Instagram Hesap Kasma Uygulamaları Ve Programları

Instagram Hesap Kasma Uygulamaları Ve Programları

Instagram takipçi arttırma programı olarak kullanılabilecek uygulamalar ve programlar, platform kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Normal hesap geliştirme yöntemleri günümüzde her Instagram kullanıcısı tarafından bilindiği için, insanlar bunlara ek çözümleri de aramaktadır.

Bu kapsamda tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Organik Takipçi Instagram,
 2. Şifresiz Takipçi APK,
 3. InsTagger v4,
 4. Gramista,
 5. Followadder,
 6. Falcon Social,
 7. Instavast,
 8. Followinglike,
 9. Instazood,
 10. Instampro
 11. GetInsta şeklindedir.

Bunların her biri farklı konularda size yardımcı olmaktadır. Instagram takipçi arttırma programı da bunlar arasındadır. Böylece hesaplarınızı kısa sürede, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Instagram Hesapları Nasıl Kasılır?

Instagram Hesabı Kasma Yöntemleri

Instagram hesaplarını kasmak yorumlar, beğeniler, takipçiler üzerinden olmaktadır. Böylece hesapların daha fazla tanınması, fenomen olması mümkün hale gelir. Bunun için şu gibi maddelere önem vermeniz tavsiye edilir;

 1. Kaliteli paylaşımlar yapılması
 2. Etiketler kullanılması
 3. Özgün paylaşımlar gerçekleştirilmesi
 4. Planlı paylaşımlar yapılması

Bunlar arttırılabilecek olsa da çoğu Instagram hesabı bunlara dikkat etmektedir. Bu duru aynı hedefleri taşıyanlar arasında büyük bir rekabetin olmasına neden olur. Daha hızlı çözüm almak isteyenler, takipçi ve beğenilerini hızlı şekilde yükseltmeyi düşünenler uygulamalara yönelmektedir. Dilerseniz sitemiz üzerinden instagram takipçi satın al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. 

Organik Takipçi Instagram

Organik Instagram Takipçisi

Organik Takipçi Instagram, takipçi kasma dahil kullanabileceğiniz bir seçenektir. Android işletim sistemlerine sunulmakta olup kolay kullanılabilen yapısı vardır. Böylece zorluk çekmeden aradığınız çözümler bulunabilir. Özellikleri ana hatlarıyla,

 1. Hedef kullanıcıları bulma ve çıkarma,
 2. Otomatik takip yapma,
 3. Beğeni Grubu,
 4. Otomatik takip bırakma şeklindedir.

Bu özellikler sayesinde hesaplarınız daha kısa sürede istediğiniz sürede geliştirilebilir. Boyutu düşük olduğu için fazla yer kaplamamaktadır.

Şifresiz Takipçi APK

Şifresiz takipçi APK şifresiz hile için kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Google üzerinde yer almaması nedeniyle APK halinde indirilip, kurulması gerekir. Daha önce kurulumunu yapmamışsanız önce ayarlar bölümünden güvenlik ekranına girmeniz, sonrasında da bilinmeyen kaynakları aktif hale getirmeniz gerekir.

Sonrasında ise üzerine dokunarak kurulumu başlatmanız yeterlidir. Türkçe olması sebebiyle zorluk çekmeden kullanmanız mümkündür. Kolay kullanımı nedeniyle hızlı çözümler alabilirsiniz. Böylece takipçilerinizi kısa sürede arttırabilirsiniz.

InsTagger v4

InsTagger v4, hesaplarınızı geliştirmeniz için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenektir. Bilgisayar üzerinden kullanılan bir program olup, hesabınızı kısa sürede geliştirmenizi sağlar. Instagram takipçi arttırma programı olarak tercih edebileceğiniz, fazla yer kaplamayan bir uygulamadır. Sahip olduğu genel özellikler şu şekildedir;

 1. Takip yapma
 2. Takip bırakma
 3. Çoklu takip etme
 4. Çoklu takip bırakma
 5. Mini panel
 6. Paylaşım kopyalama
 7. Keşfet grup özelliği
 8. Gönderi zamanlama
 9. Kişi etiketleme
 10. Yorum özellikleri
 11. Beğeni özellikleri

Kolay anlaşılabilen bir yapısı olan program, sade yapısıyla öne çıkmaktadır.

Gramista

Gramista, takipçi arttırma için yapabileceğiniz bir diğer seçenektir. Kullanıcı hizmetlerini kiralamanıza olanak  tanır. Dolar üzerinden fiyatlandırılmakta olup farklı planları vardır Ödemeler de buna göre değişir. Kolay bir kullanımı olup,

 1. Organik takipçi,
 2. Güçlü müşteri desteği,
 3. Güçlü hashtag kullanımı,
 4. Sadık kullanıcılara indirim,
 5. Çevrimiçi yorumlar gibi özellikleri vardır.

Böylece hesaplarınızı kısa sürede geliştirmenize olanak tanır.

