Facebook Sayfa Kasma Yolları

Facebook Sayfa Kasma Yolları

Facebook sayfa kasma yolları nelerdir, sayfa nasıl yüksek etkileşim alır? Facebook uygulaması sosyal medyada en yüksek etkileşim sağlayan, ilk sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Burada çeşitli içerikler oluşturmak, paylaşımlar yaparak kitlelerin dikkatini çekmek mümkündür. Bu sebeple de bazı kurum, kuruluş ya da herhangi bir hesabın kendi sayfasını oluşturması ve buradan sayfasına yüksek tıklanma sağlayarak para kazanmaları mümkün olacaktır.

Facebook üzerinden paylaşımlar yaparak, ürünler listeleyerek ya da Facebook’un reklam seçeneklerini değerlendirerek markanızı büyütebilirsiniz. Bu sayede milyonlarca kullanıcıya ulaşır, hesabınız üzerinden ya da web sitenize yönlendirerek var olan ürünlerinizi satabilirsiniz. Ama bunun olması için çeşitli Facebook sayfa kasma yolları denenmelidir. Çünkü kullanıcıların hesabınıza yönelmeleri için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır.

Hesabınızı ön plana çıkarmak için reklam vermek, takipçi kasma hileleri ve programları kullanmak ya da doğal yoldan çeşitli Facebook algoritmasına uygun paylaşımlar yapılarak takipçi kasma, beğeni kasma vb. işlemler görülebilmektedir.

Facebook Takipçi Kasma

Facebook sayfası kasma yolları

Facebook takipçi kasma için neler yapılabilir? Kitlelerin kendi düşüncelerini, gördükleri bir video, yazı ya da herhangi bir içeriği paylaştığı Facebook üzerinden takipçi kazanmak ve hesabınızı büyütmek oldukça kolaydır. Burada doğru adımların izlenmesi ve düzenli paylaşım yapmak büyüm önem taşımaktadır. Facebook takipçi kasma için uygulanabilecek yöntemler şunlardır;

 • Hesabınızda kaliteli görsel ve metin içeriklerine yer verin
 • Diğer sosyal medya hesaplarınızı aktif kullanın ve Facebook sayfanızı yönlendirme yapın
 • Düzenli olarak kategorinize uygun içerikler paylaşın
 • Projelerinizi, planlarınızı takipçilerinize sıklıkla duyurun
 • Sizi takip eden kullanıcılar ile iyi bir iletişim kurun (yorumları ve mesajları yanıtlamak vb.)
 • Sayfanız bir mağaza sayfası ise şikayetlere hızlı geri dönüş yapın ve çözüm odaklı olun
 • Ürünlerinizi ya da içeriklerinizi ön plana çıkarmak için takipçilerinizi etkileşime teşvik edin
 • Kampanya ve indirim fırsatları hazırlayarak dikkat çekin

Facebook sayfası yönetenlerin takipçilerin dikkatini çekmesi için öncelikle özgün olmaları gerekmektedir. Hiçbir sayfada olmayan türden görseller, yazılar ve diğer içerikler oluşturulmalıdır. Eğer bir marka sayfanız varsa bu sayfa üzerinden müşterilerinize ulaşmalı hatta olanları markanızın ürünlerini kullanmaya teşvik etmelisiniz. Bu şekilde Facebook takipçi kasma yöntemlerini uygulayarak dikkat çekici ve algoritma tarafından ön plana çıkan sayfalar arasında yer alabilirsiniz.

Facebook Beğeni Arttırma Programı

Facebook üzerinden türlü paylaşımlar yapıyor, ancak yeterli etkileşimi sağlayamıyorsanız, bu durumda farklı hile yöntemlerine başvurabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden para kazanmak, satış arttırmak vb. işlemler için yüksek beğeni, takipçi ve yorum gibi kullanıcılardan gelen geri dönüşlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de sayfanızda yer alan içeriklerin yüksek beğeni alması kullanıcıların gözünden Facebook üzerinden iyi bir değerlendirme aldığınızı göstermektedir. Bu sebeple başlangıç aşamasında Facebook beğeni arttırma programı kullanılabilir.

Bu programların amacı aslında sayfanıza trafik çekmeyi sağlamaktır. İstenen etkileşim sağlansın diye Facebook sayfa beğeni satın al ya da takipçi kazanmaya yarayan farklı programlar bulunmaktadır. Facebook için olduğu gibi İnstagram, Twitter ve diğer sosyal medya mecraları içinde çeşitli hile programları bulunmaktadır. Bu programların işleyişi oldukça basittir. Facebook beğeni arttırma programı kullanırken şu adımlar izlenmektedir;

 • Facebook için beğeni programı belirlenir
 • Sonrasında program cihazınıza indirilir ve kurulum yapılır
 • Facebook sayfanızın bağlantı linki, beğeni almasını istediğiniz içerik ve bu içeriğe gelecek olan beğeni sayısı belirlenir
 • Programda bunları belirledikten sonra onay verildiğinde hesabınızda kısa süre içerisinde istenen beğeni sayısına ulaşmak mümkündür

Bu tip Facebook beğeni arttırma programı kullananların genellikle işlem için ücret ödemesi gerekmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra hesabınıza organik ya da bot takipçiler yönlendirilerek beğeni arttırma işlemi söz konusu olacaktır.

