Clubhouse Davetiyesi Nasıl Gönderilir?

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Gönderilir?

Clubhouse sosyal medya platformları arasında yeni olduğu için, birçok üyesi nasıl kullanacağını bilmez. Clubhouse nasıl davet edilir gibi sorular, bu nedenle oldukça yoğun şekilde sorulur. Bunun için tek yapmanız gereken, aşağıdaki işlemleri takip etmedir;

  1. Clubhouse hesabınıza giriş yapın.
  2. Platformun yukarı bölümünde mevcut olan zarf sembolüne tıklayın.
  3. Davet yollama ekranına geldiğinizde, kime davet atmak istediğinizi seçin. Daha kısa sürede bulmak istiyorsanız, arama kısmını kullanın.
  4. Son olarak davet et üzerine tıklayın.

Ardından ilgili kişi o bağlantıya tıklayarak kaydını tamamlayabilir. Böylece beklemeksizin size katılabilir. Her üyenin iki davetiyesi olsa da, ne kadar aktif kullanırsanız o kadar çok davetiye alabilirsiniz. Peki, üye değilseniz davetiye nasıl alabilirsiniz? Burada dört yöntem vardır;

  1. Bireysel davetiye bulmak
  2. Farklı sosyal medya platformlarını kullanarak davetiye istemek
  3. Platformdaki arkadaşlardan onay almak
  4. Davetiye satın almak

Bu yöntemler sonucunda kolay şekilde uygulamaya girerek, kullanıma başlayabilirsiniz.

Bireysel Davetiye Bulmak

Clubhouse birçok kişi için oldukça yenidir. Her ne davetiye nasıl yollanacağı büyük bir soru işareti de olsa, akıllarda olan sorulardan biri de Clubhouse davetiyesi nasıl alınır olur. Burada ilk seçenek, bireysel bir davetiye almadır. Eğer platformda mevcut bir tanıdığınız, arkadaşınız varsa kendisinden doğrudan bir tane isteyebilirsiniz.

Belirttiğimiz üzere kendisinin mevcut 2 hakkı vardır. Tüketse dahi aktif kullanma durumunda yenileri de ona yollanır. Her ne kadar arkadaşınız varsa kolay olsa, mevcut değilse bulmanız tamamen imkânsızdır.

Farklı Sosyal Medya Platformlarını Kullanarak Davetiye İstemek

Clubhouse üye olmak her ne kadar kolay da olsa, işlemler tamamlanınca bir bekleme süresi girer. Bunu geçebilmek istiyorsanız, tek çözüm davetiyedir. Eğer arkadaşız yoksa mevcut üyeler ile irtibat kurmak gerekir ve bunun en etkili yolu diğer sosyal medya platformlarıdır.

Böylece etiketleme yoluyla onlara ulaşabilir, davetiye isteyebilirsiniz. Örneğin #clubhouse, #clubhousedavetiye gibi hashtag kullanımı yaparsanız, bir kişi size Clubhouse davetiye linki ile dönüş yapabilir; ancak bu oldukça düşüktür. Zira bu şekilde gerek istek yapan, gerekse Clubhouse hakkında gönderi yapan milyonlarca hesap vardır.

Ayrıca Clubhouse ile ilgili olmayan bazı gönderiler de bu etikete sahiptir. Zira bu hashtag popülerdir.

Platformdaki Arkadaşlardan Onay Almak

Clubhouse her ne kadar aktif kullanıcılara davetiye verse de, her sosyal medya hesabında normal kullanıcılar vardır. Bu durumda kişiler tüm davetiyelerini harcamışsa, elinde yenisi doğal olarak olmayabilir. Peki, bu mevzu varsa hiçbir şey yapılamaz mı?

Eğer arkadaşınız size herhangi bir nedenle size Clubhouse davetiye kodu gönderme yapamıyorsa, yine de bir çözüm önerisi vardır. Bunun için sizin platforma üye olmanız gerekir. Ardından da hesabınız beklemeye girer. Böylece arkadaşınıza beklemede olduğunuza dair bildiri atılır. Şayet kendisi sizi onaylarsa, beklemeden kurtulabilirsiniz.

Davetiye Satın Almak

Her ne kadar Clubhouse davetiyesi bulma yöntemleri de olsa, her biri imkânsız derecesinde zordur. Zira bir arkadaşı olanlar kolay şekilde üye olduğu için buna dair sorgulamaları daha az yapar. Peki, Clubhouse davetiye satın al ile platforma giriş yapılabilir mi?

Bu konuda size hizmet sunan Sosyalat.com, anında kayıt olabileceğiniz davetiyeleri yollar. Platforma kayıt bununla kayıt olduğunuzda, normal üyelerden herhangi bir farkınız bulunmaz. Hizmetimiz 7 gün 24 saat aktif verilmekte olup, uygun fiyatla sizlere sunulur.

Bu konuda gerek Clubhouse’da beklemede olan şifreniz, gerekse farklı bir platformun şifresi sizden talep edilmez. Sipariş verirken gerekli alanları doldurursanız, davetiyeye kısa sürede kavuşabilir ve anında üye olabilirsiniz.  Sorularınız varsa bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67