Instagram Gizli Hesapları Görme (IOS)

Instagram Gizli Hesapları Görme (IOS)

Instagram kullanıcılara hesaplarını açığa ve kapalıya alma seçeneği sunar. Bu sebeple Instagram’da kapalı hesapları görme nasıl yapılır? Birçok kişi tarafından yapılır. Her ne kadar insanların sebepleri birbirine göre farklılık gösterse de, bir tanesi kendisini gizliye almış içerik sayfaları sayılabilir.

Zira birçok paylaşımcı gerek gönderilerinin çalınmaması, gerekse daha merak edilir bir profil oluşturmak için bu yönteme gider. Eğer merak uyandırmayı hedefliyorsanız, öncelikle bunun olmayacağından bahsetmek gerekir. Zira çoğu kişi bununla zaman kaybetmeyi istemez. Bu tür hesapları görmek için farklı yöntemler olmakla beraber, üç temel kategoriye ayrılabilir;

  1. Bilgisayardan Kontrol Etme
  2. Siteleri ve Programları Kullanma
  3. Farklı Hesaplar Açma

Bu şekilde sonuç almanız mümkün olabilir. Ancak en pratik yöntem, karşı tarafa istek yollamadır. Peki, bunu yapmak istemiyorsanız çözüm önerileri nelerdir?

  1. Bilgisayardan Kontrol Etme

Instagram hem mobil, hem de bilgisayar üzerinden kullanılabilen bir sosyal medya platformudur. Ancak aynı özelliklere sahip olmadığı için masaüstünü tercih edenlerin sayısı oldukça azdır. Eğer Instagram’da kapalı hesapları görme nasıl yapılır? Sorusunu merak ediyorsanız, yöntemlerden ilki bilgisayardan incelemedir.

Peki, bunun için neler yapılır? Eğer aşağıdaki işlemleri uygularsanız, dakikalar içerisinde çözüme kavuşabilirsiniz;

  1. Bilgisayarda kullandığınız tarayıcıyı açın.
  2. Instagram’ın adresini yazın.
  3. Eğer otomatik doldurmamışsa, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın.
  4. Görmek istediğiniz hesabı açın.

Eski dönemlerden hatırlandığı üzere, bazı durumlarda bilgisayar üzerinden gizli hesaplar görüntülenebilir. Eğer göremiyorsanız, Instagram’ın bu durumu düzelttiği anlamına gelir. İkinci deneyebileceğiniz seçenek ise siteler ve aplikasyonlardır.

  1. Siteleri ve Programları Kullanma

Instagram dinamik, yenilikçi bir temele sahiptir. Kullanıcılarını platformda tutabilmek, paylaşımı sağlamak için çok sayıda özellik getirir. Bu her sosyal medya platformunda böyledir. Ne var ki kullanıcılar bir süre sonra farklı seçenekler ister.

Bu durumda da siteler ve aplikasyonlar devreye girer. Bunlar birbirinden farklı seçenekler ile üyelere hitap eder. Gizli hesapları görmeyi birçok kişi istediği için, Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması APK da bunlar arasındadır. Gerek Türkçe, gerekse İngilizce kaynaklarda konu hakkında çok sayıda sonuca ulaşmak mümkündür.

Çoğu kolay bir arayüze sahip olduğu için, zorluk çekmeden kullanılabilir. Siteler de bu kapsamda aynı hizmeti ayı pratiklik ile sunar. Hangisinin tercih edileceği üyelerin kararına bağlıdır. Ancak burada dikkatli olması önerilir. Zira bu tür programlar ve siteler, içlerinde zararlı yazılımlar ve virüsler bulundurabilir. Ayrıca hesabınıza erişim izni de gerektirebilir.

Zira bir hesap normal üyelere bile gizliyse, üyelik hesabınıza girmeden bakmaya çalışmak daha da zordur. Bu konuda temkinli olmanız önerilir ve sorumluluğun da sizde olduğu hatırlatılır.

  1. Farklı Hesaplar Açma

Bir gizli hesabı görmek istiyorsanız, en pratik ve kesin çözüm takip etmedir. Böylece kişilerin profili açılabilir. Ancak farklı sebepler ile kendi hesabınıza giremiyorsanız, fake hesap açabilirsiniz. Peki, Instagram’da kapalı hesapları görme bu yöntemle nasıl yapılır?

Bunun için tek ihtiyacınız olan bir fake hesap bulmadır. Eğer yoksa siz de bir tane açabilirsiniz. Arzu ederseniz ona yeni bir mail oluşturmanız da mümkündür. Ardından görmek istediğiniz hesabı takip ederek, onay beklemek yeterlidir.

Ancak dikkat etmeniz gereken, platformun sahte hesaplara karşı dikkatli davrandığıdır. Açmanızdan çok kısa sonra yeni hesabın silinebileceği hatırlanmalıdır. Dolayısıyla ne kadar hızlı davranırsanız, çözüme kavuşma olanağınız artar.

Saydığımız üç yöntem, gizli hesapları görebilmeniz için tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Ayrıca bazı hesaplar kendilerini zaman zaman gizliden çıkardığı için kontrol etmeniz de önerilir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67