En popüler Türk TikTok Kullanıcıları

En popüler Türk TikTok Kullanıcıları

En popüler Türk TikTok kullanıcıları platform dahilinde merak edilen içeriklerin başında gelmektedir. TikTok dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması olarak kurulduğu 2016 yılından bu yana milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmış durumdadır. TikTok platformunun ülkemizde de oldukça rağbet gördüğü bilinmektedir.

Hatta Türkiye TikTok kullanımı içeriğinde Hindistan ve ABD’nin ardından dünya çapında 3. sırada yer almaktadır. TikTok her olarak adlandırılan TikTok fenomenleri yoğun takipçi sayıları ve etkileşim oranlarının fazlalığı ile bilinmektedir.

Çektikleri videolar ve paylaştıkları içeriklerle fenomen haline gelen popüler Türk TikTok içerik paylaşımı acıları merak edilmektedir. Yazımızın devamında bu fenomenlerin ve ayrıntılarına dair merak edilen içerikleri paylaşıyor olacağız.

Czn Burak

TikTok Popüleri Czn Burak

TikTok bünyesinde 47.6 milyon takipçi sayısı ile dikkat çeken Burak Özdemir Czn Burak olarak tanınmakta. 27 yaşında olan genç isim kamera karşısında sempatik bir şekilde yaptığı yemek şovlarıyla biliniyor. Şu ana kadar TikTok bünyesinde toplamda 881.7 milyon beğeniye ulaşması fenomen dikkat çeken özelliklerinden bir diğeridir.

Nnursema

Nnursema; TikTok fenomenleri Türk kadın araştırmalarında ön plana çıkan isimlerden birisidir. TikTok platformunun ressamı olarak da bilinen Nursema Altuntaş toplam 16.17 milyon takipçi sayısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 2016 senesinde kadar YouTube’u aktif şekilde kullanmakta olan fenomen isim popülerlik içeriğini TikTok üzerinden devam ettirmiş ve arttırmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden eğlenceli bir şekilde sanat videoları paylaşan isim genellikle portre çizimi ile bilinmektedir.

Yesimresmi1

Tiktok’ta ve diğer sosyal medya platformlarındaki paylaşımlarıyla adından söz ettiren isimlerden bir diğeri de Yeşim Sevinç olmaktadır. 20 yaşındaki genç fenomen Tiktok’ta toplam 11.3 milyon takipçisine seslenmek 193.4 milyon beğeni ile dikkat çekmektedir.

Nusret

Son zamanlarda popüler hale gelen restoran zincirinin sahibi Nusret Gökçe TikTok uygulamasını etkin şekilde kullanan isimlerden birisidir. Şef ve kasap ünvanı ile bilinen fenomen isim kendine özgün tuz atma biçimi ile ünlenmiştir. TikTok bünyesinde 140 milyon takipçiye ve 81 milyon beyni ulaşmıştır.

Aydas

TikTok fenomenleri isimleri arasında adı geçen ayda sadık uygulama bünyesinde 1 milyon takipçiye ulaşan ve videoları 157.3 milyon beğeni alan isimdir. Aslen İranlı olan ünlü fenomen 20 yaşındadır. TikTok uygulamasını aktif şekilde kullanan isim fotomodellik ve oyunculuk kariyeri ile de ilgilenmektedir.

Çılgın Dondurmacı

Çılgın dondurmacı lakabı ile TikTok bünyesinde fenomen hale gelen Mehmet Dinç toplam 12.1 milyon Takipçi ve 109.6 milyon beğeni ile bu alanda dikkat çeken isimlerden birisidir. Hatay'da yaşamakta olan ünlü isim genellikle dondurma üzerine yaptığı videolar ile bilinmektedir. Instagram ve YouTube gibi diğer sosyal medya içeriklerini de aktif şekilde kullanmaktadır.

Koray Zeynep

TikTok Popüleri Koray Zeynep

TikTok bünyesinde yer alan bir diğer isim iki kız çocuğu, anne ve babadan oluşan aile kanalı korayzeynep olmaktadır. TikTok akımlarına birlikte katılan aile 9.1 milyon takipçi, 218.9 milyon beğeni ile bu alanda adından söz ettiren bir diğer hesaba sahiptir.

Cemre Solmaz

TikTok fenomenleri arasında yer alan bir diğer isim de Cemre Solmaz olmaktadır. Müzik içerikli videoları ile dikkat çeken isim 2000 doğumludur ve yaklaşık 8.5 milyon takipçisi bulunmaktadır. 667.100 beğenisi bulunan fenomen isim TikTok ile birlikte YouTube sosyal mecrasını da aktif bir biçimde kullanmaktadır. YouTube platformunda yaklaşık 1 milyon takipçisi bulunan Cemre Solmaz her geçen gün paylaşımlarına yenisini eklemektedir.

