Instagram Beğeni ve Takipçi Kazanma

Instagram Beğeni ve Takipçi Kazanma

Instagram 2010 tarihinde ios platformu için fotoğraf paylaşma programı olarak piyasaya çıkmıştır. Biliyorsunuz ki instagram ilk çıktığında bu kadar geniş ve büyük bir çaplı dünya haline gelebileceğini kendisi bile tahmin edememiştir. Fakat bu zamanlar da instagramda yüksek takipçili ve beğenili hesaplar instagramın göz bebekleri haline gelmiştir. Bunları başarmak zor bir işlem değildir. Mesela şöyle örnek vermek gerekirse instagramda bir butik sayfası sahibisiniz. İnsanlar yani müşterileriniz ürünlerinizi incelemeden önce emin olun ki sizin takipçi sayınıza ve gönderilerinize gelen beğeni sayısını inceleyecektir. Ürününüz isterse dünyanın en iyi ürünü bile olsa takipçi sayınız az ve beğeni sayınız az ise hedef kitlenizin gözünde güvenilmez ya da kötü bir hesap olarak gözükeceksinizdir. Instagramda takipçi arttırmak artık çok kolay. Bunu dilerseniz takipçi satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Peki instagramda takipçi ve beğeni satın almanız size ne kazandıracaktır. Öncelikle sayfanıza gelecek olan takipçiler ve gönderilerinize gelecek olan beğeniler sizin sayfa güvenirliğini arttıracaktır. Bunu yanında sayfanızın etkileşimini yüksek ölçüde arttıracaktır. Bunu sadece takipçi almak ya da sadece beğeni satın alarak ya da kazanarak olabileceğini düşünmeyin. Bu aynı kollarda ilerleyen bir iştir. Yüksek takipçili olup az beğeni alırsanız insanlar sizlerin takipçi satın aldığını anlayacak ve sayfanızın etkileşimi istediğiniz gibi olmayacaktır. Fakat gönderilerinize gelen beğeni sayıları yüksek ve sayfanızın takipçiside buna oranla yüksek olduğu takdirde insanların gerçek güvenini kazanıp sayfanızın etkileşimlerini yüksek ölçüde arttıracaktır. Bu işlemlerin yanında doğru hashtag kullanımıda sayfanızın yükselme hızını olumlu yönde etkileyecektir.

Kısaca sonuçlamak gerekirse instagram’ın bünyesinde sayfanızı büyütmek ve etkileşimlerinizi arttırmak artık çok kolaydır. Bunların sağlayabilen takipçi satın alabileceğiniz ve beğeni satın alabileceğiniz sitelerde mevcuttur. Sizlerde sayfanızı büyütmek ve sayfanızın istediği hedef kitlelerine kolay bir şekilde ulaşmak için bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz sayıda takipçi artışı, dilediğiniz sayıda gönderilerinize beğeni artışı sağlayabilirsiniz. Bunun yanında video gönderileriniz için de etkileşimli instagram izlenme satın alarak sağlayabilirsiniz. Dediğimin gibi bu işlemlerin hepsini orantılı bir şekilde sağlamayı başarırsanız sayfanızın gerçek kitleye ulaşma hızını sizlerde gözlemleyebileceksiniz. Emin olun bu hizmetlerimizden faydalandığınızda pişman olmayacaksınız.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67