YouTube 4 Bin Saat Satın Alma

YouTube 4 Bin Saat Satın Alma

Youtube, günümüzün en popüler ve en çok ziyaret edilen video izleme ve yayınlama platformu olarak, Youtube’da bir kanala sahip olup içerik üreten kişilerin, hesapları için çeşitli şartları karşılaması halinde Youtube hesaplarındaki videolarından para kazanabilmelerini sağlamaktadır.

Bu nedenle de özellikle günümüzde oldukça yaygın bir hale gelen Youtube içerik üreticisi olmak ve videolarındaki reklamlardan ve izlenme sayılarından para kazanmak isteyen kişiler, Youtube tarafından hesapların para kazanmaya başlayabilmesi için talep edilen 1000 abone 4000 saat izlenme süresini gerçekleştirebilmek istemektedir.

Youtube’da 4000 saat izlenme süresine sahip olabilmek için kişilerin büyük bir emek ve zaman harcaması gerekmekte ve bu sayılara ulaşarak hesabının para kazanmaya başlamasını isteyen kişilerin doğal yollarla bunu başarabilmesi son derece zorlu bir süreç olmaktadır. 

Ancak özellikle günümüzde kişilerin pek çok sosyal medya platformunda imdadına yetişen ve kişilerin hem emek sarf etmelerine gerek kalmadan hem de en kısa sürede hedefledikleri amaca ulaşabilmesini sağlayan hizmetlerin içerisinde Youtube 4 bin saat satın alma imkânı da bulunmaktadır.

Youtube 4000 saat izlenme satın al hizmeti sayesinde kişiler, Youtube hesaplarında paylaşmış oldukları bir video için 4000 saat izlenme süresini doldurarak Youtube’un para kazanımını açması için en zorlu şartı en kısa sürede ve hiçbir zorluk yaşamadan oldukça uygun fiyatlarla karşılayabilmektedir.

Bu hizmet, kişilerin kanallarında uzun süreli bir video bulunması halinde bu videoya yönlendirilen izlenmeler ile gerçekleştirilmekte ve videonun izlenme süresi 4000 saate ulaşana kadar bu hizmet devam etmektedir. Bu sayede de kişiler, videolarından para kazanabilmelerine engel olan bu şartı yerine getirerek, hesaplarının 1000 abone olması halinde artık para kazanmaya başlayabilmektedir.

YouTube 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

4 bin saat izlenme Youtube

Youtube izlenme süresini doldurarak hesabını para kazanmaya aktif hale getirmek isteyen kişiler, bunu en kolay şekilde gerçekleştirebileceği 4000 saat izlenme satın al hizmetlerinden sıkça yararlanmaktadır. Bu sayede doğal yollarla gerçekleştirilmesi oldukça uzun süre alabilen ve büyük bir emek isteyen bu izlenme süresi konusunda kişiler, en kısa zamanda sunulan bu hizmet sayesinde 4000 izlenme süresini doldurabilmektedir.

Youtube 4000 saat izlenme nasıl yapılır? Sorusunun cevabı da kişiler tarafından son derece merak edilmektedir. Öncelikle bu 4000 saat izlenme süresini doldurmak isteyen kişilerin, doğal şekilde bunu gerçekleştirebilmesi için oldukça uzun zamanlar gerekebilmektedir. 

Kişilerin, hesaplarında paylaştıkları videoların yeterli uzunlukta olmaması, kanalın yeterli abone ve izlenme sayısına sahip olmaması ve özellikle çekilen videoların ilgi çekici ve kaliteli olmaması durumunda bu izlenme süresine ulaşmak yıllar dahi sürebilmektedir.

Doğal yollar ile Youtube’un kanalla iş ortaklığı yaparak videolarının izlenmesinden ve özellikle reklam gelirlerinden para kazanmak isteyen kişiler için 4000 izlenme süresine ulaşabilmek adına kanallarında ve videolarında en çok dikkat etmeleri gereken hususlar arasında şunlar yer almaktadır;

 • Videoların hem görüntü hem de içerik açısından kaliteli olması
 • Videoların özgün olması
 • Videolarda etiket kullanımı yaparak Youtube Ana Sayfa ve etiket aramalarında videoların görünürlüğünün arttırılması
 • Düzenli olarak kanalda video paylaşmak
 • Videoların süresini çok kısa tutmayarak minimum 10 dakika olacak şekilde yayınlamaya çalışmak

Ancak bu doğal yöntemler, oldukça büyük bir emek ve zaman gerektirmektedir. Bu nedenle de özellikle günümüzde bu konuda hizmet veren siteler sayesinde kişiler, yalnızca birkaç gün içerisinde uygun fiyatlarla satın aldıkları izlenme süresi, izlenme sayısı, abone ve beğeni gibi hizmetler ile hiçbir çaba sarf etmeden ve zaman kaybetmeden kanalını Youtube’dan para kazanmaya açabilmektedir. 

