İnstagram için Stalk Uygulamaları

İnstagram için Stalk Uygulamaları

İnstagram için stalk uygulamaları nelerdir, nasıl çalışır? İnstagram fotoğraf paylaşımı, hikaye gönderimi ve daha birçok içeriğin paylaşıldığı bir sosyal medya platformudur. Burada uygulanan gizli hesap sistemi nedeniyle insanlar bir başkasının hesabını yalnızca takip ettiği zaman görebilmektedir. Bu sebeple İnstagram sayfalarında içerikleri göz atabilmeye yarayan Stalk uygulamaları bulunmaktadır. Hesaplara erişim sağlayan bu uygulamaların ücretli versiyonları ve ücretsiz versiyonları vardır. Bu programlar arasında en bilinenleri şunlardır;

  • İnstagram Pro
  • Reportly
  • Pingru
  • Ghostegro
  • Postegro

İnstagram için stalk uygulamaları iki türlü işleyişe sahiptir. Bunlardan en sık uygulananı birini hesabını gizlice incelemek ve paylaşımlarına bakmak için kullanılan uygulamalardır. İnstagram Pro, Ghostegro, Pingru gibi uygulamalar bu işlev için kullanılmaktadır. Bir diğer yöntem ise hesabınıza bakan kişileri stalklamaya yarayan programlardır. Reportly vb. uygulamalarda kurulum işlemleri yapıldıktan sonra hesabınızı ziyaret eden, sıkça beğenen, takibi bırakan ve yeni takip eden insanlar listelenmektedir.

İnstagram Stalk Programı Ücretsiz

Ücretsiz stalk programı ücretsiz

İnstagram Pro uygulaması İnstagram stalk programı ücretsiz şekilde kullanmak isteyenler için harika bir seçenektir. Bu uygulama Android yazılıma sahip cihazlarda kullanılmaktadır. Bu uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapınca, İnstagram üzerinden kullanıcıların görsellerine erişmek, önünüze çıkan reklamları engellemek, çeşitli içerikleri indirmek mümkündür. İnstagram Pro bu yönden oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Çeşitli stalk uygulamalarında görülen ücretlendirme sistemi abonelik yöntemiyle uygulanırken bazı uygulamalarda tek yapmanız gereken şey yalnızca uygulamayı indirmek ve hesabınıza giriş yapmaktır. Ancak bu uygulamaların bazı durumlarda açıkları oluşabilmektedir. Senkronizasyon sorunları, yazılım hatalar vb. nedenlerle kişisel hesabınıza zararlı yazılım saldırıları gerçekleşmesi mümkündür.

Bu durumda İnstagram stalk programı ücretsiz kullanıldığı ve belli bir koruma yazılımı taşımadığı için hesabınızın çalınması söz konusu olabilmektedir. Böyle bir risk durumu karşısında yapılması gereken bir sahte hesap açarak erişim sağlamaktır. Sahte hesap açma işlemi oldukça kolaydır. Bu sayede hiçbir güvenlik riski taşımadan, hesabınızın çalınsa dahi herhangi bir kişisel verinizin olmaması nedeniyle kullanımı devam edebilir.

En İyi Stalk Siteleri

Stalk için uygulanan birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında stalk işlemi uygulayan web sitelerde yer almaktadır. En iyi stalk siteleri ziyaret edildiğinde 3 farklı yöntemle hesaplara erişim sağlanmaktadır. Bu yöntemler her sitede farklı şekilde uygulanabilmektedir. İlk bilinen sistem hiçbir bilgi verilmeksizin, site ziyareti yapılarak, hesapların içeriklerine göz atmayı sağlamaktadır. Ancak bu işlem yalnızca herkese açık hesaplar için geçerlidir. Herkese açık hesaplara erişim sağlayan en iyi siteler, Storysaver ve Go to İnstagram Story adlı sayfalardır.

İnternet üzerinde açılmış olan en iyi stalk siteleri arasında hesap erişimi ile etkileşim sağlanması mümkündür. Yapmanız gereken oldukça kolaydır. İnstagram hesabınıza giriş yapmak, aradığınız hesabın kullanıcı adını aratarak hesabın hikaye ve postlarına göz atabilirsiniz. Bu sistemle çalışan birçok site bulunmaktadır. Hesap verilerinizi giriş yaptığınızda hesabın güvenli olduğundan ve site yorumlarından kullanıcıların düşüncelerine de bakmayı unutmayın.

Son olan İnstagram stalk sitesi sistemi ise üyeliğe göre çalışanlardır. Hesabınızın oluşturulması ve belli bir abonelik ücreti ödemeniz durumunda hesabınız ile erişim sağlayabilirsiniz. Ancak ödeme işlemi yapacağınız sitenin belli bir SSL güvenlik sertfikası olduğundan emin olun. Ayrıca sitelerde çoğunlukla hesaplara göz atarken herkese açık hesaplar görülmektedir. Gizli hesaplar ücretli üyelik yapan siteler tarafından görülmektedir. Bu sebeple sitelere verilerinizi girmeden önce iyice araştırmalı ve size istediğiniz işlemi sağlayacağından emin olmalısınız.

