İnstagram Bot ve Gerçek Takipçi Arasındaki Fark

İnstagram Bot ve Gerçek Takipçi Arasındaki Fark

İnstagram bot takipçi ve gerçek takipçi arasındaki fark nedir? Her sosyal medya platformunda olduğu gibi İnstagram’da da takipçi arttırma metotları yoğun şekilde araştırılır. Bu konuda bahsedilebilecek çeşitli yöntemler bulunur.

Bunlardan bir tanesi de takipçi satın almadır. Normal takipçi arttırma yavaş olduğu ve çoğu kişi tarafından dezavantajlı bulunduğu için, birçok İnstagram üyesi sayılarını arttırmak için bu yöntemi kullanılır.

Satın almada mevcut iki tür hesap vardır. Bunlar bot ve gerçek takipçidir. Ancak bunların arasındaki fark, çoğu kişi tarafından bilinmez ve rastgele kullanılır. Peki, bunların arasındaki farklar nelerdir?

Bot Takipçi Nedir?

İnstagram bot takipçi bilgisayar yazılımlar neticesinde meydana getirilen ve gerçek kişiliği bulunmayan hesaplardır. Kullanım amacı takipçilerin yükseltilmesidir. Yazılım sayesinde beğeni yapmaları da mümkündür.

https://sosyalat.com/ olarak sunduğumuz bot takipçiler, 100’den 10,000’e kadar uygun fiyatlarla size sunulur. Hızlı başlamakta olup, ihtiyacınızı kısa sürede giderir.

Bot Takipçi Özellikleri Nelerdir?

Bot ne demek anlaşıldıktan sonra özelliklerinin de bilinmesi gerekir. Zira aksi durumda gerçek kullanıcılarla arasında ne gibi farklar bulunduğu tespit edilemez.

Takipçi satın alma yöntemlerinde ortak nokta satın almadır. Ayrıca botlar yazılıma göre beğeniler de bırakabilir. Böylece etkileşiminiz de artar. Sık sık sorulan İnstagram’da bot yorum ne demek de bununla ilgili bir kavramdır.

Gerçek Takipçi Nedir?

Peki, İnstagram gerçek takipçi nedir? Adından da anlaşılacağı üzere bu hizmette alınan hesaplar tamamen gerçek bir kişiliğe, karaktere sahiptir. İnstagram’da takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

https://sosyalat.com/ olarak bot takipçilerin yanında sizlere Türk ve yabancı takipçi hizmetleri verilir. Gereksinimiz neyse bizimle iletişime geçerseniz, hesabınızı kısa sürede yükseltmek için size uygun seçeneği kolayca tespit edebilirsiniz.

Gerçek Takipçi Özellikleri Nelerdir?

İnstagram bot takipçi ve gerçek takipçi arasındaki fark nedir sorusuna yanıt bulabilmek için, gerçek takipçilerin de özelliklerini bilmek gerekir.

Gerçek takipçiler de temel olarak takipçi arttırmaya yönelik hizmetlerdir. Bununla beraber bir yazılım değil, gerçek bir insandır. Dolayısıyla beğendiği gönderilere, etkileşim bırakması da söz konusudur.

İnstagram Bot Takipçi ve Gerçek Takipçi Farkları

Peki, bunların arasındaki farklar nelerdir? İnstagramda bot atmak ne demek anlaşıldıktan sonra ikisinin farklarını da ayırt etmek gerekir. Zira ikisi de farklı hizmetlerdir.

Öncelikle ilk fark kullanıcılardır. Gerçek hesaplarda karşı tarafta bir insan bulunur. Ancak bot hesaplar bir yazılımdır. Birçok kullanıcı iki seçenekten birini tercih eder. İkisinde de farklı yüksek sayılarda takipçi elde edilebildiği için bu konuda farklılık yer almaz.

İkinci farklılık ise bıraktıkları beğenilerdir. Botlar da yazılımları çerçevesinde beğeniler bırakabilir. Bu durum gerçek kullanıcılarda sevdiği gönderilere etkileşim yapma şeklindedir. Ancak genellikle organik olarak da tabi edilen gerçek hesaplar, daha fazla beğeni bırakır.

İnstagram takipçi satın al için bunlara dikkat etmeniz gerekir. Önce hesabınızda neye ihtiyacınız olduğu çözülmelidir. Eğer https://sosyalat.com/ olarak bizimle irtibat kurarsanız, size en iyi çözümün ne olacağı üzerine yardım edebiliriz.

Nasıl Satın Alınır?

Peki, takipçi nasıl satın alınır. Bu konuda size hizmetler veren sitemiz İnstagram, Twitter, TikTok ve Youtube için takipçi-abone hizmetleri sunar. Şifreniz herhangi bir şekilde istenmemekte olup, kullanıcı isminizle hareket edilir.

https://sosyalat.com/ olarak sunduğumuz İnstagram takipçileri farklı kategorilerdedir. Bu hususta hem bot, hem de gerçek takipçilerimiz mevcuttur. Hepsi güvenli bir şekilde hesabınıza tanımlanmaktadır. Sizlere 7/24 açık hizmet öncesi ve sonrası desteğimiz mevcuttur. Bizimle irtibata geçerek, tüm detayları alabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67