İnstagram Giriş Yapmadan Beğeni Gönderme

İnstagram Giriş Yapmadan Beğeni Gönderme

İnstagram giriş yapmadan beğeni gönderme, takipçi sayısı arttırma mümkün mü? İnstagram hesapları insanların etkileşim miktarına ve takip sayısına bakılarak para kazanmalarını mümkün kılmaktadır. Bu sebeple insanlar hesaplarında İnstagram giriş yapmadan beğeni gönderme yöntemlerini araştırmaktadır. Bu işlem için birçok sayfa bulunmaktadır. Belli ücret karşılığında hızlı şekilde sayfanızdaki gönderilere beğeni alabilirsiniz.

Çok sayıda beğeni almak kitle artışı için önemlidir. Takipçi sayınızı arttırmak için aktif paylaşım yapılmalı, bu paylaşımlar ile keşfete düşebilir. Burada büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Sayfanızda beğeni işlemi uygulamak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Eğer beğeni için bir aracı site ile anlaştıysanız hesabınızın botlar tarafından beğenilmediğinden emin olun.

Eğer İnstagram beğeni hilesi kullanırken botlar tarafından çok fazla beğeni alırsanız, hesabınızda oluşacak bir sorun ile İnstagram tarafından profiliniz kapatılabilir. Özellikle de paylaşımlarınıza gelen beğenilerin organik takipçilerden olması bu sebeple önemlidir. Beğeni artışı da bazen yeterli olmayacaktır. Etkileşime bağlı olarak takipçi artışı göstermeniz gerekmektedir. Takipçisi artmayan bir hesap istenilen şekilde büyüme gösteremez. Bu sebeple şu yöntemlerin kullanılması önerilir;

 • İnstgram etiketleri kullanma (story, gönderi ve reels videolarında hastag kullanımı)
 • Düzenli paylaşım
 • Kitle iletişimi kurmak
 • Alakalı farklı hesaplarla etkileşim kurmak
 • Etkinlikler düzenlemek (soru cevap, anketler, öneri içerikleri vb.)

Tüm bu işlemleri uyguladığınızda İnstagram algoritması sizi öne çıkararak İnstagram giriş yapmadan beğeni gönderme ve takipçi artışı sağlanabilir.

Takipçi Gönderme

Takipçi Gönderme Giriş Yapmadan

İnstagram üzerinden takipçi gönderme işlemi çok farklı şekillerde uygulanabilmektedir. En bariz yöntem İnstagram üzerinden ya da ayrıca açılmış web sitelerinden takipçi satın almaktır. Bu satın alınan takipçiler belli ücret karşılığında takip edecektir. Bu süreçte paylaşımlarınız ile kitlenizi büyütmek hatta bir İnfluencer haline gelmek dahi mümkündür. Ancak bu hesapların çok fazla etkileşimi olmayacağını da unutmayın. Takipçi gönderme işlemi yerine uygulanabilecek organik takipçi arttırma yöntemleri şunlardır;

 • Geri takip etmek
 • Düzenli paylaşımlarda bulunmak
 • Keşfette yorum yapmak ve iletişim kurmak
 • Etkileşim gruplarına katılmak
 • İnstagram’a reklam verme

Geri Takip Etmek

İnsanların sıklıkla hesaplarının biyografisinde, paylaşımlarının açıklamalarında ve hikayelerinde GT etiketini görmek mümkündür. Bu organik takipçi artışı için çoğunlukla tercih edilen yöntemlerden biridir. Eğer insanların sizi takip etmesini istiyorsanız siz de onları takip edin. Unutmayın ki İnstagram kullanıcıları genellikle sizin gibi farklı kullanıcıların kendilerini takip etmelerini ister. Düzenli olarak takipçi artışı göstermek hesabınızın ön plana çıkmasını sağlar. İnstagram giriş yapmadan beğeni gönderme bu şekilde siz hesabınıza girmeseniz dahi olacaktır.

Düzenli Paylaşım

Düzenli paylaşım yapmak İnstagram uygulamasındaki algoritmanın sizi öne çıkarması için çok önemlidir. Aktif paylaşım yapan insanların hesabının düzenli olarak etkileşim alması ve İnstagram’ın takipçi gönderme durumu mümkündür. Takipçilerde artış içeriklerinize bağlı olarak değişebilir. Genellikle İnstagram’da kişisel hesaplar işletme hesaplarına nazaran hızlı artış gösterir. Ancak takipçilerinizin kalıcı olmasını istiyorsanız çok fazla paylaşımla onları sıkmayın…

Keşfette İletişim Kurmak

Keşfette İletişim Kurmak

Keşfet yüksek sayıda etkileşim alan hesapların bir araya geldiği, kullanıcıların genellikle alakalı postları beğendikleri, yorum yaptıkları ve kaydettikleri bir alandır. Burada hemen her türde içeriğe erişim söz konusudur. Keşfette öne çıkan gönderilere yorum yaparak, beğenerek hesabınızı daha fazla takipçi sayısına ulaştırabilirsiniz. Burada kendi içerikleriniz konusunda reklamlar yapmak da mümkündür. Birçok kişi keşfet yorumları üzerinden kolayca takipçi arttırmaktadır.

