İnstagram Hikayelere Gizli Bakma Yolları

İnstagram Hikayelere Gizli Bakma Yolları

Instagram hikayelere gizli bakma yolları da birçok  kişinin sıklık araştırmaya devam ettiği konular arasındadır. Özellikle de Instagram, sosyal medyada en sık kullanılmaya devam eden uygulamalar arasında yerini almaya devam etmektedir. Instagram üzerinde post paylaşa bildiğiniz gibi, günlük olarak Story paylaşımı yapmanızda söz konusu olacaktır. Ancak takip etmediğiniz insanların parasını görüntülemeniz maalesef mümkün değildir. Bu durum ise bazı kişiler için problem teşkil etmektedir. Ancak, bu durumu çözüme kavuştura bilmeniz için yapılan bazı uygulamaların varlığı da mevcuttur. Bu uygulamalardan faydalanarak, takip etmediğimiz kişilerin profiline girmenizde söz konusu olacaktır.

Instagram Hikayelerine Nasıl Gizli Bakılır?

Hikayelere gizli bakma yolları Instagram

Instagram hikayelerine nasıl gizli bakılır? Diye merak ediyorsanız Karşılaşabileceğiniz birçok farklı alternatifin olduğunu bilmenizde fayda vardır. Bu alternatifler şu şekildedir;

Aplikasyon kullanımı

Instagram hikayelerine gizli bakmak için aplikasyon kullanımı, son zamanların trend olan işlemlerinden bir tanesi olarak bilmeye devam etmektedir. Hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda, birçok farklı uygulama çeşidi mevcuttur. Bu uygulamalar ise; o birçok farklı alanda işinize yarayabilecek şekildedir. Uygulama kullanımı sayesinde, profil görüntülemek istediğiniz kişileri rahatlıkla görmeniz mümkün olduğu gibi; paylaştığı günlük fotoğrafları ya da videoları telefonumuza indire bilmemizde söz konusu olacaktır. Bu işlemleri gerçekleştirirken, para ödemenizi İstemeyen uygulamaların varlığı mevcut olsa da bazı uygulamaları kullanırken belirli ücretler ödemenizde söz konusu olabiliyor. Bu tarz durumlara dikkat ederek, çeşitli uygulamalara edinmeniz devlet profilini görüntülemek istediğiniz kişileri, çeşitli aplikasyonları kullanarak görmenizde fayda vardır. Üstelik bu sayede işlemleriniz beklediğinizden çok daha kolay olacaktır.

Sahte Hesap Kullanımı

Instagram profil görüntüleme işlemi söz konusu olduğu zaman, en çok başvurulan yöntemlerden bir tanesi de sahte hesap kullanım olarak bilinmektedir. Zaten hesap kullanımı, son zamanların trend işlemlerinden bir tanesi olmaya devam etse de bu durum her zaman için güvenli olmayacaktır. Hatta gelişmiş bir sahte hesabınız yoksa, karşınızdaki kişinin; İsteğinizi kabul etmemesi ve profilini görüntülemenize izin vermemesi de mümkün olabiliyor. Bu tarz durumlar riskli olduğu için; kişiyi rahatsız etmeniz durumunda, sizleri şikâyet etmesi de söz konusu olabilecektir. Bu nedenle sahte hesap açma yöntemlerine zorda kalmadığınız süreçte başvurmamanızda fayda olacaktır.

Instagram Üzerinden Gizli Hikâye Görme

Instagram üzerinden gizli hikâye görme durumu mümkün değil zannediliyor olsa da doğru adımları izlediğiniz taktirde yapabileceğiniz şekildedir. Örneğin; paylaşılan Story’den bir önce ya da sonra olan içeriği açıp yana kaydırmanız, paylaşılan gönderiyi gördüğünüzde dair herhangi bir bildirimin gitmemesine olanak tanıyacaktır. Ancak bu durumda her zaman işinize yaramayabilir. Instagram bazı zamanlarda adınızı gösterse de bazı zamanlarda Story içeriğini incelediğinizi belli etmeyecektir. Şans eseri bir işlem yapmak istemiyorsanız ise; çeşitli aplikasyonları kullanarak hikayeleri gizli görmenizde fayda vardır. Bu yöntemler daha garanti olduğu için, genellikle uygulama kullanımı tercih edilmeye devam etmektedir.

