Instagram Hikayeye Bakmadan Görme

Instagram Hikayeye Bakmadan Görme

Instagram hikayeye bakmadan görme mümkün mü, nasıl hikayede görülenler kısmına girmeden bakılır? Birçok kullanıcı İnstagram üzerinden takip ettiği, hoşlandığı ve ilgisini çeken insanların hikayelerine bakar. Fotoğraflara yorum ya da beğeni atılmadığı sürece kimin gördüğü belli olmaz. Ancak hikayelerde 24 saat boyunca hikayeyi görenlerin tam listesine ulaşmak mümkündür. Peki, İnstagram hikayeye bakmadan görme için ne yapılabilir?

İnstagram hikayesine gizlice bakmak için 2 farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki İnstagram hikayelerine erişim sağlayan web siteleri diğerleri ise uygulamalar ve Google eklentileri. Öncelikle web siteler üzerinden İnstagram hikayesine gizlice bakmak kolaydır. Bu sitelere sadece bakmak istediğiniz hesabı yazmanız yeterlidir. Ancak bu yöntemle sadece herkese açık hesaplara erişim sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olan eklenti ve uygulamalar ise sadece birkaç adımlık işlemle mümkün hale gelir. İnstagram hikayeye bakmadan görme için internet üzerinden ya da Play Store’dan  instagram hikayesine gizlice bakmak şeklinde aratma yaptığınızda karşınıza birçok uygulama çıkacaktır. Bu uygulamalara İnstagram hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girerek istediğiniz tüm hesaplara gizlice bakabilirsiniz. İnstagram hikayeleri hakkında çeşitli bilgiler için sosyalat.com sayfasına göz atabilirsiniz.

Hikayeye Geç Bakmak

Hikayeye Geç Bakmak

İnstagram üzerinde genellikle birçok insan attığı hikayelere bakan kişileri kontrol etmektedir. Çoğu kişi flört ettiği ya da hoşlandığı insanların bakıp bakmadığına dikkat eder. Bu gibi durumlarda hikayeye geç bakmak gibi bir durumla sıklıkla yaşanabilmektedir. Bu durum genellikle karşı tarafın dikkatini üzerinize çekmek için sosyal medyada sıklıkla yapılan bir yöntemdir. Bir gönderiyi geç beğenmek, hikayeye geç bakmak gibi hareketlerde bulunmak eğer karşı cins ilgileniyorsa merak etmesine sebep olacaktır.

Peki, hoşlandığın kişinin hikayesine geç bakmak için ne yapmalı, öncelikle İnstagram üzerinden postların paylaşım saatleri ana sayfada göründüğü için bunu ayarlamak kolaydır. Ancak hikayelere tıklamadığınız sürece paylaşım zamanına ulaşamazsınız. Bunu için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. En kolay yöntem hikayeyi tam kaydırmamaktır. Birisi hikaye attığında tüm hikayeler bir arada İnstagram’ın üst bölümünde toplanır. Burada hikayeleri sağa kaydırarak devam ettirirsiniz. Eğer kaydırma işlemini tam olarak yapmazsanız hem hikayeyi görür hem paylaşım saatini ulaşabilirsiniz. Bu şekilde hikayede görüntülenme kaydedilmez.

Ancak bu işlemi yaparken hikayeyi tam olarak kaydırmamanız gerekir. Geçiş esnasında hikayeyi tutun ve sonra geri dönün. Bir diğer yöntem eğer hesap herkese açıksa öncesinde internet üzerinden hikayelere erişim sağlayan siteleri kullanabilirsiniz. Bu sayede sizin baktığınız görünmeden ne zaman paylaşım yaptığını öğrenmeniz mümkündür.

İnstagram Hikaye Önizlemesi

İnstagram hikaye önizlemesi ne zaman çıkıyor, nasıl önizleme ile hikayelere bakabiliriz? Hikaye ön izlemesi İnstagram web üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Bir hikayeye tam olarak bakmadan ön izleme ile göz atmak mümkündür. Bu sayede hikayeye geç bakmak ya da ilgilenmediğiniz hikayeleri atlamak kolaylaşır. İnstagrm hikaye önizlemesi için yapmanız gereken şunlardır;

  • Bilgisayar üzerinden instagram Web’e kullanıcı bilgilerinizi girin ve giriş yapın
  • Ana sayfada hikayeler kısmında bir hikayeye tıklayın
  • Bu işlem tek tıklama yapılması halinde sağda ve soldaki birkaç hikayeyi gösterecektir.
  • Böylece İnstagram hikaye ön izlemesi mümkündür

İnstagram Web’de eğer hikayelere iki kez tıklarsanız bu hikayeye direkt olarak giriş yapmış olursunuz. Bu durumda ön izlemeler kaybolur ve tıkladığınız hikayeye odaklanmış olursunuz. İnstagram hikaye önizlemesi henüz mobil uygulamalarda görülmemiştir. İlerleyen süreçte hikaye ön izlemesi güncellemeyle gelmesi mümkündür. İnstagram ve çeşitli sosyal medya hesaplarıyla ilgili tavsiyeler için sosyalat.com sayfasına göz atabilirsiniz.

