Youtube'da Nasıl Keşfete Çıkılır?

Youtube'da Nasıl Keşfete Çıkılır?

Youtube keşfete düşme platformda tüm yayıncıların ortak ilgi noktasını oluşturur. Zira böylece kanallar daha hızlı tanınır olabilir, popülerliği yakalayabilir. Böyle olunca kazanılan abone ve etkileşimler de artar.

Bunun için keşfete nasıl düşüleceği birçok kişi tarafından sorgulanır. Burada gerekli olan maddeler şöyle sıralanabilir;

  1. Etiket kullanma
  2. Yüksek Çözünürlüklü Videolar Yapma
  3. Özgün Olma
  4. Düzenli Videolar Paylaşma

Bu gibi maddelere dikkat etmek, hesapların keşfete çıkmasına yardım eder. Ancak bunlar her hesabın dikkat etmesi gereken temel noktaları oluşturur. Dolayısıyla tüm yayıncılar ortak olarak kullanır. Durum böyle olunca büyük bir rekabet ortamı da yaşanır. Peki, bu durumdan kurtulmak için neler yapılabilir?

Etiket kullanma

Youtube keşfete düşme etiketleri, bu alana çıkmak için dikkat etmeniz gereken ilk şeydir. Etiketler sosyal medya platformlarında, belirli konuları tek başlık altında toplayan araçlardır. Birçok kişi tarafından takip edildiği için, etiket kullanmak videonuzun görünürlüğünü arttırır.

Ancak platformda birçok kişi etiketleri yanlış kullanır. Zira herkes kullandığı etiket ile videonun uyumlu olmasına dikkat etmez. Sosyal medya platformları bu duruma dikkat ettiği için kullandığınız etiketler güncel olmalıdır.

Aynı zamanda etiketin güncel olduğundan da emin olmanız şarttır. Zira etiketler kısa sürede güncelliğini kaybeder. Bu durumda kullanmak fazla verim almanızı sağlamaz. Dolayısıyla düzenli olarak araştırmalar yapılmalıdır.

Yüksek Çözünürlüklü Videolar Yapma

Youtube keşfete nasıl düşülür için yüksek çözünürlük olmazsa olmaz gereksinimler arasındadır. Zira tüm izleyiciler, videoda HD kalite görmek ister. Bunu sağlamazsanız çoğu kişi videoyu izlemez. Platform belirli bir süre izlenmenin altını saymadığı için, böylece keşfete düşemezsiniz.

Dolayısıyla videolarınız düşük kalitedeyse buna bir çözüm bulmanız şarttır. Yeni ve yüksek çözünürlüklü bir kamera elde etmek daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Böylece ilk videolarınız ardından daha iyi sonuçlar aldığınızı görebilirsiniz.

Özgün Olma

Youtube’da nasıl keşfete çıkılır için bir diğer madde de özgünlüktür. Bu Youtuber olmanın ilk şartıdır. Özgün olmaz ve başkalarının içeriklerini kopyalarsanız, keşfete düşmeniz ve popüler olmanız imkânsızdır. Ancak bu durum ilham almamanız gerektiğini göstermez. Sadece ilham aldığınız videoyu özgünleştirmeniz, ondan fikir üretmeniz gerekir.

Aynı zamanda eskiden çektiğiniz bir videoyu da tekrar çekmemeniz, benzerini yapmamanız şarttır. Zira izleyiciler daha önce gördüklerine tekrar bakmak istemez. Bu bir süre sonra sıkılmalarını doğuracağı için istatistikleriniz de düşer.

Düzenli Videolar Paylaşma

Youtube’da nasıl gelişilir için bir diğer madde de düzenli video paylaşımıdır. Burada öncelikle çok sık yahut seyrek paylaşımın olmaması gerektiği bilinmelidir. Zira seyrek paylaşım yaptığınızda çoğu kişi yeni videolarınızı beklemeden takipten çıkar.

Çok sık paylaşmanız bir süre sonra tekrara gireceği için aynı sonuca sebep olur. Dolayısıyla yapmanız gereken düzenli paylaşımdır. Böylece kanalınızı dışarıdan görenler düzenli bir hesaba sahip olduğunuzu görerek sizi takip etmeye başlar.

Hizmet Satın Alma

Youtubede keşfete nasıl çıkılır için en çok tercih edilen seçenek takipçi, beğeni gibi etkileşimler satın almadır. Zira yukarıda saydığımız maddelerin hepsi çoğu kanal tarafından uygulanır. Böyle olunca da büyük bir rekabet oluşur.

Eğer keşfete çıkmak istiyorsanız, kaliteli videolarınızı, kanallarınızı destekleyecek abone ve beğeni gibi hizmetler sunulmaktadır. Şifreniz talep edilmeden ve güvenli ödeme imkânıyla sunulan servislerimiz, keşfete en kısa sürede çıkmanızı sağlar. Size farklı paketler sunulmakta olup, tek yapmanız gereken aralarından seçmektir.

Hangi seçeneği almanız gerektiğine karar veremiyorsanız bizimle 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67