Facebook Sayfa Beğeni

Facebook sayfa beğeni miktarı az olan sayfaların hızlı şekilde beğeni arttırması gerekmektedir. Aksi halde algoritma tarafından ön plana çıkmak pek de mümkün olmayacaktır. Facebook üzerinden etkileşim alan sayfaların yüksek beğeni, yorum ya da takip aldığı bilinmektedir. Bu sayede farklı kullanıcılara önerilmektedir. Facebook sayfa beğeni arttırma için çeşitli öneriler bulunmaktadır.

Bu önerilerin başında kesinlikle ilgi çekici görseller kullanmak vardır. Facebook üzerinden uzun ve okuması zahmetli metinler yazmak yerine kısa açık metinler yazılmalı, en önemlisi de sayfanın logosunun ve içeriklerinin yer aldığı özel bir görsel yapısı oluşturulmalıdır. Bu sayede siz de beğeni arttırabilirsiniz.

İçeriklerinizi düzenli olarak yayınlamak takipçi arttırmanızı ve Facebook sayfa beğeni miktarınızı arttırmanızı sağlar. Ancak beğeni arttırmak için kullanıcıları yönlendirmek de gerekmektedir. Örneğin içeriklerinizin metin kısmına ufak bir bilgilendirme ile “eğer içeriklerimiz hoşunuza gittiyse beğenebilirsiniz” şeklinde cümlelere yer verilebilir.

Facebook Sayfa Bot Atma

Facebook üzerinde takipçi arttırmak isteyenlerin genellikle bot attığı bilinmektedir. Facebook sayfa bot atma işlemi siteler ya da uygulamalar üzerinden yapılabilmektedir. Bot atma işleminde hesabınız belirlenir ve istenen sayıda bot yönlendirmesi yapılmaktadır. Bu şekilde takipçi sayınızı ya da beğeni sayınızı arttırmış olursunuz. Ancak yüksek sayıda bot atmak riskli olarak görülmektedir.

Çünkü Facebook sayfa bot atma işleminde takipçi artışında anormallik algılandığında 2 tür sorun oluşur. Takipçileriniz bot attığınızı anlayarak sayfanıza karşı güven eksikliği duyabilir ve bu nedenle takipten çıkabilir. Bir diğer sorun ise algoritma tarafından anlaşılmasıdır. Genellikle yüksek sayıda takipçi artışı gözlemlenen hesaplar Facebook sistemi ile denetlenir. Eğer sayfa üzerinden bot etkileşimi söz konusuysa hesabınızla ilgili işlem başlatılır.

Bu işlem neticesinde hesabınızın erişim engeli alması ya da direkt olarak hesabınızın kapatılması söz konusu olacaktır. Facebook sayfa bot atma işleminde dikkatli olmak gerekir. Fazla sayıda bot atmak yerine düşük sayılarla kademeli işlem yapmayı düşünebilirsiniz. Elbette bu süreçte paylaşımlarınıza devam etmeli, etkileşimin doğal olduğunu düşündürmelisiniz. Aksi halde çeşitli şikayet ve spamlar ile karşılaşmanız mümkündür.

Facebook Sayfa Beğeni Satın Al

Facebook sayfa beğeni satın al ya da beğeni hilesi kullandıran siteler nasıl çalışır? Facebook sayfanıza beğeni artışı sağlamak için farklı sitelerden bu tip hizmetler alabilirsiniz. Siteler sizden Facebook sayfanızın URL kopyasını ve sayfanızdaki postlardan birini seçmenizi ister. Bundan sonra ise istediğiniz beğeni sayısı ve ödeme işlemleri yapılmaktadır. Bu ödeme sonrasında siteler sizlere beğeni artışı için etkileşim sağlayacaktır.

Ancak bu tip sitelerde çeşitli güvenlik açıkları olabileceğini unutmayın. Siteyi kullanan diğer hesapların şikayet ve yorumlarına göz atmadan Facebook sayfa beğeni satın al ya da diğer işlevlerin kullanımını yapmayın…

Facebook 10000 Takipçi Hilesi

Facebook takipçi hilesi detayları

Facebook 10000 takipçi hilesi ne işe yarar, nasıl yapılır? Siteler üzerinden takipçi arttırma hilesi kullanmak istediğinizde sizlere 10000 takipçi gibi hazır paketler sunulmaktadır. Bu paketleri satın alarak işlem yapmanız mümkündür. Facebook sayfanızı tanımlayarak satın alınan bu 10000 takipçiyi hesabınıza yönlendirebilirsiniz.

Facebook 10000 takipçi hilesi kullananları bazı dikkat etmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle sitenin güvenli bir ödeme sistemi olduğundan emin olun. Sonrasında siteden gelen trafiğin organik takipçilerle olması büyük önem taşımaktadır. Bot takipçiler sizlere yalnızca yüksek takipçi sayısı olarak görülecektir. Net bir değişiklik bot takipçilerle sağlanamaz. Ayrıca sitenin hesabınızı çalmaya yönelik yazılımları olabileceği riskine karşı şikayetleri okumanızda fayda vardır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67