İnstagram Gizli Hesaba Takipçi Gönderilir Mi?

İnstagram Gizli Hesaba Takipçi Gönderilir Mi?

İnstagram takipçi satın alma birçok kişi tarafından daha hızlı sonuçlar sunması gibi sebeplerle tercih edilmelidir. Her konuda olduğu gibi burada bazı kurallar ve dikkat edilmesi gerekenler mevcuttur. Hizmeti almak isteyenler, söz konusu durumlara özen göstermelidir.

Bunlardan bir tanesi de gizli hesaplara takipçi atılıp, atılmayacağıdır. Bilindiği üzere İnstagram kullanıcılarına kendini gizliye çekme özelliği sunar. Bu çerçevede hesabı takip etmeyenler göremez.

Ancak bu tür hesapların bir bölümü takipçi alma başvurusu yapar. Dolayısıyla karşılarında bir koşul olarak gizliden çıkarma seçeneği bulunur. Bu nedenle İnstagram gizli hesaba takipçi gönderilir mi? Sorusu her zaman akla gelir. Peki, bunun cevabı nedir?

İnstagram’da Gizli Hesaba Takipçi Gönderilir Mi?

İnstagram’da çok sayıda kullanıcı vardır. Bunların bir bölümü her ne kadar popüler olmak istese de, bazıları sade bir kullanım arzu eder. Dolayısıyla ikinci kategorideki çoğu kişi kendini gizliye alır. Ayrıca fenomen olmak isteyen bazı kişiler de paylaşımlarının çalınmaması ve bir ilgi, merak uyandırmak için kendini gizliye alır.

Her iki durumda da kullanıcılar İnstagram takipçi satın al tercih edebilir. Ancak bilinmesi gereken, paketlerin tanımlanabilmesi için hesabınızın açık konumda olması gerektiğidir. Dolayısıyla satın alma işleminden önce hesap açılmalı ve sipariş verilmelidir. Zira kısa süre sonra paketiniz hesabınıza tanımlanır.

Beklemek bazı aksaklık ve problemlere neden olabilir. Her paketin bir takipçi kotası olduğu için, bu tamamlanana dek hesabınız bu konumda kalmalıdır. Hepsi tamamlandıktan sonra sorunsuzca yeniden gizliye geçebilirsiniz.

İnstagram Hesabı Nasıl Gizliden Çıkarılır?

İnstagram hesabı gizliye alma ardından kullanıcılar takipçi alma gibi nedenlerle kısa süreliğine de olsa açık konuma geçme gereği duyabilir. Ancak birçok kişi hangi işlemi nasıl yapacağını bilemeyebilir. Zira platforma her geçen gün yeni kullanıcılar kayıt olur. Bunun için aşağıdaki maddeleri takip etmeniz yeterlidir.

  1. İlk olarak İnstagram mobil uygulamasına giriş yapın.
  2. Eğer hesabınız kapalıysa, kullanıcı adı ve bilgilerle giriş yapılır.
  3. Ekran açıldığında sağ alt köşeden profil simgesine dokunulur.
  4. Ardından sağ üst köşede yer alan simgeye dokunulur. Böylece bir menü açılır.
  5. Ayarlar bölümüne dokunulur. Ardından da hesap güvenliği bulunarak, yanındaki mavi tik pasif yapılır.

Tüm bu işlemler ardından hesabınız açığa geçer. Böylece gönderileriniz, hikâye ve canlı yayınlarınız görülebilir hale gelir. Geçiş işlemi anlık olup, bekleme olmaz. Takipçi aşma işlemleri tamamlandıktan sonra yeniden gizliye geçilebilir. Bunun için aynı bölüme gelip, mavi tiki aktif yapmanız yeterlidir.

İnstagram Takipçi Alma Nasıl Yapılır?

İnstagram takipçi alma oldukça kolay bir işlemdir. Ancak kişiler daha önce bu seçenekleri kullanmamışsa, neler yapılması gerektiği, hangi hususlara dikkat edileceğini bilemeyebilir. Bunun için ilk olarak rastgele alım yapılmaması gerektiği bilinmelidir.

Zira sitemiz size farklı kotalarda paketler sunar. Her ne kadar sıfırdan, gelişmiş kullanıcılara kadar tercih edilebilecek seçenekler olsa da, çok ileri düzey bir kullanıcı düşük özellikte paketleri yetersiz bulabilir. Çünkü alsa bile kendisine istediği sonucu getirmez.

Bu nedenle sadece hesap değil, aynı zamanda rekabet halindeki diğer hesaplar da incelenerek, buna göre karar verilmelidir. Ardından da bahsettiğimiz üzere gizlilik kaldırılır. İstenen paket seçildikten sonra İnstagram takipçi satın al butonuna tıklanır. Ardından açıklamalar takip edilip, işlemler tamamlanır.

Eğer paketlerimizden yararlanarak hesaplarınızı ileriye taşımak istiyorsanız ve daha önce yapmamışsanız, bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sizlere 7 gün 24 saat aktif bir destek hattı sunulmakta olup, sorularınız cevaplanır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67