Instagram Gizli Hesap Görme Yazılımları

Instagram Gizli Hesap Görme Yazılımları

Instagram gizli hesap görme yazılımları sayesinde kişiyi takip etmek zorunda kalmayacaksınız. Her gün kullanıcı sayısına yenisini ekleyen Instagram, gizli hesap seçeneğiyle kullanıcılarına özel hayatı koruma olanağı sunuyor.

Instagram gizli hesap, adından da anlaşılacağı yalnızca kullanıcının takipçilerinin akışı görmesini sağlıyor. Birçok özel durumdan dolayı kullanıcılar Instagram’da kapalı hesapları görme konusunu araştırıyor. Normalde gizli hesap görüntüleme kişiyi takip etmeden asla mümkün değildir. Fakat aşağıda sıralayacağımız programlarla çok rahat hesabını görebilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme

Kapalı hesap görme Instagram

Instagram’da kapalı hesapları görme bazı yazımlarla mümkün hale gelmiştir. Çoğu kişi Instagram’da kapalı hesapları görme işlemlerini çok zor zannetmektedir. Fakat sanılan aksine bu yöntem bahsettiğimiz gibi birkaç yazılım programıyla mümkün hale gelmiştir. Instagram kapalı hesapları görme işlemlerine geçmeden önce birkaç noktayı belirlemeniz gerekiyor. O noktalar;

 • Görüntülenmek istenen hesabın kullanıcı adı,
 • Gizli hesabı görüntüleyecek uygulama,
 • Fake ya da sizin kendinize ait Instagram hesabı. Burada fake hesap olması daha iyi olur,

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulamaları ile birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle profilini merak ettiğiniz kişilerin hikayelerine çok rahat ulaşabilirsiniz. Instagram’da kapalı hesapları görüntülerin uygulamaların bazıları ücretli bazılarıysa ücretsiz şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Instagram’da kapalı hesapların görüntülenmesini sağlayan uygulamaları şöyle sıralayabiliriz;

Postegro Web

Postegro Web; takipçileri dışında görüntülenemeyen hesaplar için kullanılmaktadır. Postegro Web, isimini güncelleyerek, Liliapp uygulamasıyla aynı özelliklerden oluşmaktadır. Bu iki uygulamanın adresleri de aynıdır. Web Postegro resmi hesabına giriş yapıp ilerleyebilirsiniz. Hem uygulaması hem de sitesi olan Postegro Web, fake hesaplarla kullanılmıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için hesabınızın takipçi sayısı çok olması gerekiyor. Postegro web uygulaması özellikleri;

 • iOS ve Android cihazlarda çok rahat kullanılabilir,
 • Hikayeleri kolayca indirebilirsiniz,
 • Instagram gizli hesap görüntülenmesi Apk dosyasına sahip olmanız gerekiyor,
 • Profil resimlerinin büyütülmesi,
 • Gizli hesaptaki tüm gönderilere ulaşma,
 • Takipçilerini görüntüleme şeklinde sıralayabiliriz.

Instagram gizli hesapları görüntüleme uygulamaları içerisinde en çok tercih edilendir. Birçok gizli Instagram hesabını görüntüleyebilmesiyle dikkat çekiyor. Postegro Web’in bu başarısı kullanıcı sayısının artmasına sebep olmuştur. Postegro Web kullanım şekli şu şekildedir;

 • Android telefonlar üzerinden Google Play uygulamasını ilk olarak indiriniz.
 • Google Play arama kısmına Postegro Web yazıp aratınız.
 • Postegro Web’i indirdikten sonra platform hesabınıza giriş yapınız.
 • Instagram veri tabanı üzerindeki yazılımlarda görüntülemek istediğiniz kişinin Postegro Web’i daha önce kullanıp kullanmadığı ortaya çıkıyor. Bunun yanında kişinin gizli profilini de görüntülemiş olacaksınız.

Postegro Web uygulamasını hesabını görüntülemek istediğiniz kişi daha önce kullanmadıysa onun profil bilgilerine ulaşmanızda mümkün değildir.

Gosty

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması Gosty’in kullanımı için şu adımları takip etmeniz gerekiyor;

 • İlk olarak Gosty resmi web sayfasına giriş yapınız,
 • Karşınıza ekran sağ üst kısmında “Get Started- Free” butonu çıkacak. Get Started- Free butonuna tıklayıp aşağıda belirteceğimiz adıma geçiniz,
 • Bilgilerinizi girip sistem üzerinde üyelik oluşturunuz,
 • Instagram gizli hesap gönderilerini görüntülemek için arama kısmına kullanıcı adını yazınız. Böylelikle gizli hesabın hem gönderilerini hem de hikaye ve profil resmini görüntülemiş olacaksınız.

Gosty uygulamasını 14 gün kesintisiz ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaya ücretsiz üye olsanız dahi herhangi bir kısıtlama söz konusu olamaz.

Liliapp Web

Instagram gizli hesap görme yazılımları içerisinde yer alan Liliapp Web; kolay ve pratik kullanımıyla dikkat çekiyor. Uygulama üzerinden Instagram hesabınıza giriş sağladıktan sonra günlük olarak 3 sorgulama hakkı verilecek. Android ve iOS cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar üzerinden stalk yapma özelliği de vardır. Liliapp Web ile hesabı gizli olan kişileri görüntüleyebilirsiniz. Hikaye, gönderi ve profil fotoğrafı görüntülemesini yapabilirsiniz. Ayrıca hikâye ve gönderileri de indirme şansınız vardır.

