En İyi Mobil Video Düzenleme Uygulamaları

En İyi Mobil Video Düzenleme Uygulamaları

Edit uygulamaları PC, videolarınızdan daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Eğer sosyal medyada yaptığınız paylaşımların daha fazla ses getirmesini istiyorsanız, bunları kullanmak büyük bir öneme sahiptir. Böylece birbirinden renkli ve canlı videolar elde edebilirsiniz.

Bunlar sadece bilgisayarda değil, mobil uygulamalarda da vardır. Dolayısıyla bunları IOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek, nerede olursanız olun kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Adobe Premiere Rush,
 2. Quik App,
 3. InShot Video Editor,
 4. FilmoraGo,

Gibidir. Bunların her biri farklı seçenekler sunduğu için hepsini deneyebilir, nasıl sonuçlar elde ettiğinizi keşfedebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush, başta Youtuber’lar olmak üzere birçok kişi tarafından kullanılır. Yaklaşık 64 MB gibi düşük bir boyutu vardır. Mobil sürümü de mevcut olup,

 1. Görüntü,
 2. Ses,
 3. Video,
 4. Flash,

Gibi dosyaları editleme için kullanışlıdır. Zaman kaybetmeden hızlı çözümler almanızı sağlar ve araçlar, efektler bakımından zengindir. Online video çekme, paylaşma ve düzenleme gibi zengin özelliklere sahiptir. Profesyonel sonuçlar vermekte olup, çok kanallı zaman çizelgesi özelliği vardır. Ayrıca bulut depolama desteği de sunar.

Bilgisayardan kullanılabilen Adobe Premiere Rush, Android ve IOS işletim sistemleri için de uygundur

Quik App

Yeni nesil bir program olan Quik, video yapma uygulaması arasında oldukça popülerdir. 99 MB olan program, video kişiselleştirmesi açısından birbirinden farklı 24 seçenek sunar. Kısa videolarınızı düzenlemek istiyorsanız, zengin özellikleri vardır.

Pratik bir yapısı olan aplikasyon, basit bir kullanım sunar. Hızlı bir şekilde öğrenebilir, sonuçlar alabilirsiniz. Aynı zamanda arka planda sesle beraber kullanmak için efektler ve geçişler bakımından kaliteli seçenekler sunar.

23 değişik teması olan program, videolara hareketli görüntüler eklemenize izin verir. Kırpma, döndürme, tekrar sıralama gibi seçenekleri vardır. İçerisinde yaklaşık olarak 100 ücretsiz şarkı olup, arasından seçim yapılabilir. Video aktarımları 720 ve 1080 piksel olarak aktarılabilir.

Hem Android, hem de IOS işletim sistemleri için mevcut olan uygulama, kolayca indirilebilir.

InShot Video Editor

En iyi edit uygulamaları arasında bir diğer seçenek de InShot video editor’dür. 61 MB boyutu olan aplikasyon, mobilde en iyi çözünürlüğü almanızı sağlar. Bazı özellikleri,

 1. Video kesme,
 2. Yazı ekleme,
 3. Hacim,
 4. Geri sarma,
 5. Dondurma,
 6. Ters çevirme,
 7. Filtre,
 8. Metin,

Şeklindedir. Zengin düzenleme araçları ile profesyonel sonuçlar almanızı sağlar. Aplikasyonun temel nitelik taşıyan özellikleri ücretsizdir. Ancak Pro versiyonu da vardır. Burada bölme, kesme ve daha birçok özellik vardır. Ayrıca farklı filtreler, efektler de bulunur. İçerisinde reklamlar az olduğu için, rahatsız edici zaman geçirilmez.

FilmoraGo

FilmoraGo 35 MB yapısıyla tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Basit ve hızlı şekilde kurgu, montaj gibi özellikleri kullanmanızı sağlar. Birçok stüdyo eklentisi de mevcut olup, Türkçe de dâhil zengin bir dil desteği bulundurur.

Süre limiti olmaksızın HD video aktarımı sağlayan aplikasyon, hazır temalar bulundurur. Aynı zamanda ters oynatma, sosyal medya desteği gibi özellikleri de vardır. Bununla beraber uygulama için satın alma da söz konusudur.

Tema müziği mevcut olan FilmoraGo metin, başlık, filtre, kaplama, yavaşlatma-hızlandırma ve daha birçok seçenek de sunar. Hem Android, hem de IOS işletim sistemli cihazlar için uygundur ve kısa sürede indirilebilir.

Bu düzenleme uygulamalarından hepsi, size farklı bir tecrübe sunar. Dolayısıyla hepsini tek tek kullanarak en iyi çözümü hangisinin sunduğu incelenmelidir.

 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67