Yalnızca bu özelliği açmak için değil, açtıktan sonra da bu hizmetler ile videolarından oldukça iyi ücretler kazanabilen kişiler için Sosyalat.com olarak birbirinden özel Youtube paketlerini, sizlere en uygun fiyatlarla sunuyor ve bu sayede Youtube kanalınızın en kısa sürede yükselerek hem tanınırlık hem de iyi gelirler elde edebilmenizi sağlıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek;

 • Youtube İzlenme
 • Youtube Türk İzlenme
 • Youtube Adwords İzlenme
 • Youtube Abone
 • Youtube Yorum
 • Youtube Like
 • Youtube Disslike 

Seçeneklerimizin içerisinde sizler için en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde sunduğumuz tüm paketlerimizi inceleyebilir, gerek Youtube 4000 saat izlenme süresi için gerek hedeflediğiniz kanal amaçları için tüm hizmetlerimizden en güvenilir şekilde hemen yararlanabilirsiniz.

YouTube 4000 Saat İzlenme Kaç Para?

Youtube 4000 saat izlenme kaç para? Sorusu, Youtube’a yeni başlayan veya bir türlü istediği abone ve izlenme sayılarına ulaşamayıp 4000 saat izlenme süresini doldurmayan kişiler tarafından, özellikle günümüzde en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan Youtube 4000 saat satın al ucuz hizmetinden yararlanmak için ne kadara ihtiyacı olduğu konusunda en çok sorulan sorulardan biridir.

Öncelikle bu hizmeti müşterileri için sunan farklı siteler bulunmakta ve bu siteler sunduğu hizmetler için belirlemiş oldukları fiyatlar ile birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle de kişilerin tercih edecek oldukları site fiyat konusunda oldukça belirleyici olurken, kişilerin çok uygun diye güvenilir olmayan sitelerden bu hizmeti almaması da son derece önemlidir.

Bununla birlikte bir diğer husus ise bu 4000 saat izlenme paketlerinin, Youtube tarafından kişilerden talep edilen 1000 abone ile birlikte de sunulmasıdır. Bu hizmet sayesinde de kişiler hem 4000 saat izlenme hem de 1000 abone satın alarak Youtube kanallarını para kazanmaya anında açabilmektedirler. Ancak tabi ki bu hizmetin fiyatları, yalnızca 4000 saat izlenme paketlerine göre daha fazla olmaktadır. 

Ancak yine de son derece uygun fiyatlar ile kişiler bu hizmetten yararlanabilmektedir. Bu sayede de oldukça cüzi bir miktar ile reklam gelirlerini elde etmeye hak kazanan kişiler, çeşitli paketlerle kanalını kısa sürede büyüterek önemli ücretler kazanabilmekte ve verdiği parayı fazlasıyla çıkarabilmektedir.

YouTube 4000 Saat İzlenme Botu

4000 saat izlenme botu YouTube

Youtube kanalları için 4000 saat izlenme hizmeti satın alan kişilerin bu istekleri, Youtube 4000 saat izlenme botu ile siteler tarafından gerçekleştirilmektedir. Kişilerin uzun süreli bir videosu, botlar tarafından sonuna kadar izlenerek, bu izlenme süresi video süresi ile birlikte toplamda 4000 saate ulaşana kadar botlar bu videoyu izlemeye devam etmekte ve bu sayede hem izlenme sayısı hem de izlenme süresi çok kısa bir sürede artış göstermektedir.

YouTube 4000 Saat İzlenme Ücretsiz 

Youtube 4000 saat izlenme ücretsiz olarak sunulmamakta, sunulsa dahi bu hizmeti sunan siteler güvenilir olmayan ve dolandırıcı siteler olmaktadır. Oldukça önemli ve uğraş gerektiren bir hizmet olduğu için siteler, bu hizmetlerini belirli ücretlerle müşterilerine sunmaktadır.

Her ne kadar ücretsiz olmasa da oldukça uygun fiyatlarla sunulan bu hizmet sayesinde kişiler, ceplerini zorlamadan rahatlıkla bu hizmetten yararlanabilmektedir. Ancak ücretsiz bir şekilde bu hizmeti sunduğunu söyleyen sitelere veya kişilere güvenilmemesi gerekmektedir.

Bunun yerine özellikle uygun fiyatlı ve güvenilirliği kanıtlanmış en gözde sitelerden biri olan Sosyalat.com adresini tercih eden kişiler, Youtube hesapları için ihtiyaçları olan tüm gereklilikleri en uygun fiyatlarla ve en kaliteli hizmetlerle karşılayabilmektedir. 

Güvenilir ve oldukça fazla ödeme yöntemi sayesinde hizmetlerimizi satın alan kişiler, en kısa sürede Youtube hesaplarında satın aldıkları hizmeti görebilmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67