Etkileşim Gruplarına Üye Olmak

Etkileşim grupları insanların İnstagram sayfalarını büyütmek, keşfete düşmek ve etkileşim oluşturmak amacıyla kurulur. Birçok insan bu gruplarda gönderi beğeni, yorum, kaydetme, hikaye izleme ve etkinliklere katılma gibi işlemler gerçekleştirmektedir. Etkileşim gruplarında tek taraflı işlem bulunmaz. İnstagram giriş yapmadan beğeni gönderme bu yöntem için söz konusu değildir. Çünkü bu gruplarda yer alıyorsanız sizin de benzer işlemleri yapmanız gerekir.

İnstagrama Reklam Verme

İnstagram şirketi hesapların ön plana çıkması için yeni bir yöntem kullanmaktadır. Genellikle sosyal medya hesaplarından çok reklam veren işletmelerin kullandığı bu yöntem ile ana sayfalarda, keşfette, hikayelerde rastgele sponsorlu içerik ya da reklam gönderisi olarak öne çıkmak mümkündür. İnstagram’a reklam verme algoritmanın uyguladığı incelemeye göre sizi farklı hesaplara önermektedir. Bu işlemde sırasıyla şunlar uygulanır;

 • Profesyonel hesaba geçiş yapılır
 • Profildeki reklam araçları kısmından bir gönderi ya da isteğe bağlı birkaç gönderi seçilir
 • Gönderilerin reklam seçenekleri, ücretlendirme ve süre belirlenir
 • İşlemler tamamlandıktan sonra İnstagram’ın kullanıcıya verdiği ön görüde etkileşim sağlanır

Hesabınızın düzenli olarak paylaşım yapması bu reklamlarda çok önemlidir. Eğer takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız karşılıklı etkileşime önem verin. İnstagram bu yöntemle reklam yayınlarken aynı zamanda kazanç sağlamaktadır.

Otomatik Beğeni Hilesi

Otomatik beğeni hilesi İnstagram’da sıklıkla kullanılmaktadır. Beğeni hilesi olarak çok fazla yöntem vardır, bunlardan ilki çeşitli şifreli beğeni grubuna üye olmaktır. Şifreli beğeni grupları şifreyi yorumlarda belirtmeniz halinde hızlı şekilde beğeni almanızı sağlar. Bu şifre ayrıca gönderi açıklamalarına da koyulduğunda insanlar etiket üzerinden aratarak karşılarına çıkan tüm gönderileri beğenirler. Otomatik beğeni hilesi denilince akla ilk gelen yöntem budur.

Ücretsiz beğeni kazandıran birçok siteye üye olabilirsiniz. Bu siteler genelde şu şekilde işlemektedir. Kullanıcıların gönderilerinin beğeni alabilmesi için üyelere gün içerisinde belli hesapları beğenmeleri konusunda yönlendirir. Her kullanıcı diğer hesapların gönderilerini beğenir. Bu şekilde tıpkı etkileşim gruplarında olduğu gibi hesaplar birbirini beğenerek takipçi arttırır ve etkileşim sağlar. Otomatik beğeni hilesi olarak bilinen bu yöntemde güvenlik açısında sahte hesap kullanımı da önerilebilmektedir.

Şifresiz Beğeni Siteleri

Şifresiz beğeni siteleri genellikle konu İnstagram’da beğeni arttırmak olunca en çok aratılan sonuçlardır. Şifreli beğeni grupları bazen bot hesapların etkileşimi nedeniyle kapatılmaktadır. Bu sebeple şifresiz beğeni siteleri ile organik İnstagram kullanıcılar tarafından beğeni arttırmak mümkündür. Bu siteler kullanıcılara belli ücretler karşılığında çeşitli hesapları yönlendirerek beğeni arttırmayı sağlar.

İnstagram adına açılmış şifresiz beğeni siteleri bulmak çok kolaydır. Ancak bu sitelerde dikkat edilmesi gereken çok fazla unsur bulunur. Öncelikle kişisel verileriniz kesinlikle girilmemelidir. Eğer İnstagram bilgileriniz girilirse hesabınızın çalınma riski bulunmaktadır. Ayrıca bu sitelere ödeme yaparken sitenin kart bilgilerinizi çalma riskine karşılık SSL güvenlik yazılımı olduğundan emin olun.

İnstagram Beğeni Hilesi Reels

REELS Beğeni Hilesi Yapmak

İnstagram beğeni hilesi reels için nasıl yapılır? İnstagramın kısa videolar olarak hazırlanan Reels adlı yeni formatı aşırı derecede sevilir oldu. Reels formatı insanların çeşitli bilgi, eğlence, tanıtım vb. içerikleri kısa süreli videolarla yayınlamalarını sağladı. Özellikle de TikTok ve Snapchat gibi uygulamaların özelliklerini taşıyan İnstagram bu sebeple büyük kitlelere erişim sağladı. Peki, İnstagram beğeni hilesi reels için uygulanır mı?

Reels videolarında öncelikle bazı işlemler uygulamak etkili olabilir. Profil ziyaretiyle birebir görülebilen reels videoları keşfet üzerinde karma bir şekilde yer alır ve kategoriye uygun sıralanır. Bu sebeple hesabınızda yaptığınız reels paylaşımlarında keşfete uygun etiketler kullanmak, konuyla alakalı kategorileri yorumlarda sıralamak ve en önemlisi de büyük çaplı hesapları etiketlemek önerilir. Bu işlemleri uygulayarak aslında hile uygulamadan hesabınızı otomatik algoritma sayesinde öne çıkarmanız mümkündür. Siz de instagram reels beğeni hilesi için instagram reels beğeni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67