Facebook Durum Beğeni Satın Almak

Facebook Durum Beğeni Satın Almak

Günümüzde Facebook’da popülerliğini ve etkileşimini arttırmak adına kişilerin tercih ettiği pek çok hizmet bulunmaktadır.  Facebook durum beğeni satın al hizmetleri de bu konuda en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmeti sunan siteler sayesinde kişiler, Facebook hesaplarında paylaşmış oldukları durumlara, bütçelerine ve isteklerine uygun şekilde tercih edecekleri paketler ile beğeni satın alabilmektedir. Bu beğeniler sayesinde kişilerin paylaştığı durumlar, pek çok kişi tarafından dikkat çekmekte ve bu sayede kişiler popülerliğini arttırabilmektedir.

Bu hizmetten yararlanabilmek adına öncelikle hesabınızın herkese açık olduğundan emin olduktan sonra bu hizmetten dilediğiniz sayıda beğeni satın alabilirsiniz. Durum beğenileri ile hesabınızın görünürlüğünü ve etkileşimini arttırmanız mümkündür.

Facebook durum beğenileri sizinle arkadaş olmayan veya sizi takip etmeyen kişiler tarafından tanınır hale gelmenizi sağlamaktan ve özellikle bir markanın satışını yapıyorsanız satışlarımızın artmasına yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda en çok dikkat edilmesi gereken unsur ise hesabınızın sahte durmasıdır. Çünkü özellikle işletme hesabına sahip iseniz bu hesap üzerinden satışını yaptığınız ürünlerin gerçek kişiler tarafından beğenilip satın alındığı algısı ilk defa sizinle alışveriş yapacak kişiler tarafından oldukça önemlidir.

Facebook Beğeni Satın Al Çeşitleri

Facebook beğeni çeşitleri

Günümüzde tıpkı diğer popüler sosyal medya platformlarında olduğu gibi Facebook için de kişilerin en hızlı ve en kolay şekilde istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına pek çok farklı Facebook hizmeti, siteler tarafından sunulmaktadır. Facebook beğeni satın al çeşitleri, Facebook’da popülerlik için gerekli ve önemli olan tüm hizmetleri sağlayabilmek adına siteler tarafından sunulmakta ve kişiler diledikleri ve ihtiyaç duydukları bu çeşitlerden birisini tercih ederek hizmet alabilmektedir. Facebook beğeni satın al çeşitleri arasında; durum beğenisi satın alma, fotoğraf beğenisi satın alma, like satın alma, gönderi beğeni satın alma, video izlenme satın alma ve Facebook yorum satın al gibi pek çok farklı hizmet yer almaktadır.

Facebook Beğeni Satın Al Ne İşe Yarar?

Sosyal medya hesapları arasında ilk olarak popülerlik elde etmiş olan Facebook uygulaması üzerinden hem bireysel hem de ticari olarak hesap açmak mümkündür. Bu hesapları içerisinde yapılan paylaşımlara gelen beğeni sayısı diğer kullanıcılar tarafından sayfanın görülmesini sağlamakta ve aynı zamanda sayfanın daha popüler hale gelmesini kolaylaştırmaktadır. İlk defa beğeni satın alma işlemi yapacak kişiler Facebook beğeni satın al ne işe yarar? Sorusunun cevabını merak etmektedirler. Facebook beğenilerini satın almak organik yolla beğeni elde etmeye göre çok daha kısa sürede ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tek yapmanız gereken güvenilir ve SSL sertifikası olan siteyi bulmak ve hedef kitlenize uygun beğeni paketini satın almaktır.

Facebook Beğeni Satın Al Paket Çeşitleri Nelerdir?

Facebook beğenileri için satın alınacak paketler birçok farklı özellikle ve çeşitte bulunmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen Facebook beğeni satın al paket çeşitleri şöyledir;

 • Facebook Türk sayfa beğenisi,
 • Facebook Türk erkek sayfa beğenisi,
 • Facebook Türk kadın sayfa beğenisi,
 • Facebook durum beğenisi
 • Facebook fotoğraf beğenisi
 • Facebook Türk bot kadın sayfa beğenisi,
 • Facebook Türk bot erkek sayfa beğenisi

Gibi birçok çeşitte bulunmaktadır. Bu paketler en az 1000 kişilik en fazla ise 100000 kişilik paketlerden oluşmaktadır. Siz bu noktada ihtiyacınız olan beğeni sayısını belirlemeniz ve bu doğrultuda işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Facebook Türk Beğeni Satın Al

Özellikle yabancı veya Türk olarak farklı beğeni paketlerini satın almanız mümkündür. Ancak Türk beğeni paketleri özellikle hem daha uygun fiyatlara sahip olmakta hem de hesabınızı daha gerçekçi göstermektedir Facebook Türk beğeni satın al paketleri içerisinden size en uygun olanı seçerek satın almanız mümkündür.

