kendileri için sunulan tüm özelliklere aynı anda sahip olabilecektir. Böylece ücretsiz bir şekilde sunulan uygulama kullanıcıların işlemlerinin  daha kolay ve pratik bir halde olmasına yardımcı olacaktır. Bu uygulama sayesinde herkes Instagram platformunda daha rahat bir şekilde yer alabilecek ve ne gibi adımları yerine getirmeleri gerekiyorsa onları yerine getirebilecek.

Instagram Plus Ne İşe Yarar?

Instagram Plus ne işe yarar bir hayli merak edilen detaylar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların platformları kullanırken daha rahat olmasına olanak sunacaktır. Az önce yukarıda anlattığımız biri birinden farklı özellikleri kullanıcıları için sunmaktadır. Bundan dolayı da kimsenin en ufak sorun yaşaması ve farklı bir durumla yüz yüze olması söz konusu olmayacaktır. Özellikle sevgilisi olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Resimlerini diledikleri an indirebilecekler ve tam boyut görüntüleme özellikleri sayesinde farklı bir platforma asla ihtiyaçları duymayacaktır. Bu yüzden de son zamanların en çok  kullanılan platformları arasında yer almayı başarmaktadır.

Instagram Plus Güvenilir Mi?

Instagram Plus detayları

Her ne kadar Instagram Plus güvenilir mi merak edilse bile bu konuda kişilerin hesaplarını giriş yaparken her şeyi göze alarak girmeleri gerekir. Platform üçüncü kişiler tarafından geliştirilmiştir. Şu ana kadar en ufak bir güvenlik problemi olmamıştır. Fakat ilerleyen dönemlerde aksi bir durum olur mu olmaz mı bilinmeyen detaylar arasında yer almaktadır. Bu yüzden video indirmek, başkalarının profil resimlerini görüntülemek isteyen kişiler genel olarak başka hesaplardan tercih ederler. Farklı fake hesaplardan yapılan işlemlerde en ufak sorun olmaz. Belirli kullanıcı sayısı ile kayıt olarak kişiler merak ettikleri detayları anlık olarak görebileceklerdir. Böylece kişilerin hem profilleri riske girmeyecek hem de diledikleri hizmetleri alabileceklerdir.

Bazı kullanıcılar tarafından kendi hesapları ile tercih edilse bile uygulamadan bakacaklarına baktıktan sonra çıkış yaptıkları ve sürekli olarak şifre değiştirdikleri gözlenmektedir. İlerleyen dönemlerde hesapların çalınması ya da farklı bir durum olursa sorun yaşamamak için Instagram Plus güvenilir mi sorularını akıllarında bulundurarak gerekli önlemleri almaktadır. Böylece ileride uygulama ile ilgili bir sorun dahi olsa kimsenin hesabına bir şey olmamaktadır. Bu yüzden de gerekli tedbirler alınarak birçok farklı özellik elde edilebilmektedir. Instagram Plus uygulamasından sunulan özellikler adeta platformda merak edilen ve birçok farklı uygulamaya ihtiyaç duyan kişilerin rahat etmesine olanak sunmaktadır. Gerekli tedbirler ile en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67