En İyi Stalk Uygulamaları

İnternet üzerinde ve mobil uygulama mağazalarında birçok stalk uygulaması yer almaktadır. En iyi stalk uygulamaları genellikle kullanıcı deneyimleri ve puanlamalarına bakılarak anlaşılmaktadır. İyi stalk programları arasında İnstasnoop uygulaması da bulunur. İnstasnoop çeşitli hesapları gizli şekilde takip ederek, fotoğraflarına, hikaye paylaşımlarına ve takipçi verilerine ulaşmayı sağlamaktadır. Oldukça kolay şekilde kullanılabilen bu uygulama IOS kullanıcıları için App Store üzerinden indirilmektedir.

İnstasnoop uygulamasını indirdikten sonra hesap erişimi sağlayarak istediğiniz her hesaba göz atabilir ve takip etme kısmına alabilirsiniz. Hesapların herkese açık olması veya gizli olması bu uygulama için fark etmemektedir. İnstagram hesaplarının kaydedilmesi ile istediğiniz zaman hiçbir veri aktarılmaksızın hesapların paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

Heystalker APK İndir

Heystalker apk

İnternet üzerinde herhangi bir uygulamayı satın alma işlemi yapmadan kullanmak ya da birçok avantaja sahip olmak için Premium seçeneklerini tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu abonelik şartları yüksek maliyetlerinden dolayı birçok kullanıcı tarafından büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu sebeple APK yazılımlar üretilmektedir. APK yazılımlar çeşitli yazılım mühendisleri ve uzmanları tarafından ücretsiz şekilde herhangi bir uygulamadaki tüm özellikleri kullanmayı sağlar. İnstagram için stalk uygulamaları indirenler de hiçbir ödeme yapmadan bu uygulamaları APK olarak indirebilirler.

Heystalker APK indir, giriş yaparak ve hiçbir işlem ücreti ödemeden kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir Stalk uygulamasıdır. Heystalker uygulaması hesabınıza olan erişimleri kontrol etmeyi amaçlayan bir yazılımdır. Bu yazılımın kullanımı ile hesabınızı ziyaret eden, sık sık fotoğraflarınızı ve hikayelerinize bakan, ekran görüntüsü alan kullanıcıları görmeniz mümkündür. APK uygulamayı yüklemeniz ile tamamen ücretsiz şekilde kullanım mümkün olacaktır. Ancak olası casus yazılım saldırısına uğramamak için yapmanız gereken indirme işlemi için doğru adımları uygulamaktır. Bu adımlar şunlardır;

  • Cihazınızdan Google’a “Heystalker APK indir” şeklinde arama yapın.
  • Buradan sonra uygun bir site bulun
  • Sitenin bağlantı adresi yanında kilit işareti ile güvenli olduğunu teyit eden bir veriye göz atın
  • Site içerisinde uygulama ve site hakkındaki yorumları inceleyin
  • Hiçbir sorun görülmemesi halinde uygulamayı indirin ve kurulumu yapın

Whatsapp Stalk

WhatsApp stalk uygulamaları

Whatsapp stalk uygulamaları işe yarıyor mu? Whatsapp uygulaması kişilerin mesajlaşabilmesini sağlayan, internet ortamında iletişim kurmak üzere yaratılmış bir Meta uygulamasıdır. Bu uygulama dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Whatsapp mesajlarını merak ettiğiniz kişiler olabilmektedir. Bu kişiler çocuğunuz, eşiniz ya da sevgiliniz olabilir. Eğer birinin Whatsapp mesajlarını kontrol etmek istiyorsanız Whatsapp Stalk uygulamaları size göredir. Bu uygulamalar mesaj geçmişine, kaydedilen ve yıldızlanan mesaj özelliklerine, atılan fotoğraflara ve kişilerin tüm verilerine erişim sağlamaktadır.

Kişilerin Whatsapp verilerine erişmek için genellikle uygulanan Whatsapp Stalk uygulamaları karşılıklı onay gerektirebilmektedir. Yani bir numarayı sadece girerek bu uygulama içerisinden mesajlarını okumanız pek de mümkün değildir. Bunun için en sık tercih edilen yöntem Whatsapp Web üzerinden QR tanılama yöntemidir. QR sistemi Whatsapp uygulamasının bilgisayar üzerinden işlem yapabilmesini sağlamaktadır. Eğer bir kişinin telefonundan Whatsapp Web uygulamasını okutur ve açarsanız istediğiniz zaman mesajlarına erişebilir hatta başkalarına mesaj da atabilirsiniz.

Ancak yapmış olduğunuz bu işlemin kişi özgürlük haklarına aykırı olması durumu söz konusu olacaktır. Yani birlerinin mesajlarına izinsiz şekilde erişimi yasal bir suç teşkil edebilmektedir. Eğer birileri mesajlarına bakmanıza izin veriyorsa Whatsapp Web açılması mantıklıdır. Whatsapp Stalk uygulamaları genellikle kısa süreli erişim ile bağlantı sağlar. Kişisel verilerin bu uygulamalarda çalınma riski de olduğu için kullanıcıların kesinlikle burada kayıtlı olan numarayı ve Whatsapp bilgilerini uzun süreli açık tutması önerilmemektedir. Bu sebeple uygulama seçimine dikkat edilmelidir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67