Instagram Gizli Profil Görme Ücretsiz

Instagram Gizli Profil Görme Ücretsiz

Instagram tarafından sunulan gizli profil, hesabı takip etmeyenlere karşı gizler. Böylece paylaşımları görülmez. Instagram’da kapalı hesapları görme bu nedenle birçok kişi tarafından sorulur. Bunun bir nedeni, çoğu kişinin takip etmek için istek yollamayla uğraşmak istememesidir.

Örneğin Direct Message ile atılan bir gönderide paylaşan kişi gizliyse, karşı taraf takip etmiyorsa görüntüleyemez. Bu durumda takip etmek yerine bu sorular ön plana çıkar. Bununla beraber farklı sebepler de bulunur.

Dolayısıyla aplikasyonlar ya da web siteleri üzerinden bunun yapılıp, yapılmadığına dair sorular her zaman canlıdır. Ancak bunlara karşı dikkatli olmanız gerekir. Zira gizli hesapları görebilmek için takip isteği atmanız, karşı tarafın da bunu onaylaması şarttır.

Eğer kendi hesabınızı takip etmek için kullanmak istemiyorsanız, sahte bir hesap açabilirsiniz; ancak bu hesaplar Instagram tarafından hoş karşılanmadığı için çok geçmeden kapatılmaktadır. Bu sebeple çok hızlı hareket etmeniz gerekir.

Instagram Hesapları Gizli-Açık Nasıl Yapılır?

Instagram kullanıcılarının hesaplarını gizliye almak için farklı nedenleri vardır. Standart kullanıcılar çoğu zaman kendini takip etmeyenlerin, paylaşımlarını görmesini istemediği için kapatmak ister. Sık paylaşım yapan ve kendini tanıtmak isteyen kişiler de paylaşımlarının çalınmaması için bu yönteme başvurabilir. Hangi nedenle olursa olsun gerekli işlemler şöyle yapılır;

  1. Instagram uygulamasını açın.
  2. Kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın.
  3. Sağ alt köşedeki sembol aracılığıyla profil sekmenizi açın.
  4. Üstte sağ köşeden üç çizgi sembolünü seçerek, ayarlara dokunun.
  5. Karşınıza gelen seçeneklerden hesabı seçin.
  6. Gizli hesap üzerine dokunun.

Ardından tek yapmanız gereken buradaki seçeneği aktif hale getirmektir. Hemen uygulamaya konulduğu için giriş çıkış yapmanız gerekmez. Eğer bir süre sonra tekrar açık hesap olmak isterseniz, aynı işlemleri tekrarlayıp bu sefer seçeneği kaldırmanız gerekir.

Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulamalar Sayesinde Yapılır Mı?

Instagram’ın ilk tanıtıldığı günden bu yana büyük gelişim göstermesi, zamanla birçok değişikliğe sebep olmuştur. Bu bakımdan sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da Instagram’a yönelik hizmet veren birçok aplikasyon geliştirilmiştir. Bunların hepsi farklı amaçlara sahip olduğu için Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması ücretsiz birçok kişi tarafından sorulmaktadır.

Eğer Türkçe ve İngilizce dillerinde küçük bir araştırma yaparsanız konuya dair birçok sonuç bulmanız mümkündür. Ancak unutmamanız gereken, bunların size hizmet verebilmesi için sizin hesabınıza erişim izni gerektireceğidir. Bu durum başta kullanıcı adı ve şifre olmak üzere platformdaki bir takım bilgilerinize erişme imkânı sağlar.

Dolayısıyla bilgilerinizin çalınması riski vardır ve bu durum Instagram ile de sınırlı değildir. Aynı şifreyi farklı ağlarda da kullanıyorsanız, onların da tehlikeye girmesiyle sonuçlanır. Bu sebeple bu tür uygulamalara yaklaşmamanız önerilir.

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Web Sitelerinden Yapılır Mı?

Instagram’a yönelik hizmet veren birçok aplikasyon olsa da, Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi daha yoğun araştırılır. Bunun en temel sebebi, kişilerin indirmemesi sebebiyle cihazlarında yer kaplamamasıdır. Burada da tıpkı aplikasyonlarda olduğu gibi gerek Türkçe, gerekse İngilizce farklı kaynaklar vardır.

Bu sebeple Google üzerinde yapılan bir araştırma size ihtiyaç duyduğunuz sonuçları kısa sürede getirir. Ancak burada da tıpkı uygulamalarda olduğu gibi dikkat edilmesi gerekir. Zira burada da hesabınıza bir erişim olması şartı vardır. Aksi durumda size hizmet sağlanamaz. Dolayısıyla şifre dâhil birçok insandan sakladığınız bilgiler, kısa sürede istenmeyen kişilerin eline geçebilir.

Bu durum sadece sosyal medya hesaplarınızı değil, forum gibi yerlerdeki şifrelerinizi de tehlikeye atabilir. Dolayısıyla tedbiri elden bırakmamak gerekir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67