Cerenyaldz

İlk olarak TikTok bünyesinde ön plana çıkan ve adından söz ettiren sosyal medya fenomenleri neden olan Ceren yaldız YouTube ve Instagram mecraları da aktif şekilde kullanmaya devam eden isimlerden bir diğeri. 18 yaşında olan Ceren Yaldız 8.4 milyon TikTok takipçisi ve 64.8 milyon beğeni sayısıyla Türkiye'nin en bilinen sosyal medya kullanıcılarından birisidir.

Cellat36

Özgür Deniz adlı 22 yaşındaki fenomen TikTok bünyesinde cellat36 lakabı ile bilinmektedir. Genellikle dublaj videosu ve TikTok akımları ile ilgili paylaşımları ile tanınmaktadır. 7.5 milyon takipçi sayısına ve 346.4 milyon beğeni sayısına sahip olan Özgür Deniz bu alanda adı bilinen isimlerden bir başkası olmaktadır.

En popüler Türk TikTok kullanıcıları uygulamanın ilgi yoğunluğuna bağlı olarak merak edilen içeriklerden birisi olmayı sürdürmektedir. Temel olarak TikTok bünyesinde takipçi sayısı yoğun olan ve Türkiye’de dikkat çeken isimler yukarıda sayıldığı şekildedir. Ancak bunlarla sınırlı olmadığı bilinmekte ve farklı pek çok isimden söz edilebilmektedir.

Bu alanda yukarıda paylaşılan kişilerin her birinin farklı ilgi alanı ve yetenekleri ile ön plana çıktığı bazılarının ise yalnızca gündemdeki TikTok akımlarını takip ettiği ifade edilebilir. Örnek olarak czn Burak aşçılığı ve yetenekleri ile dikkat çeken isimlerden birisi olmakla birlikte; Nursema Tik Tok akımları ile bağlantısı olmayan ve boyama çizim gibi içeriklerin paylaşımını yapmaktadır. Yeşimresmi1 ise TikTok akımları ve dublajlarla paylaşımı yapan isimlerden birisi.

TikTok fenomenleri arasında yer alan aydas dans ve şarkı videoları ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra çılgın dondurmacı ise eğlenceli dondurma videoları ile ön plana çıkmaktadır. Yine korayzeynep adıyla TikTok bünyesinde paylaşım yapan ailenin de kendine has bir İçeriğe sahip olduğu bilinmektedir.

Ceren Yaldız şarkı ve klasik akım videoları ile birlikte farklı makyaj videoları ile da dikkat çekmektedir. Gerek gerekse eğlenceli makyajların yapan Ceren Yaldız YouTube ve Instagram bünyesinde de etkin isimlerden birisidir.

En Popüler Tiktok Kullanıcıları İsimleri

En Popüler TikTok Kullanıcıları

Erkek TikTok fenomenleri arasında yer alan cellat36 hesabı ise dublaj ve TikTok akımına dair videolarla bilinmektedir. Bu isimlerin dışında sera pembe saçları ile bilinen ve TikTok akımlarına dair videolar paylaşan isimlerden birisidir. Seranın aynı zamanda aktif şekilde kullandığı bir YouTube hesabı da bulunmaktadır. Bu alanda fenomen olan ve yaklaşık 6.7 milyon takipçi sayısına sahip olan Bayram Gültekin de çocuklarıyla birlikte paylaştığı videolarıyla öne çıkan isimlerden birisidir.

Ezgizem ismi ile bilinen hesabın sahibi 6.6 milyon takipçi sayısıyla dikkat çeken ve makyaj ile dans videoları ile popüler akımına uyan isimlerden birisidir. YouTube ve Instagram üyesinde de aktif şekilde kullanımlara devam etmekle birlikte düzenli şekilde içerik paylaşımı yapmaktadır.

Beyaz Gölge gerçek adıyla Orhan Çayan 6.2 milyon takipçi sayısı ile TikTok platformunda bilinen isimlerden birisidir. Kurgu tarzında kısa videolar paylaşan ünlü isim YouTube ve Instagram bünyesinde de paylaşım yapmaktadır. Deliyiz.46 hesabı ise bu alanda bilinen ve Doğanay isimli kişinin yaklaşık 5. 4 milyon takipçi sayısına ulaştığı bir platformdur.

Instagram ve TikTok bünyesinde oldukça yüksek takipçi sayısına ulaşan Doğanay yoğun olarak TikTok akımlarına dair temel paylaşımları yapan isimlerden birisidir. Dünya üzerinde en çok TikTok kullanıma sahip ülkeler konusunda Hindistan ve Amerika'nın ardından 3. sırada yer alan ülkemizin en çok takipçiye sahip fenomenleri liste dediğimiz yazımızda ayrıntıları sunmayı amaçladık.

TikTok fenomen isimler her geçen gün daha fazla kişiye seslenen sosyal medya alanı olan TikTok başta olmak üzere pek çok mecrada aktif şekilde rol oynamaktadırlar. Fenomen isimlerle ilgili bilgi sunduğumuz yazımızın sonuna geldik.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67