Tarayıcıdan Girilen Uygulamalar

Instagram üzerinden Story izlemek isteyen kişiler, adını belli etmek istemediği durumlarda çeşitli uygulamaları indirmek zorunda kalırlar. Ancak bazı uygulamaların güvenli olmadığı da her defasında vurgulamaya devam etmektedir. Bu tarz durumlardan ötürü herhangi bir kuşku içerisine kapıldığınız takdirde, tarayıcı üzerinden sitelere giriş yapmanızda fayda olacaktır. Sitelere tarayıcı üzerinden giriş yaptığın zamanlarda, farklı bir adres girişi yapmanızda mümkün olabiliyor. Bu sayede merak ettiğiniz kişilerin paylaştığı Stroyleri incelemeniz ve adınızı belli etmemenizde mümkün olacaktır. Bu nedenle, söz konusu yöntemin de son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya devam ettiği de verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Kullanıcı Adı Değiştirme Yöntemleri

Instagram gizli Story izlemek isteyen kişilerin en sık kullandığı yöntemlerden bir tanesi de kullanıcı adı değiştirmek olmuştur. Ancak bu durum ileride sorun yaşamanıza sebebiyet verebiliyor. Özellikle de fazla takipçili bir hesaba sahipseniz; kullanıcı adınızı değiştirdiğiniz takdirde, diğer takipçileriniz ne olduğunu anlamakta güçlük çekecektir. Ancak hesabınıza çok fazla kullanmıyorsanız ve kullanıcı adını değiştirmek de herhangi bir sorun görmüyorsanız; bu sayede de belli etmeden Story izleme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz söz konusu olacaktır.

Gizli Story İzleme Uygulamaları Güvenli Midir?

Gizli Story izleme uygulamaları güvenli midir? Gibi başlıklar da kişilerin en sık sorduğu sorular arasında yerini almaya devam etmektedir. Son zamanlarda birçok farklı uygulama geliştirilmeye devam ettiği için; kullanıcıların aklında bazı soru işaretlerinin oluşması da çok normaldir. Bazı uygulamalar, ileride çeşitli problemlerle karşılaşmamıza sebebiyet verebiliyor olsa da bu durum hepsi için geçerli olmayacaktır. Bu ayrımı en doğru şekilde yapabilmeniz için ise; uygulamaları kullanan kişilerin yaptığı yorumları detaylı bir şekilde incelemeye devam etmenizde fayda olacaktır. Bu sayede uygulamaların güvenilirlik derecesini çok daha doğru bir şekilde anlamanız söz konusu olacaktır.

Gizli Story İzleme Tehlikeli Midir?

Gizli Story izleme tehlikeli midir? Başlıkları da sıklıkla karşılaşılan sorulardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Herhangi bir uygulama kullanımı ile ya da tarayıcıdan girdiğiniz çeşitli programlar sayesinde gizli Story bakma yöntemlerine giriş yapıyorsanız, bu durumun bazı tehlikeleri olabilir. Özellikle de kullandığınız uygulamada herhangi bir virüs varsa Instagram adresiniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir. Bazı uygulamalar kendi hesabınıza giriş yapmanızı istediği için; hesap çalınması gibi sorunlarla karşılaşılması da sıklıkla yaşanılan problemler arasında yerini almaya devam etmektedir.

Aynı zamanda bazı uygulamalar, o esnada bozukluk göstererek isminizin görünmesi gibi tehlikelere yol açabiliyor. Ancak bu durum uzun vadede herhangi bir problem yaşayacağınız anlamına gelmez. Bu nedenle kullanacağınız uygulamalara dikkat etmenizde fayda vardır. Özellikle de çeşitli aplikasyonların pire minyon özelliklerini kullanıyorsanız, Instagram uygulamasının hata vermesi gibi durumlarla daha az karşılaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu nedenle birçok insan, bu yöntemleri uygulamayı tercih etmeye de devam etmektedir.

Gizli Story İzlemek İçin Yapılması Gerekenler

Gizli hikaye izlemek için yapılması gerekenler

Gizli Story izlemek için yapılması gerekenler oldukça fazladır. Öncelikli olarak yukarıda verilen yöntemlerden bir tanesini belirlemeniz gerekecektir. Ancak bütün yöntemler de uygulamanız gereken adımlar hemen hemen aynıdır. Story içeriklerine adınızı göstermeden izlemek istiyorsanız, Yapmanız gerekenler şu şekildedir;

Öncelikli olarak aktif bir şekilde kullandığınız Instagram hesabına giriş yapmanız gerekecektir. Özellikle de çeşitli aplikasyonlardan faydalanarak gizli Store izleme yöntemlerini kullanacaksanız, fake hesaplar işinize yaramayacaktır.

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise, Story içeriklerine bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir.
  • Kişinin profiline girdikten sonra ise; dilediğiniz story izleme şansı elde edebilirsiniz.
  • Story içeriğini açtıktan sonra ise; yanında bulunan kaydet butonuna tıklayarak; telefonumuza kaydetme şansınız da oldukça yüksektir.
  • Bu işlemleri uyguladıktan sonra, dilediğiniz zaman hesabınızdan çıkış yapmanızda mümkün olacaktır.

Yukarıda bahse geçen adımlar eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulanmadığı takdirde, Instagram üzerinden herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan; Story içeriklerini incelemeniz mümkün olacaktır. Üstelik baktığınız fotoğraflara ya da videolara erişim sağladığınızda karşınızdaki insanın görmesi de kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle, yukarıda verilen yöntemler sık sık tercih edilmeye devam etmektedir. Siz de kendi yönteminizi belirleyerek; merak ettiğiniz içerikleri dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67