Twitter Kilitli Hesap Görme

Twitter Kilitli Hesap Görme

Twitter kilitli hesap görme, günümüzde pek çok Twitter kullanıcısı tarafından ele alınmaktadır. Twitter, milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve genellikle gündemi ele alan bir sosyal medya platformu olarak değerlendirilmektedir. Buradaki kullanıcılar ise gündem dışında gizlilik konusunda da pek çok konuya değinmekte ve araştırma yapmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kilitli hesap görme durumudur.

Twitter, hem açık hem de kapalı olmak üzere iki hesap seçeneği sunmuştur. Kullanıcılar, sadece takipçileri tarafından görüntülenmek istediklerinde kapalı hesabı aktif hale getirmektedir. Bu durumda da kilitli hesapların ziyaret edilip edilmediği merak edilen bir başlık haline gelmektir. Bahsi geçen konuyla alakalı tüm detaylar ise aşağıdaki alt başlıklarda mevcuttur.

Twitter Kilitli Hesap Görmek İçin Ne Yapılmalı?

Twitter Kilitli Hesap Görme

Twitter uygulaması, gerek farklı bilgileri öğrenmek gerekse de gündemi takip etmek için aktif bir şekilde kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Twitter kullanıcıları, yaptıkları paylaşımların yabancı kişiler tarafından görüntülenmesini istemediğinde hesabını gizliye alabilir ve erişim için istek gönderilmek zorunda kalabilir. Bu noktada ise Twitter kilitli hesap görmek için ne yapılmalı sorusuna yanıt aranmaktadır.

Bahsi geçen bu sosyal medya uygulaması, normal şartlarda kilitli hesap görmek için ekstra bir işlem sunmamaktadır. Yani merak ettiğiniz ancak kilitli olan hesapları yalnızca karşı tarafa takip isteği göndererek görebilirsiniz. Bunun dışında kilitli hesapların diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilmesi adına herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Twitter Kilitli Hesap Görme Yöntemleri

Son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilen Twitter uygulaması, gizlilik konusunda da akılda pek çok soru işareti bırakmaktadır. Kapalı hesap kullanan kişiler hakkında Twitter kilitli hesap görme yöntemleri başlığı ise öncelikli olarak araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu konu kapsamında kişilere önerilen belli başlı yöntemler şunlardır:

  • Karşı tarafa takip isteği göndermek
  • Yazılım değişimi yaparak API yetkisi oluşturmak
  • Kapalı hesapları gösteren programlardan yararlanmak

Sıralanan bu üç seçenek de kapalı Twitter hesaplarının görüntülenebilmesi adına oluşturulan seçenekler olarak adlandırılmaktadır. Pek çok kaynak üzerinden her bir önerinin nasıl uygulanması gerektiği hakkında gerekli bilgileri edinebilir ve kapalı hesapları anında görüntülemeye başlayabilirsiniz.

Twitter İstek Göndererek Hesap Görüntüleme

İstek Üzerine Hesap Görüntüleme

Twitter kapalı profil görüntüleme yöntemleri arasında en çok tercih edilen ilk seçenek istek gönderme işlemidir. Kapalı hesap kullanan pek çok Twitter kullanıcısı, kendilerine gelen takip isteklerini onaylayarak erişime izin vermektedir. Peki, takip isteği göndermek için ne yapılmalıdır?

  • Twitter’da yer alan arama çubuğuna görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın.
  • Çıkan seçenekler arasından hesabı seçin ve profilini ziyaret edin.
  • Ardından kullanıcı adının yanında bulunan “istek gönder” butonuna tıklayın.
  • Son olarak karşı tarafın isteği kabul etmesini bekleyin.

Sıralanan bu işlemleri uygulamanız durumunda karşı tarafa istek göndermiş olacaksınız. Eğer karşıdaki hesap sahibi isteğinizi kabul ederse hesabı güvenli bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Ancak isteğiniz kabul edilmezse diğer iki seçeneği uygulamayı denemelisiniz.

Twitter Yazılım Değiştirerek Kilitli Hesap Görüntüleme

Bilgisayar dilini iyi kullanabilen kişiler için Twitter yazılım değiştirerek kilitli hesap görme seçeneği öncelikli olarak sunulan bir seçenek haline gelmiştir. Bu seçenek, diğerlerine göre daha zahmetli olsa da kesin sonuç alabileceğiniz bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır.

Bir giriş sistemi olan ve Twitter API olarak adlandırılan bu yazılımın kullanılması ile birlikte uygulamayı geliştirebilirsiniz. Hazırladığınız bu yeni program üzerinden kendi hesabına giriş yapan kullanıcıların gizli olan hesapları başarılı bir şekilde görüntülenebilecektir. Ancak bunun dışında ise programlardan yararlanarak da kilitli hesap görmek mümkündür.

