İnstagram Plus 2021 Iphone Özellikleri Neler?

İnstagram Plus 2021 Iphone Özellikleri Neler?

İnstagram Plus 2021 platformu ek özellikleriyle kullanmak isteyen çok sayıda kişinin araştırma konudur. Geniş çaplı seçenekler sunduğu için her geçen gün birçok kişi ne olduğunu merak eder.

İnstagram ilk sunulduğu günden bu yana büyük bir popülerlik yakalamıştır. Her geçen gün birçok kişi üye olup, mobil uygulamasını indirir. Teknolojinin de gelişmesiyle beraber, zamanla üçüncü taraf çok sayıda uygulama da yayına sunulmuştur.

Bunlarla beraber ek bazı özellikler de kullanılmaya başlanmıştır. Bunlardan bir tanesi de İnstagram Plus olup, güncel olarak pek çok kişi tarafından yüklenmiştir. Durum böyle olunca birçok kişi de özelliklerinin neler olduğunu da merak eder hale gelmiştir. Peki, İnstagram Plus 2021 Iphone özellikleri neler?

İnstagram Plus 2021 Iphone Özellikleri

İnstagram Plus özellikleri birçok kullanıcı tarafından merak edilir. Zira piyasaya girdikten sonra standart aplikasyona göre hangi seçenekleri sunduğu büyük bir merak konusudur. Burada öncelikle Android ve Iphone için özelliklerin aynı olduğunu söylenebilir. Bunlar şöyledir;

 1. Eş zamanlı olarak hem normal İnstagram, hem de İnstagram Plus kullanılabilir. Eğer aynı anda birden fazla hesaba girmek istiyorsanız pratiktir.
 2. Arzu ettiğiniz yorumu, istediğiniz dile doğrudan çevirebilirsiniz.
 3. Yorumlar kısmında bulunan linkleri takip edebilirsiniz.
 4. Gerek yorumları, gerekse biyografileri kopyalayabilirsiniz. Kullanmak için üzerine dokunmanız ve beklemeniz yeterlidir.
 5. Bir kullanıcının profile girdiğinizde, sizi takip edip, etmediğine dair yazı görülebilir. Böylece sizi takip etmeyenler kolayca takip edilebilir.
 6. Mesaj girerken karşı tarafa “yazıyor” ibaresi gitmez. Kullanım için ayarlara girilir ve aktif hale getirilir.
 7. Mesajları okuma ardından karşıya okundu kısmı iletilmez. Böylece gizlilik korunabilir.
 8. IGTV, video, canlı yayın ve resimleri indirme seçeneği sunar.
 9. Hikâyelere gizli biçimde bakılabilir. Karşı tarafa bu durum iletilmez.

Bu özellikler sebebiyle her geçen gün birçok kullanıcı uygulamayı indirir. Ayrıca özelliklerin detayları için ayarlar bölümüne girilebilir.

İnstagram Plus 2021 Resmi Mi?

İnstagram++ apk uygulamasının resmi olup, olmadığı birçok kişi arasında merak edilir. Zira birçok kişi bunu bir güvenlik olarak kabul eder. Ancak uygulama resmi olmayıp, üçüncü taraf bir uygulamadır. Dolayısıyla İnstagram tarafından yayınlanmamıştır.

Eğer aplikasyonu kullanmak istiyorsanız, bu nedenle dikkatli ve tedbirli olmanız tavsiye edilir. Herhangi bir sorun yaşanırsa sorumluluk da sizindir.

İnstagram Plus 2021 Google Play’de Var Mı?

Peki, İnstagram Plus 2021 Android ve Iphone Play Store’larında var mı? Play Store’larda yer alan uygulamalar, çok sayıda kullanıcı arasında güvenlikli kabul edilir. Dolayısıyla İnstagram Plus indirmek isteyen çoğu kişi önce buraya bakar.

Bir süre sonra kullanıcılar Play Store’da uygulamanın olmadığını görür. Zira aplikasyon üçüncü taraftır ve burada bulunmaz.

İnstagram Plus 2021 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İnstagram Plus 2021 indir Google üzerinden yapılır. Bunun için interneti araştırma yapmanız yeterlidir. Dosya da APK şeklinde iner.

Peki, APK dosyası halinde indirdiğiniz dosyayı nasıl kurarsınız? Eğer aşağıdaki aşamaları takip ederseniz, kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 1. Öncelikle İnstagram Plus APK dosyasını indirin.
 2. Güvenlik için virüs taraması yapın.
 3. Cihazınızın ayarlar kısmına gelin. Ardından da bilinmeyen kaynakları aktif hale getirin.
 4. Böylece kurum dosyasına erişilebilir. Sonrasında üzerine dokunmak suretiyle çalıştırılır ve yükleme yapılır.

Tüm bunlardan sonra İnstagram Plus kullanmaya başlayabilirsiniz. Sonrasında hesabınıza giriş yaparak, yukarıdaki özelliklerin hepsini keşfedebilir, ek özellik bakımından neler olduğunu inceleyebilirsiniz. Ayarlar kısmına yeni gelen seçenekleri de gözden geçirebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67