Followadder

Gramista gibi Dolar üzerinden ücretlendirilen bir diğer program olan Followadder, takipçi hilesi için kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Farklı paketleri olduğu için fiyatlandırması da değişiklik gösterir. Yazılımı indirildikten sonra kullanılmakta olup tek kullanıcıya olanak anır. Genel özellikleri,

 1. Müşteri hizmetleri
 2. Hızlı gelen takipçiler,
 3. Hızlı gelen beğeniler,
 4. Profesyonel tasarım şeklindedir.

Eğer hızlı şekilde hesabınızı geliştirmek istiyorsanız, Followadder size uygun seçenekler tavsiye etmektedir.

Falcon Social

Instagram takipçi arttırma programı olarak kullanabileceğiniz bir diğer program olan Falcon Social, Dolar üzerinden değerlendirilen bir diğer uygulamadır. Beğeni, müşteri hizmetleri ve metrikler gibi özellikleri ile sosyal medyadan aldığınız verimi arttırmaktadır.

Bunun yanı sıra rapor indirmenize olanak tanır. Böylece hesabınızı daha iyi takip edebilir, geleceğe dair planlamaları daha iyi bir şekilde geliştirebilirsiniz. Takipçi ve yorum arttırma gibi seçenekleri ile daha gelişmiş bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Instavast

Takipçi hilesi için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek olan Instavast, ucuz ve farklı tasarımıyla öne çıkmaktadır. Dolar üzerinden fiyatlandırılan bu uygulama, Instagram hesabınızı daha kısa sürede geliştirmenize imkan tanır. Gelişmiş özellikleri arasında şu gibi seçenekler vardır;

 1. Beğeni alma
 2. Takımlara izin verme
 3. Yorum alma
 4. Takipçi alma
 5. Farklı planlar

Eğer hızlı çözümler almak istiyorsanız, Instavast size aradığınız çözümleri sağlamaktadır. Hızlı bir sistemi olduğu için vakit kaybetmeden çözüm bulmanız mümkündür. Hizmetleri çevrimiçidir.

Followinglike

Dolar üzerinden ücretlendirilen ve farklı planlara sahip şekilde size sunulan Followinglike, size kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Böylece hesaplarınızı daha kısa sürede geliştirmenize yardımcı olur. Sahip olduğu ana özellikleri şu şekildedir;

 1. Kullanıcı arama
 2. Hızlı sistem
 3. Özel yorumlar
 4. Fotoğraf ve yorum arama

Bu seçenekler sayesinde Followinglike size daha kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Instazood

Hem Android hem de iOS işletim sitemlerine sunulmaktadır. Böylece size daha iyi çözümler sunar. Instagram takipçi arttırma programı kolay bir şekilde kullanılabilmekte olup, gelişmiş özellikleri vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Beğeni yapma,
 2. Yorum yapma,
 3. Hikaye aktivitelerini görme,
 4. Otomatik takip yapma şeklindedir.

Dolar üzerinden olan Instazood, kolay bir şekilde kullanılabilir.

Instampro

Aynı anda birden fazla Instagram hesabını yönetmenize olanak tanıyan Instampro, takipçi arttırma için kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Kolay yönetim paneli ile kolay çözümler bulmanıza yardımcı olur.

Program sizin tarafınızdan belirlenen kriter ve seçeneklere göre, hedef kitlenizi takip etmenizi sağlar. Böylece hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak lokasyon-konum bazlı takip ile belirlediğiniz adreste paylaşım yapan kişileri rahatça takip etmenizi sağlar.

Yapay zeka özelliği mevcut olan Instampro, böylece program kapatılsa bile geri açtığınızda aynı özellikleri korur. Böylece aynı işlemleri sürekli yapmanıza gerek kalmaz. Gelişmiş mesaj seçenekleri ile Direct Message’larınıza otomatik yanıt verme dahil her seçeneği sunar.

Risk analizi ve spam kapsamında da size yardımcı olmaktadır. Örneğin spama düşmemek için her gün belirli sayıda beğeni almak istiyorsanız, programı buna göre ayarlayabilir, üzerine çıkmasını önleyebilirsiniz.

Eğer daha planlı gönderiler yapmak istiyorsanız, fotoğraf ve videolarınızı gelecek tarihte paylaşılması için planlayabilir, böylece daha iyi çözümler bulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda farklı kullanıcılarının video ve fotoğraflarını kolay şekilde klonlamanıza olanak tanır.

GetInsta

GetInsta Uygulaması

GetInsta, Instagram hesaplarınızı geliştirmek için kullanılabilecek seçenekler arasındadır. Bilgisayar ve Android haricinde iOS cihazlara da sunulduğu için geniş bir kullanım alanı vardır. Eğer takipçilerinizin ve beğenilerin organik olmasını istiyorsanız, size çözüm sunmaktadır.

Eğer Instagram takipçi arttırma programı reklamsız şekilde kullanmak istiyorsanız, size yardımcı sunmaktadır. Aktif ve gerçek takipçileriyle aldığınız çözümleri yükseltmektedir. Tüm bu seçenekler Instagram hesabınızı yükseltmek için tercih edilebilir.

Daha iyi çözümler almak istiyorsanız kararınızı kesin olarak vermeden önce incelemeniz önerilir. Böylece daha iyi sonuçlar bulmanız mümkündür.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67