Bedava İnstagram Hesapları ve Şifreleri – 2022

Bedava İnstagram Hesapları ve Şifreleri – 2022

Bedava İnstagram hesapları ve şifreleri – 2022 nasıl alınır, ne işe yarar? İnstagram sosyal medya siteleri ve uygulamaları arasında en popüler olanlardan biridir. Burada çeşitli kullanıcılar fotoğraf, video ve hikaye paylaşımlarıyla sosyal hayatlarını kullanıcılara göstermektedir. İnstagram hesaplarını aktif kullananların hesaplarında takipçi artışı gözlemlenmektedir. Ancak bu süreç oldukça yavaş şekilde işlediği için bazı kullanıcılar hazır hesaplar kullanmayı tercih edebilmektedir.

Genellikle bu hesaplar farklı yöntemlerle yüksek takipçi sayısına ulaşmış İnstagram kullanıcılarıdır. Siteler belli bir ücret karşılığında hesapları satın alır ve kullandırmaktadır. Bedava İnstagram hesapları ve şifreleri – 2022 tarihli olarak şu şekilde gruplandırılmaktadır;

 • Yüksek takipçili etkinlik hesaplar
 • Takipçi kasma programı kullanılan hesaplar
 • Organik takipçilerin takip ettiği hesaplar
 • İçerikleri keşfete uygun yayınlanan hesaplar
 • Düşük takipçili satılmış hesaplar
 • Genel kullanıma açık hesaplar

Tüm bu hesaplar çeşitli siteler üzerinden kullanıcı adı ve şifre yöntemiyle ücretsiz olarak tercih edilebilmektedir. Genellikle bu hesapların herhangi bir güvenli bağlantı ya da doğrulama gerekçesi yoktur. Kolayca bedava İnstagram hesapları ve şifreleri – 2022 veren sitelerden istediğiniz hesaplara sahip olabilirsiniz…

Bedava İnstagram Hesabı 100K

100K bedava instagram hesabı

İnstagram sayfanızı geliştirmek ve takipçi yönlendirmesi için Bedava İnstagram hesabı 100K takipçili kullanıcılarla erişim sağlayabilirsiniz. Bu hesaplar çeşitli siteler aracılığıyla ücretsiz şekilde ulaşarak, kendi sayfanıza takipçi yönlendirmek için tanıtım postları ve hikayeleri paylaşmak üzere kullanılmaktadır.

Bu hesaplar doğrudan bu işlemi yaptığında ve sizin hesabınızdaki paylaşımlar kullanıcı adınız etiketlenerek yayınlandığında yüksek oranda takipçi artışı, beğeni, yorum vb. işlemler söz konusu olabilmektedir. Ancak doğru şekilde işlem yapılması büyük önem taşımaktadır. Bedava İnstagram hesabı 100K takipçi oranına ulaşmış olanların çoğunlukla 2 tip sorunu ortaya çıkabilmektedir.

Bu sorunlardan ilki hile sisteminde bot takipçi kasmış olmalarıdır. Bu durumda İnstagram’da yüksek takipçi sayısı görünüyor olsa da aktiflik durumu söz konusu olmamaktadır. Bu sebeple bedava İnstagram hesabı 100K ve üzerine ulaşmış olanların takipçilerinin bot olmadığından emin olmanızda fayda vardır. Bir diğer sorun ise etkileşim sağlamayan hayalet takipçi durumudur

Hayalet takipçiler hiçbir paylaşıma etkileşim sağlamaz. Hesabın paylaşımları yüzbinlerce takipçi olsa da yalnızca birkaç bin tıklanma, beğeni ve belki birkaç yüz yorum alma durumu söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle bulduğunuz hazır hesaplar dikkatli şekilde incelenmeli ve ona göre paylaşım yapılmalıdır.

Az Takipçili İnstagram Hesabı

Az takipçili İnstagram hesabı kullananlar genellikle farklı şekillerde takipçi kazanma yöntemleri tercih edebilmektedir. Eğer hesabınızda düşük sayıda takipçi varsa ya da hiç hesap açmadıysanız ufak bir kitleyle hesap yönetimine başlayabilirsiniz. Bunun için ücretsiz kullanımı mümkün olan az takipçili İnstagram hesabı bulmanız yeterli olacaktır. Birkaç bin takipçiye ulaşmış olan düşük takipçili İnstagram kullanıcıları çoğunlukla hesaplarına oluşabilen bot saldırılarından sonra isteğe bağlı olarak hesabı kullanmayı bırakabilmektedir.

Bundan sonra bedava İnstagram hesapları ve şifreleri – 2022 yılında yayınlanan birçok siteye hesap kullanıcı adı ve şifrelerini vererek insanların kullanmasına izin vermiş oluyorlar. Bazı siteler bu işlem için hesap satışı gerçekleştirdikleri için ücret talebinde de bulunmaktadır. Düşük takipçiye sahip hesapların kullanılmasının faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Az takipçiye sahip hesapların kullanıcı etkileşimi söz konusudur
 • Takipçiler organik takipçilerdir
 • Paylaşımları yönlendirmek ve katılım sağlamak mümkündür
 • Hesabı sonradan kullanmanız halinde çok fazla takipçi kaybı olmaz
 • Düzenli paylaşım yapılırsa takipçi sayınızda artış görülecektir
 • Kullanıcıların beğeni, yorum ve kaydetme gibi işlemlere yönlendirmek mümkündür