İnstagram Hikaye Bakma Hilesi

Hikayeye Bakma Hilesi

İnstagram hikaye bakma hilesi denince akla ilk gelen yöntem sahte hesap kullanımıdır. Genellikle insanlar çeşitli sebeplerden dolayı sahte hesaplar açarak insanları takip etmektedir. Sahte hesap ile birilerini takip etmek için öncelikle hesabınızın gerçekçi olması birilerini takip etmeniz ve takipçi sahibi olmanız gerekir. Bu işlemi uygulayan insanlar zamanla eski sevgililerini, hoşlandıkları insanları gizlice takip edebilmektedir.

İnstagram hikaye bakma hilesi için uygulanabilecek bir diğer yöntem çok daha basittir. Birisi hikaye paylaştığında sayfanıza hikaye düşmektedir. İnternet bağlantısı sağlayan cihaz İnstagram verilerini indirir. Eğer internet bağlantınız kesilirse indirilmiş verilere erişim mümkündür. Bu sebeple öncelikle hesabınıza ve İnstagrama giriş yapın. Daha sonra internet bağlantınızı tamamen kesin ve takip ettiğiniz kişinin hikayesine bakın. Son olarak uygulamayı kapatın ve hesaptan çıkış yapın. Bu şekilde hikayeye baktığınız görünmeyecektir. İnstagram Hikaye bakma hilesi ile ilgili detaylı bilgi almak için sosyalat.com sitesine göz atabilirsiniz…

İnstagram Story Gizlice Bakma İOS

İnstagram storylerine İOS cihazlardan bakmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Genellikle App Store üzerinden birçok İnstagram hikaye önizlemesi yapan uygulamaya ulaşmak mümkündür. Bunlardan en bilinenleri İnstasaved adlı uygulama olabilir. Eğer paylaşım yapan hesap herkese açıksa bu hikayeleri hiçbir sorun yaşamadan erişim sağlayabilirsiniz.  İnstagram hesaplarını web siteleri üzerinden izlemekte mümkündür. Ancak İnstagram story gizlice bakma İOS cihazlarda web site engeli oluşumu sıklıkla görülebilir.

Bu durumda birkaç farklı siteyi kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Apple markası genellikle denetime önem vermektedir. Bu tip siteler casus yazılım taşıyor olabilmesi nedeniyle erişim engeli yaşayabilir. Eğer İnstagram kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıyorsanız hesabınızın saldırıya uğraması, çalınması gibi riskler bulunacaktır. Bu sebeple hangi siteden ya da uygulamadan hesapların storylerine ve hikayelerine gizlice bakacaksanız sahte hesap açarak kullanmaya özen gösterin.

İnstagram Story Gizlice Bakma Programı

İnstagram üzerinde insanları stalklamak ve içeriklerine görünmeden gizlice bakmak son dönemde yaygın hale gelmiştir. Bu sebeple insanlar hesaplarını çoğunlukla gizlese de İnstagram story gizlice bakma programı kullanılarak kolayca hesapların fotoğrafları ve storylerine ulaşılabilir. Kullanıcıların İnstagram hesaplarına kolayca erişim sağlamak için birçok program bulunmaktadır. Bu programlardan bazıları şunlardır;

  • Storized
  • Storystalk
  • Blindsotry
  • Storysaver
  • Story Insta

Tüm bu hikaye erişimi sağlayan uygulamalar çeşitli yöntemlerle kullanım sağlamaktadır. Genellikle uygulamalar Android ve İOS için uygun şekilde uygulama mağazalarında yer almaktadır. Ancak bazıları kişisel bilgilerinizin girilmesini ve ücret talebi istemektedir. Bu durumda bir sahte hesapla giriş yapabilirsiniz. İnstagram story gizlice bakma programı ücret istemesi halinde kullanımı APK olarak tercih edilebilir. Bu uygulamaları internet üzerinden bulun ve ücretsiz şekilde kullanmaya devam edin. Ancak APK indirdiğiniz sitelerinde güvenli olup olmadığını dikkatlice araştırıp öğrenin…

İnstagram İlk Hikayeyi Görmeden İkinciyi Görme

İkinci Hikayeyi Görme

İnstagram ilk hikayeyi görmeden ikinciyi görme işlemi bazı kullanıcıların dikkatini çekmiştir. İnstagram hikayeleri sıralı olarak tıklanarak ilerler. Eğer kullanıcı hikayenize baktıysa sırasıyla görmek zorundadır. Ancak bazı kullanıcıların ilkine bakmadan diğerlerine atladığı görülebilir. Bu durum önizleme durumunda görülebilmektedir. İnstagram Web üzerinden ön izleme kısmı hikayeye tıklamazsanız atlama yapabilir.

Diğer durum ise istemsiz şekilde gerçekleşmektedir. İnstagram algoritması oldukça yüksek oranda internet kullanımı sağlamaktadır. Eğer internet bağlantınız yavaşsa hikayeler ve postların yüklenmesi uzun sürer. Hikayeye tıkladığınızda ilki yüklenmeden ikinciye atlarsanız, ikincinin yüklenmesiyle atlama işlemi yapmış olursunuz. Yani bu kasıtlı olarak yapılabilecek bir şey değildir. İnternet kalitesine bağlıdır. İnstagram ve diğer sosyal medya hesapları hakkında detaylı bilgiler almak için sosyalat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67