Instagram Gizli Hesapları Görüntüleme Uygulaması Kullanmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

“Instagram gizli hesapları görüntüleme uygulaması kullanmadan önce nelere dikkat edilmeli”;

 • Instagram gizli hesapları görüntüleme uygulamasına bilgilerinizi girmeden önce mutlaka uygulamayla ilgili detaylı bir araştırma yapınız. Hatta bu araştırmayı uygulamayı indirmeden önce yapmanız daha doğru olacaktır.
 • Bilgilerinizi uygulama üzerinden girdikten sonra hesabınızda sizi şüpheye düşürecek hareketlenmeler varsa hemen e-posta ile şifrenizi değiştiriniz.
 • Bahsettiğimiz bu uygulamalar işe yaramaktadır fakat yine de güvenlik açığı yarattıklarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
 • Böyle yazılımlar cihazınıza indirirken yanında anti virüs taraması da mutlaka yapmanız gerekiyor. İnsanları gizli hesap görüntüleme vaadiyle kandıran pek çok uygulama vardır. Bu uygulamalar üzerinden cihazlara virüs ve tehlikeli yazılımlar gönderilebiliyor.
 • Instagram gizli hesap görüntüleme uygulamalarını fake hesaplarla kullanınız. Böylelikle kişisel hesabınızı tehlikeye atmamış olacaksınız.

Fake Hesap Üzerinden Gizli Hesapları Takip Etmek

Fake hesap üzerinden gizli hesap görme

Fake hesap üzerinden gizli hesapları takip etmek uygulama kullanmak istemeyenler için çok idealdir. Gerçekçi bir Instagram hesap profili açarak gizli hesaba takip isteği atabilirsiniz.

Eğer gerçekçi bir profil oluşturursanız, takip isteğiniz asla geri çevrilmez. Instagram üzerinden fake hesap oluştururken şu adımları takip ediniz;

 • Takip isteği göndereceğiniz kişinin gönderi ve bilgilerini izinsiz kullanmayın. Tacize varan hareketlerden sakının. Özellikle çok mesaj atmayın ve izinsiz görüntülü konuşma isteği göndermeyiniz. Karşı taraf rahatsız olursa sizi dava edebilir. Tacizden dolayı hapse girebilirsiniz ve hesabınızda banlanır.
 • Devamlı insanlara takip isteği göndermeyiniz. Hatta aynı kişiye de üst üste takip isteği göndermeyin. Kişi takip isteğinizi siliyorsa bu durumun üzerinde çok durmamanız sizin için daha iyi olur. Aksi takdirde karşı taraf sizi şikâyet edebilir. Instagram hesabının şikâyet edilmesi demek hesabınızın kapanacağı anlamına gelmektedir.
 • Fake hesapların bir kişiyi uzun süre takip etmemesi gerekiyor. Çünkü karşı taraf profilinizi fark ettiğinde sizin kim olduğunuzla ilgili bir araştırma içine girebilir. Kim olduğunuzu gizlemek istiyorsanız belirli bir süre sonra takibi bırakınız.

Instagram’da Diğer Gizli Profilleri Görme Yöntemleri

Instagram’da diğer gizli profilleri görme yöntemleri sayesinde uygulama kullanmanıza gerek kalmayacak. Instagram’da gizli profilleri görebilmek için yukarıda belirttiğimiz gibi fake hesap açabilirsiniz. Yalnız fake hesap açarken bazı noktalara çok dikkat etmeniz gerekiyor. O noktaları şöyle sıralayabiliriz;

Fake Hesap Adı Belirleme

Kullanıcıların çoğunluğu fake hesapların takip isteğini kabul etmezler. Fake hesap açarken isminizi inandırıcı oluşturmanız gerekiyor. Instagram’da gizli hesabı görüntülenecek kişi kadınsa o doğrultuda bir isim oluşturmanız daha mantıklıdır. Aynı şekilde erkek hesabı görüntülenecek o zaman ona göre isim bulunmalıdır.

Fotoğraf

Fake hesapların en büyük sorunu fotoğraftır. Çoğu kişi bir hesabın fake olduğunu resimlerden anlamaktadır. Fake hesaplarda gerçek kişilerin fotoğrafı kesinlikle koyulmamalıdır. Çünkü bu durum büyük suç teşkil ediyor. Fake hesabı kısa süreli kullanacağınızdan dolayı sırf profili görmek adına alımlı fotoğraflar koyabilirsiniz. Yüzden vektörel fotoğraflar fake hesapların kurtarıcısıdır.

Fake Hesapların Bilgilerini Düzenleyiniz

Fake hesap adıyla fotoğrafların birbiriyle uyumlu olması gerekiyor. Onun için üzerinde titiz düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca düzenleme yaparken lokasyonu da ele almanız gerekiyor.

Hikâye ve Gönderi Paylaşımı

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması yanı sıra fake hesaplardan da yararlanabileceğinizi belirtmiştik. Yalnız fake açtığınızda kendinizi belli etmemek adına mutlaka hikâye ve gönderi paylaşınız. Bahsettiğimiz bu bilgi sayesinde fark edilmeniz imkansız hale gelir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67