Az takipçili İnstagram hesabı ücretsiz şekilde ya da belli bir ücret ödenerek alınmaktadır. Sonrasında aldığınız hesabın kullanıcı adı, şifre ve güvenlik ayarlarını düzenleyerek kendi sayfanız haline getirmeniz mümkün olacaktır. Isteğe bağlı olarak atılmış postları temizleyebilir ya da profil içerisinde gerekli bulduğunuz düzenlemeleri yaparak rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanılmayan İnstagram Hesabı

Hemen herkesin bir süre aktif olarak kullandığı, sonrasında işine yaramayan, artık gerek duymadığı İnstagram hesapları vardır. Bu tip kullanılmayan İnstagram hesabı örnekleri çeşitli sitelerde bulunmaktadır. Hesaplar sitelere 2 şekilde ulaşmaktadır. Bunlardan ilki bizzat hesabın sahibinin kullanıcı bilgilerini vererek ve yanı sıra ücret alarak satın alınan Kullanılmayan İnstagram hesabı yöntemidir.

Bir diğer ise uzun süredir hiçbir paylaşım yapılmayan, ziyaret edilme, başkalarının hesaplarına beğeni, yorum vb. atılmaması hatta hiçbir etkileşim sağlanmaması halinde çeşitli siteler kullanıcı verilerini hack sistemi ile alarak ücretsiz şekilde dağıtılmaktadır. Bu duruma neden olan başlıca sebep kullanılan sitelerdir. Bazı siteler İnstagram verilerinin kolayca çalınması halinde hesapların botların saldırısı ya da denetim kaybı gibi durumlar yaşamasına neden olabilmektedir.

Bunun sonucunda kullanılmayan İnstagram hesabı bulunan birçok farklı kullanıcı söz konusudur. Bu kullanıcıların hesaplarını koruma altına almak yerine yeni hesap açtıkları bilinmektedir. Sizde kullanılmayan bir hesabı kolayca alıp, bilgileri güvenli olacak şekilde telefon ve e posta doğrulama sistemi kurarak yönetebilirsiniz. Bu sayede hali hazırda takipçisi ve paylaşımları bulunan bir İnstagram hesabınız hazır olarak elinizde bulunur.

Hazır Hesaplar

Hazır hesaplar nelerdir, ne işe yarar? İnstagram üzerinden kendinize bir işletme hesabı oluşturmak ya da kaliteli bir etkileşim sağlayan, takipçi kazanması yüksek bir hesap kurmak istiyorsanız bu tip hizmetler veren sayfalar bulunmaktadır. Hazır hesaplar oluşturan sayfalar sizin istekleriniz doğrultusunda 3 farklı yöntemle işlem gerçekleştirmektedir. Bu yöntemler şunlardır;

 • Sıfırdan kurulan ve takipçi kazandırılan organik hesaplar
 • Hali hazırda takipçileri bulunan hesaplar
 • Hazır oluşturulmuş, takipçi kasılan hesaplar

Tüm bu hesap türlerinin ortak özelliği sitelerce yönetiliyor olmalarıdır. Hazır hesaplar arasında en uzun işlem gerektiren sıfırdan büyütülmesi istenen hesaplardır. Bu hesaplarda sizin verileriniz aktarılarak takipçi kazanmaya yönelik etkileşimler sağlanmaktadır. Uzun süreli bir işlem olduğu için bu hizmeti veren siteler yüklü bir ücret talep edebilmektedir. Çünkü bu şekilde organik takipçi kazandırılması amaçlanmaktadır.

Takipçi sayısı yüksek hazır hesaplar ise diğerlerinden bağımsız olan, zaten kurulu ve paylaşımlar yapılmış hesaplardır. Bunlarda da ufak bir değişiklik yapılarak satış işlemleri gerçekleştirilir ve kullanıcılar kendi hesap sistemlerini kurabilmektedir.

Son olarak ise oluşmuş, düzenlenmiş ve kişiye ait olan hazır hesaplar için takipçi kasma hileleri kullanılması örnek verilebilir. Bu hesapların yalnızca kullanıcı adı ve linki ile istenen sayıda takipçi kasma işlemi uygulanmaktadır. Böylece yüksek takipçiye sahip bir İnstagram sayfanız olabilir.

İnstagram Çok Takipçili Hesaplar

Çok takipçili Instagram hesapları

İnstagram çok takipçili hesaplar satışı gerçekleştirilen sitelerde bulunmaktadır. Yüksek takipçi sayısına ulaşmış hesaplar genellikle pek de tercih edilmez. Çünkü bu hesapların kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak dağıtılması ya da satışı söz konusu olamamaktadır. Bunun nedeni İnstagram çok takipçili hesaplar için bir ödeme yapıyor olmasıdır. Yüksek takipçiye sahip hesapların para kazanması mümkünken neden satışı gerekli olsun ki?

Bu sebeple çoğunlukla yüksek takipçili hesaplar hackerlar tarafından çalınmakta ve satılmaktadır. Yüksek takipçili hesapların çalınması halinde kolayca hesapların İnstagram destek üzerinden iletişim kurularak geri alındığı bilinmektedir. Bu nedenle yüzbinlerce takipçi sayısını aşmış hesapların satın alınması riskli görülmektedir. Eğer satın alacaksanız bu sayfanın gerçek sahibinden aldığınızdan ve sonrasında şikayet edilmeyeceğinizden emin olmanız gerekmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67