Twitter Kilitli Hesap Görme Programları

Twitter kilitli hesap görme programları son zamanlarda Twitter kullanıcıları tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Twitter’da kilitli hesapları görmek normal yollarla mümkün değildir. Bu nedenle kullanıcılar çeşitli programlar kullanarak bu profillerin paylaşmış olduğu tweetleri görüntüleyebilmektedir.

Twitter’daki kilitli hesapları görmek için geliştirilmiş programlardan biri de TweetCaster for Twitter ismiyle uygulama mağazalarından bulabileceğiniz programdır. Bu program sayesinde Twitter’daki kilitli bir hesabın yaptığı paylaşımları kolaylıkla görebilirsiniz. Bu program dışında daha birçok seçenek de uygulama mağazalarında yer almaktadır. Kısa süren bir araştırma sonucu bu programları bulup indirebilir, dilediğiniz kişinin kilitli profiline ulaşabilirsiniz.

Twitter Kilitli Hesap Görme Programları Güvenilir Midir?

Twitter’da kilitli bir profilin içerisinde yer alan paylaşımları görmek isteyen kişiler bu iş için çeşitli programlar kullanmakta ve Twitter kilitli hesap görme programları güvenilir midir sorusunu yöneltmektedirler. Piyasada bu iş için sunulan birçok programa rastlamak mümkündür. Bu programların bazıları güvenilir olurken bazıları ise güvenilir değildir.

Güvenli olan programı tespit edebilmek için yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerin başında programın sunulduğu uygulama mağazasındaki yorumları incelemek gelmektedir. Bu yorumlar sizlere programın güvenilir olup olmadığı ile alakalı bilgiler verecektir. Bu uygulamayı kullanan diğer kişilerin yorumlarını okuyarak programın güvenilir olup olmadığına kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Twitter Korumalı Hesabı Görme Hilesi

Twitter korumalı hesabı görme hilesi pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Twitter’da kilitli profillerin yapmış oldukları paylaşımları görebilmek için o profili takip etmeniz gerekmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı profili takip edemeyen kullanıcılar ise çareyi hile yapmakta bulmaktadırlar.

Twitter’daki kilitli profili görebilmenin en kolay yolu sahte hesap açmaktır. Sahte hesap açarak karşıdaki kişiye takip isteği göndermeli ve isteğin kabul edilmesini beklemelisiniz. Karşı taraf isteği kabul etmezse çareyi aracı siteleri ziyaret etmekte veya çeşitli programlar kullanmakta bulabilirsiniz. Bu programlar ve siteler sayesinde dilediğiniz kilitli hesabın paylaşmış olduğu tweetleri görebilirsiniz.

Bu yollar arasında en garanti olan yardımcı siteler ve uygulamalardır. Çoğu kilitli hesap sahte profillerden gelen takip isteklerini kabul etmediği için bir site veya program kullanmak sizler için daha iyi olacaktır.

Twitter Korumalı Hesap Yapma

Twitter’da paylaşmış olduğunuz tweetlerin takipçiniz olmayan kişiler tarafından görülmesini istemiyorsanız Twitter korumalı hesap yapma işlemi sayesinde bu isteğinizi çok kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Hesabınızı korumalı hale getirmek için yapmanız gereken işlemler aşağıda sıralanmıştır.

• Telefonunuzdan Twitter uygulamasına giriş yapınız.

• Sol üst kısımda yer alan profil simgesine tıklayınız.

• Aşağılarda yer alan ayarlar ve gizlilik sekmesine tıklayınız.

• En üstte yer alan hedef kitle ve etiketleme sekmesine tıklayınız.

• Tweetlerini korumaya al yazan kısmın yanındaki çubuğu aktif hale getiriniz.

Bu adımları uyguladığınız takdirde tweetleriniz sizi takip etmeyen kullanıcılara gösterilmeyecektir. Bu özelliği tekrar iptal etmek istiyorsanız aynı adımları uygulayarak korumayı kaldırabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesapları Görme Ücretsiz

Gizli Hesap Görme

Kullanıcılar takip etmedikleri korumalı bir hesabın paylaştığı gönderileri görmek istemekte ve bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Twitter gizli hesapları görme ücretsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için geliştirilmiş programlar ve aracı siteler bulunmaktadır. Bu siteler ve programların bazıları ücretsiz olduğu gibi bazıları da ücret talep edebilmektedir. Size en uygun olan siteyi veya programı tercih ederek dilediğiniz korumalı hesabın tweetlerini görebilirsiniz.

Twitter’daki korumalı hesapların paylaşmış olduğu gönderileri görebilmek konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67