Clubhouse'a Üye Olamıyorum, Davetiye İstiyor

Clubhouse'a Üye Olamıyorum, Davetiye İstiyor

Clubhouse ne demek? Clubhouse sosyal medya platformları arasına yeni katılan bir seçenektir. Her ne kadar görsel ve metin paylaşımı olmasa da, sesli odaları büyük yankı uyandırmaktadır. Zengin kulüp seçenekleri ile birçok kişiye hitap eder. Bunlardan bazıları,

  1. TikTok Pazarlama Sırları,
  2. The True Love Society,
  3. Reinventing Health / Care,
  4. The Legacy Think Tank,
  5. The Dacha,
  6. Afropolitan Lounge,
  7. Smiling & Positivity,
  8. NBA Fan Club,

Kişiler üye olduktan sonra kendi kulüplerini kurabilir ve her özellikten dilediği gibi yararlanabilir. Burada öncelikle platformun henüz IOS işletim sistemli cihazlar için olduğu bilinmelidir.

Clubhouse Üyelik Hesabı Nasıl Açılır?

Clubhouse nasıl üye olunur? Bu soru birçok kullanıcı tarafından sorulan ortak sorudur. Burada öncelikle gerekli işlemlerin oldukça kolay olduğuna değinmek gerekir. Eğer aşağıdaki işlemleri tek tek uygulamak gerekir;

  1. Clubhouse uygulaması akıllı cihazlara indirilir.
  2. Kullanıcı adı seçilir ve SMS vasıtasıyla hesap doğrulanır.

Ancak bundan sonra fark edileceği üzere hesaplar bekleme listesine alınır. Bir süre sonra onaylanarak kabulü yapılır. Bu olana kadar girmeniz mümkün değildir. Tahmin edilebileceği üzere beklemede olan milyonlarca kullanıcı hesabı vardır.

Peki, bu durumun çözümü var mı? Eğer davetiyeniz varsa işlemleri tamamlayabilirsiniz. Eğer platformun davetiye istediğini ve hata olduğunu düşünüyorsanız bu normal bir durumdur.

Davetiye bulmak için başka kişilerden talep etme ya da satın alma seçenekleri vardır. Bunlar nasıl elde edilir? Bu soru herkesin aklındadır. Öncelikle her üyenin iki davetiye hakkı olduğu, zamanla bunların arttığı da bilinmelidir.

Arkadaş Yoluyla Üye Olma

Clubhouse üyelik için sıradan çıkmak istiyorsanız, bir çözümünüz mevcut bir arkadaşınızın hesabı olmasıdır. Zira kendisinin davetiyesi tükenmiş dahi olsa, sizi onaylayabilir. Çünkü hesap açma yaptığınızda kendisine bildirim gider. Eğer onaylarsa, anında kullanmaya başlayabilir siz de davetiyeler ile yeni kişileri ekleyebilirsiniz.

Bununla beraber kayıtlı arkadaşınız yoksa tahmin edilebileceği üzere kullananız mümkün değildir.

Üyeler İle Temasa Geçme

Club House üyelik için bir diğer yöntem de üyeler ile iletişime geçmedir. Peki, bu nasıl yapılır? Eğer Twitter ve Instagram gibi platformlardaki Clubhouse üyelerini tespit ederseniz, kendilerinden davetiye isteme şansınız vardır.

Eğer #clubhouse, #clubhouseüyelik gibi etiketleri aratıp sonuçtaki hesaplardan hareket ederseniz istekte bulunabilirsiniz. Ancak hatırlamanız gereken çoğu kişinin tanımadığı kişilere davetiye vermeyeceğidir. Özellikle son günlerde Clubhouse daha da popüler olduğu için söz konusu durum oldukça değerlenmiştir.

Farklı Sosyal Medyalardan Bulma

Clubhouse üyesi olmak için Twitter, TikTok, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesapları da kullanılabilir. Peki, burada ne yapabilirsiniz? Eğer bir metin gönderisinde davet isteğinizi paylaşır ve #clubhouse etiketi ile paylaşırsanız bazı kişiler size yardım edebilir.

Ancak hatırlamanız gereken bu etiket altında çok sayıda gönderi olduğu, sizinkinin de bunlar arasında adeta görünmez olacağıdır.

Davetiye Satın Alma

Club House üyelik için davetiye bulmanız şarttır. Bunun için bir diğer seçeneğiniz de satın almadır. Böylece hiç beklemeden ve uğraşmadan, hızlı biçimde üye olabilir ve tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Bu konuda Sosyalat sizlere şifrenizi talep etmeden 1 adet davetiye sağlar. Bunun için sipariş esnasında telefon numarasını belirtmeniz yeterlidir. Böylece hiçbir şifreniz, sosyal medya hesabınız tehlikeye atılmaz.

İşlem kısa sürede onaylanmakta olup, dakikalar içerisinde üye olup farklı kulüplerin getirdiği avantajlardan yararlanabilirsiniz. Düşük fiyatlar ile sağlanan servisimizden 7 gün 24 saat yararlanarak sipariş verebilir, üye olabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67