Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram’da birçok kullanıcı mavi tiklerin nasıl alındığını merakla incelemektedir. Instagram mavi tik alma 2021 her geçen gün insanlar arasında önemini yükseltmektedir.

Instagram ilk sunulduğu günden bu yana sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu nedenle içerisinde milyonlarca kullanıcı vardır. Ancak bunların arasında sahte hesaplar da vardır ve bazen ayırt etmek gerçekten mümkün olmaz.

Bu noktada platform, diğer sosyal medya ağlarında olduğu gibi mavi tiklere sahiptir. Bunlara sahip kullanıcıların gerçek olduğu ve hesabı onun yönettiği böylece anlaşılır. Dolayısıyla üyeler kendilerini kanıtlayabilmek için bunlara büyük ilgi gösterir.

Mavi Tik Ne İşe Yarar?

Instagram’ın milyonlarca kişi tarafından kullanılması zaman içerisinde fenomenlerin de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu nedenle birçok kişi mevcut fenomenlerden hareketle bu konumlara ulaşmayı hedefler.

Mavi tikler bu yönde ciddi bir adımdır. Zira buna sahip olursanız, karşıdaki kişiye hesabın size ait olduğunu gösterebilirsiniz. Üstelik bunlar kolaylıkla verilmez. Instagram mavi tik ne işe yarar bu nedenle bir saygınlık göstergesidir. Ayrıca şu gibi avantajları da vardır;

Markanızın ayrıcalığını gösterebilirsiniz.

Markanızın tanındığını ve popüler olduğunu gösterebilirsiniz.

Takipçi sayınızın daha hızlı artmasını, etkileşimlerin çoğalmasını sağlar.

Hesabınızı, markanızı sahtekârlardan korumanızı sağlar.

Güvenilirliğinizi arttırır.

Ancak belirttiğimiz üzere kolay verilmez. Her ne kadar buna benzer emojiler olsa da asıllarından oldukça farklıdır. Bunları kullanmak hesabınızı diğer kişilerin gözünde daha kötü göstereceği için bunlara başvurmanız tavsiye edilmez.

Mavi Tik İçin Hangi Koşullar Vardır?

Eğer hesabınızı geliştirmek istiyorsanız, mavi tikler size güzel bir başlangıç sunar. Ancak mavi tik nasıl alınır Instagram için bazı koşullar vardır. Bunlar açıklamalarıyla birlikte şöyledir;

Gerçek kişi veya kurum: Başvurunun değerlendirmeye alınması için gerçek bir işletmeyi temsil etmesi yahut gerçek bir insana ait olması şarttır.

Benzersizlik: Başvuru yapan işletme veya kişinin hesabı tekil ve benzersiz olmalıdır.

Gizlilik: Instagram’da gizli hesaplar mavi tik alamaz. Dolayısıyla gizli olmamalı, eksik bilgi yer almamalıdır.

Dikkate değerlik: Başvuru yapan hesabın profilinde paylaşımı olmalıdır. Ayrıca bilinen bir figürü temsil etmesi şarttır.

Ancak dikkat etmeniz gereken mavi tik alan kişilerin platformun hizmet şartlarından ve topluluk kurallarından sizi uzaklaştırmadığıdır. Dolayısıyla bunlara riayet edilmeye devam edilmelidir.

Mavi Tik Alınması Şansı Nasıl Arttırılır?

Instagram’da ünlü olmadan mavi tik almak istiyorsanız, bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan biri haber değerinizi arttırmadır. Eğer profiliniz haber akışında varsa kabul edilme olasılığınız yüksek bir şekilde artacaktır.

Ayrıca genel anlamda internet ortamında da tanınır olmanız gerekir. Örneğin sadece Instagram sayfası çıkıyorsa bu büyük bir olumsuzluktur. Buna ek olarak biyografi de eksiksiz ve tam olmalı, tüm bilgiler de sizi yansıtmalıdır.

Takipçilerin ve beğenilerin yüksek olması, paylaşımların mevcut ve düzenli aralıklarla yapılıyor olması da platformun size mavi tik vermesini kolaylaştıracak bir etmendir.

Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her ne kadar birçok kişi mavi tik alma hilesi düşünse de bunun yolu yoktur. Zira sadece platform vermektedir ve aksi durumlara karşı dikkatli olunmalıdır.

Almak için sadece başvuru yapmanız yeterlidir. Aşağıdaki işlemleri takip ederseniz müracaat hemen gerçekleştirebilirsiniz;

Instagram hesabınıza giriş yapın.

Profil bölümünü açtıktan sonra menü kısmından ayarlara girin.

Hesap kısmına girerek, doğrulama iste üzerine dokunun.

Karşınıza çıkan formu eksiksiz ve gerçek şekilde doldurun.

Ardından tek yapmanız gereken göndermektir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67