Facebook Gönderi Beğenisine Nasıl Sahip Olabilirim?

İlk defa gönderi beğenisi satın almayı düşünen kişilerin sıklıkla merak ettiği Facebook gönderi beğenisine siz nasıl sahip olabilirim? Sorusunun cevabı oldukça basittir. İstediğiniz ve size en uygun Facebook gönderi beğeni paketini site üzerinden seçerek sizin senen birkaç bilgiyi doldurup ödeme işlemini tamamlayabilir ve daha sonra gönderi beğenilerine sahip olabilirsiniz.

Beğeni satın alma işlemi toplamda en fazla yarım saat kadar sürmekte ve daha sonra beğeni sayılarınızı sahip olabilmektesiniz.

Facebook Beğeni Nasıl Satın Alınır?

İlk defa Facebook beğenisi satın alacak kişiler genellikle Facebook beğeni nasıl satın alınır? Sorusuyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Birkaç adamı tamamlayarak Facebook beğeni satın almanız oldukça kolaydır. Facebook beğeni satın alma adımları şöyledir;

 • İlk olarak site içerisinde size sunulan uygun fiyatlı ve kaliteli paketlerden birini seçerek Facebook beğeni satın al butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra beğeni satın alacağınız sayfayı, gönderiyi veya durumu link olarak sizden istenen bölüme girmeniz ve daha sonra işleme devam etmeniz gerekmektedir,
 • Bir sonraki sayfada sizden kişisel bilgilerinizi istenecek ve bu kısma sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Ancak bu bilgiler içerisinde sizden asla hesabınıza ait şifre istemekte bu noktada sitenin güvenilir olup olmadığını anlamak için sizden şifre isteyip istemediğini bakmanız gerekmektedir.
 • Tüm bunları tamamladıktan sonra yapmanız gereken işlem ödeme yönteminizi seçmek olacaktır.
 • Ödeme yönteminize seçtikten sonra ödemeyi gerçekleştirerek işlemi tamamlayıp beyinlerimizin hesabınıza yüklenmesini bekleyebilirsiniz.

Size sunulan bu 5 adamı sırasıyla takip ederek istediğiniz türde ve sayıdaki beğeni sayısına kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Facebook Beğeni Satın Alma için Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Facebook beğeni satın alma için ödeme yöntemleri 4 farklı çeşit de yer almaktadır. Ancak site içerisinde ödeme yaparken mutlaka ödeme yöntemlerinin 3D güvenlikli olup olmadığına ve sayfanın SSL sertifikasının olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Facebook beğeni satın alma için ödeme yöntemleri şöyledir;

 • Online ödeme
 • Havale veya EFT ile ödeme
 • Papara ve İninal ile ödeme
 • Mobil ödeme

Yöntemleri içerisinden size uygun olan ödeme yöntemini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Facebook Beğeni Fiyatları Ne Kadar?

Facebook beğeni fiyatları beğeni sayısına ve beğenide yer alacak kullanıcı hesaplarına göre farklılık göstermektedir. En az 100 kişilik beğeni ve en fazla 1000 kişilik beğeni paketleri satışa sunulan sitelerde ortalama olarak 10 TL ile 65 TL arasında fiyatlandırmaya sahip olmaktadırlar.

Facebook Beğeni Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Facebook beğeni avantajları

Internet siteleri üzerinden gerçekleştirilen Facebook beğeni satın almanın avantajları kullanıcılara büyük oranda fayda sağlamaktadır. İster yabancı ister Türk veya ister kadın ister erkek hesaplarından oluşan beğenileri ihtiyacınıza göre satın alabilir ve böylece hesabınızda birçok değişikliğe ve olumlu yönde etkiye sahip olabilirsiniz. Facebook beğeni satın almanın avantajları şöyledir;

 • Facebook beğeni satın almanız halinde Facebook profiliniz diğer hesaplar tarafından daha çok görülür olmakta ve aktif hale gelmiş olmaktadır.
 • Türk ve gerçek kişiler tarafından satın aldığınız beğeni paketleri ile etkileşiminizi artmakta aynı zamanda hesabınız daha gerçekçi görünmektedir.
 • Facebook beğeni satın alma işlemi sayesinde hesabınız çok daha kaliteli bir görünüme sahip olmaktadır.

Beğeni satın alma işlemiyle daha fazla etkileşime giren hesabınız sayesinde e-ticaret, iş birliği ve sponsorluk gibi birçok alanda teklif alma ihtimaliniz artmaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67