Gizlice Instagram Story İzleme

Gizlice Instagram Story İzleme

Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan birisi, gizlice İnstagram story izleme olmaktadır. İnstagram story, yani İnstagram hikâye gizli olarak izleme, istenilen her İnstagram kullanıcısının profilini izlemeyi ve bakmayı sağlayan yardımcı bir sosyal medya aracı olmaktadır.

Bu araçlar sayesinde İnstagram kullanıcı hesaplarına ait olan bütün paylaşımlar, o kişilere abone olmadan da izlenebilmektedir. Bu araçlar bilgisayarlarla ya da akıllı olan telefonlar ve cihazların hepsi ile kullanılabilmektedir. Bu sayede gizli olarak bakılan İnstagram kullanıcılarına hiç bir şekilde bir bildirim gitmemektedir.

Gizlice İnstagram Storyleri Nasıl İzlenir?

Dünya üzerinde en sevilen sosyal mecralardan birisi olan İnstagram uygulamasında kullanıcılar profillerinde fotoğraf, hikâye ve video paylaşımları yapabilmektedir. Bu paylaşımlar ise diğer İnstagram kullanıcıları tarafından izlenmekte ve paylaşımlara beğeni ya da yorum bırakılabilmektedir.

Bütün bu profil etkileşimleri sırasında ise paylaşımlarına bakılan ve izlenen İnstagram kullanıcılarına bildirim gitmektedir. Bazı durumlarda ise bazı İnstagram kullanıcıları bu izlemeleri gizli olarak, yani karşı tarafa bildirim gitmeden yapmak istemektedir.

Bu aşamada ise İnstagram storylerini, yani hikâyelerini gizlice izlemeyi sağlayan programlar ya da siteler devreye girmektedir. Bu araçlar sayesinde ise İnstagram storyleri gizli olarak izlenebilmektedir. Bu bağlamda gizlice İnstagram storylerini izlemeyi sağlayan araçlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Gizlice İnstagram Storylerini İzlemeyi Sağlayan Eklentiler

Gizlice İnstagram Storylerini İzlemeyi Sağlayan Siteler

Gizlice İnstagram Storylerini İzlemeyi Sağlayan Eklentiler

İnstagram üzerinde gizli olarak İnstagram storylerini izlemeyi sağlayan bu ek programlar, Instagram hikaye bakma hilesi olarak da adlandırılmaktadır. Bu sayede istenilen ve İnstagram’da paylaşılan storyler gizli olarak izlenebilmektedir. Bu eklentiler iOS ve android sistemine sahip olan bütün akıllı telefonlarda ve cihazlarda kullanılabilmektedir. Gizlice İnstagram story izlemeyi sağlayan uygulamalar ise sırasıyla şunlardır;

Blindstory

Instory

Slentstory

Follower Log

Bu araçları kullanabilmek için ise sırasıyla şunların yapılması gerekmektedir;

Gizli olarak İnstagram stroylerini izlemek için gerekli olan araç açılmalıdır.

Açılan ana sayfada yer alan ilgili yere hikâyeleri görüntülenmek istenen İnstagram profilinin kullanıcı adı girilerek, tamam tuşuna basılmalıdır.

Bundan sonra istenilen İnstagram kullanıcısının paylaştığı hikayelerin hepsine gizli olarak erişilebilmektedir.

Gizlice İnstagram Storylerini İzlemeyi Sağlayan Siteler

Karşı tarafın haberi olmadan İnstagram hikâyelerine bakmayı sağlayan bir diğer yöntemde, Instagram Story izleme sitesi olmaktadır. Bu siteleri pek çok İnstagram kullanıcısı gizli olarak, diğer İnstagram kullanıcılarınn hikâyelerine bakmak için kullanmaktadır. 24 saat içinde silinen paylaşımlar olan İnstagram hikâyeleri anlık olarak paylaşılan gönderiler olup, internet üzerinde yer alan bu web siteleri sayesinde, İnstagram’da paylaşılan storyler paylaşan kişilerin haberi olmadan izlenebilmektedir.

Aynı zamanda bu web siteleri aracılığı ile istenilen her story izlendikten sonra telefonlara ya da cihazlara da indirilebilmektedir. Bu siteleri kullanmanın en büyük avantajlarından birisi, hiç bir eklenti kullanmadan gizli olarak story bakmayı kolaylıkla sağlaması olmaktadır. İnstagram storylerini gizli olarak izlemeye yardımcı olan bu siteler, kullanıcılarından kesinlikle kişisel bilgiler ya da İnstagram şifresi istememektedir. Buna bağlı olarak en çok kullanılan İnstagram hikâye izleme siteleri ise şunlar olmaktadır;

storieswatch.com

smihub.com

gramvio.com

instadp.com

storiesig.net

ingramer.com

Bu siteleri kullanbilmek içinse, öncelikle ilgili olan siteye giriş yapılması gerekmektedir. Siteye giriş yapıldıktan sonra açılan ana sayfada yer alan arama çubuğuna, gizlice hikâyesine bakılacak olan İnstagram kullanıcısının adının yazılması lazımdır. Daha sonra tamam tuşuna basıldıktan sonra istenilen izlemeler pratik bir şekilde sağlanmaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67