Twitter’da Nasıl Etkileşim Nasıl Kasılır?

Twitter’da Nasıl Etkileşim Nasıl Kasılır?

Twitter’da nasıl etkileşim kasılır, hesabını büyütmek ve fenomen olmak isteyen kişiler tarafından sorulur. Bilindiği üzere etkileşim, beğeni ve yorum gibi aktivitelere verilen bir isimdir.

Bir hesapta etkileşim ne kadar yüksek olursa, sayfada hareketlilik de artar. Böyle olunca hesabınızı takip etmeyen kişiler tarafından da o kadar hızlı görülürsünüz. Bunu sağlamak için farklı yöntemler olmakla beraber, bazı maddeler şöyledir;

  1. Etiket kullanmak
  2. Bilgi içerikli paylaşımlar yapmak
  3. Özgün olmak
  4. Fotoğraf ve videoların özgün olması
  5. Fotoğraf ve videoları düzenlemek

Tüm bunları kullanarak, etkileşimlerinizi yükseltmeye başlamanız mümkündür. Ancak Twitter’da bu gibi maddelere dikkat eden çok sayıda hesap vardır. Dolayısıyla rakiplerin arasından sıyrılmak için Twitter beğeni alma gibi seçenekler tercih edilmektedir. Böylece alınan sonuçlar da daha hızlı olur.

  1. Etiket Kullanmak

Twitter içerisinde daha fazla etkileşim almak istiyorsanız, etiket kullanmak gerekir. Böylece sizi takip etmeyen kişiler de paylaşımlarınızı görebilir. Eğer kaliteli bir gönderi hazırlamışsanız sadece beğenileriniz değil, aynı zamanda takipçileriniz de artar.

Burada önemli popüler etiketleri kullanmaktan ziyade, daha az takip edilenleri tercih etmedir. Zira bunlarda rekabet daha az olduğu için, görünürlük oranınız yükselir. Örneğin 2000 kişinin takip ettiği bir etikette aldığınız beğeniler daha azdır. Ancak 1000 kişinin izlediği bir etikette daha fazla etkileşim almanız mümkündür.

Twitter etkileşim arttırma için ayrıca kullanılan etiketlerin, paylaşım ile ilgili olması gerekir.

  1. Bilgi İçerikli Paylaşımlar Yapmak

Twitter etkileşim arttirma için bir diğer seçenek de bilgi içerikli paylaşımdır. Bu özellikle metin içerikli yazılarda geçerlidir. Twitter’da birçok kullanıcı kısa ancak öz bilgilere önem gösterir. Dolayısıyla pratik bilgiler, bilinmeyenler her zaman revaçtadır.

Eğer bu konuda dikkat çekici içerikler oluşturursanız, beğenilerinizi arttırabilirsiniz. Eğer yazmanız gereken tek tweet’e sığmıyorsa üst üste paylaşarak sıralayabilirsiniz. İçerisinde konu ile alakalı etiket de kullanarak görünürlük oranını yükseltebilir, böylece beğeni, re-tweet gibi istatistiklerinizi yükseltebilirsiniz.

  1. Özgün Olmak

Twitter etkileşim görme için dikkat etmeniz gereken bir diğer madde de özgünlüktür. Burada ilk olarak kavramın sadece başka kullanıcıların paylaşımlarını çalmak, kopyalamak ile sınırlı olmadığı bilinmelidir. Zira daha önceki paylaşımlarınızı tekrarlamak da özgünlüğe aykırıdır. Bu duruma önem göstermezseniz, aldığınız etkileşimler de düşer.

  1. Fotoğraf Ve Videoları Düzenlemek

Twitter’da nasıl etkileşim kasılır sadece metinler için değil, fotoğraf ve videolar için de geçerlidir. Öncelikle bu türdeki paylaşımlarınızın yüksek çözünürlükte olması gerekir. Zira kullanıcılar kalitesini beğenmezse, beğeni bırakmaz ve re-tweet yapmaz.

Ayrıca hemen paylaşmak yerine, video ve fotoğraflar için kullanılan editleme programlarından da yararlanılmalıdır. Böylece yeni filtreler, renkler, logolar ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha canlı ve dinamik bir yapıya kavuşacağı için aldığınız beğeniler de daha yüksek olur.

Burada tercih edebileceğiniz çok sayıda aplikasyon vardır. Her biri farklı olduğu için, tek tek denerseniz en iyisine karar verebilirsiniz.

Etkileşim Satın Almak

Yukarıda saymış olduğumuz maddeler, etkileşim arttırmak isteyenler için temel niteliği taşır. Ancak size istediğiniz sonucu hemen sağlamaz. Bunun nedeni herkesin hâlihazırda dikkat ediyor olmasıdır. Böylece rekabet ortamı oluştuğu için, alınan etkileşimler azalır.

Bu durumu düzeltmek istiyorsanız, sitemiz tarafından size sunulan Twitter etkileşim satın alma gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Bu konuda size farklı paketler sunulmakta olup, hepsini inceleyerek hangisinin size tam anlamıyla çözüm getireceğini tespit edebilir, ardından uygun fiyatla sipariş verebilirsiniz.

Güvenli bir şekilde paketleri hesabınıza tanımlanmakta olup, Twitter şifreniz talep edilmez.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67