Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum (Şifrem Değişti)

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum (Şifrem Değişti)

Instagram hesabıma giriş yapmıyorum (şifrem değişti) günümüzde birçok yeni kullanıcı tarafından sorulan sorular arasındadır. Günümüzde dünya çapında milyonlarca üyesi olan Instagram, sahip olduğu özellikler ve sunduğu imkânlar ile birçok kişiye hitap etmektedir.

Dolayısıyla her geçen gün yeni üyeler platforma kayıt olur. Ancak yeni kullanıcıların bilmediği birçok özellik vardır. Ayrıca bazı sorunlar ve problemler eski üyeler için sorun olmasa da, yeni üyeler için durum böyle değildir. Hesaba giriş yapamamak da en sık görülen sorular arasındadır.

Günümüzde insanlar dijital ortamlarda birden fazla şifre kullandığı için bunları unutmak oldukça doğaldır. Peki, bu konuda neler yapabilirsiniz?

Instagram Giriş Yapamıyorum Uygulamaları

Instagram giriş problemi olan birçok kişi, aklına deneyebileceği seçeneklerden bir tanesi olarak bu konu üzerine hizmet veren siteleri, programları getirir. Bunun nedenine bakıldığında ise sosyal medya platformları üzerine hizmet sağlayan birçok web sitesinin olmasıdır. İnsanlar böylece hesabına tekrar giriş yapabilmesini sağlayacak bir aplikasyonun varlığını inceler.

Ancak bu konuda dikkatli olmak, tedbiri elden bırakmamak gerekir. Zira üçüncü taraf uygulamaları hesap erişimi de ister. Bu durum şifreniz, mail adresinin gibi bilgilerin istenmeyen ellere geçmesine sebep olabilir.

Instagram Şifremi Hatırlamıyorum

Instagram şifremi unuttum günümüzde sıkça karşılaşılan sorunlar arasındadır. İnternet teknolojilerinin geliştiği çağımızda, insanların kullandığı çok sayıda kullanıcı adı, şifre ve mail adresi vardır. Bu durum doğal olarak sıklıkla unutkanlığa da neden olur. Her ne kadar buna yönelik “şifremi unuttum” kısımları olsa da, her sitede farklı yerlerde olduğu için özellikle yeni üyeler büyük bir sıkıntı çekmektedir.

Bu durum Instagram için de geçerlidir. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki maddeleri takip etmedir;

  1. Bilgisayarınızdan Instagram’a girin.
  2. Alt kısımdaki “şifreni mi unuttun” kısmına tıklayın.
  3. Karşınıza gelen sayfada e-posta, telefon ya da kullanıcı adı girin.
  4. “Giriş bağlantısını gönder” üzerine tıklayın.

Ardından tarafınıza yollanan bağlantıya girerek, gerekli işlemleri yapmanız yeterlidir. Şifrenizi sıfırladıktan sonra tekrar girişi başarıyla yapabilirsiniz.

Instagram Şifrem Değişti

Instagram’a giremiyorum hata veriyor zaman zaman birçok üyenin söylediği konular arasındadır. Şifrenin değişmesi de bunlardan bir tanesidir. Eğer şifreniz değişmişse bunun için tek yapabileceğiniz, şifrenizi sıfırlamadır.

Bunun için yukarıdaki verdiğimiz maddeleri takip etmeniz yeterlidir. Instagram şifrem doğru ama giremiyorum diyorsanız şifreyi sıfırlamak, hesaba tekrar erişmenizi sağlar. Eğer hesabınız çalınmışsa da şifremi unuttum ekranı size geri almanızı sağlar. Zira bağlantıyı kendi telefonunuza veya e-mail adresinize yönlendirebilirsiniz.

Instagram’a Giremiyorum

Instagram’a giremiyorum 2020 için birçok neden vardır. Ancak bunların en sık karşılaşılanları şöyledir;

  1. Telefonun güncel olmaması
  2. Aplikasyonun güncel olmaması
  3. App Store-Google Play’in güncel olmaması
  4. Hatalı, eksik güncelleme alınması

Gibi sıralanabilir. Ancak Instagram şifrem doğru ama giriş yapamıyorum diyorsanız, bunun bir nedeni internetiniz olabilir. Zira platformun çalışması için aktif bir internet bağlantısı olması şarttır. Wi-fi ağında bir zayıflık olması, hesabınıza girmenizi engelleyebilir. Benzer olarak internet paketiniz bitmişse ve haberiniz yoksa da giriş sorunu yaşanır.

Bu konuda bir diğer mesele de telefonun çekme durumudur. Eğer internetinizde sorun yoksa ancak telefon çekmiyorsa internet yine de kullanılmaz. Dolayısıyla bunu da kontrol etmeniz gerekir. Bu ikisinde sorun varsa düzelttikten sonra Instagram giriş tekrar denenmelidir.

Eğer şifre değiştirmeden önce bu durumu kontrol ederseniz, şifrenizi sıfırlamanıza da gerek kalmaz. Şayet sorun bunlar üzerine değilse de yukarıda bahsettiğimiz şifre sıfırlama çözüm sunar.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67