Tumblr Hesabı Nasıl Büyütülür

Tumblr Hesabı Nasıl Büyütülür

Tumblr hesabı nasıl büyütülür konusunda blog oluşturma ve sosyal ağ oluşturma servisi olan bu uygulamada takipçi sayısını arttırmak için birkaç yöntem deneyebilirsiniz. Tumblr, diğer sosyal ağların aksine takipçi sayısı önemli bir detay değildir. Fakat birçok blog sahibi kişiler takipçi sayısını arttırmak isteyebilirler. Tumblr üzerinde takipçi sayısını daha hızlı bir şekilde arttırmak için Tumblr uygulamasını iyi tanımak gerekmektedir. Tumblr uygulaması,

 • Tumblr yakın zaman içerisinde WorldPress tarafından alındı ve 3 milyon dolar gibi küçük bir rakama satılarak gündeme geldi.
 • WorldPress dünyanın en büyük blog servisleri arasında bulunuyor ve Tumblr satın alması ile birlikte kullanıcıların birçoğu WorldPress ’in bünyesine geçtikleri için sevindiler.
 • Kişiler Tumblr takipçi sayısını arttırmak istediği zaman organik takipçi sayılarını arttırabilir ve daha çok bot tarzında etkileşimi az olan takipçilerin arttırılması şeklinde olabilmektedir.
 • Tumblr takipçi arttırma siteleri üzerinden kişiler günlük giriş yaparak takipçi sayılarını arttırabilecekler. Fakat sitelere giriş yapıldığı zaman havuza dahil oluyorsunuz yani size takipçi geliyor fakat sizlerde birilerini takip etmek durumunda kalıyorsunuz. Bu siteler Begeniyap, 1000kazan, Sosyal Tumblr gibi siteler olabilmektedir.
 • Tumblr, güçlü rakiplerine rağmen popülaritesi artan uygulamalardan olmaktadır, 132 milyon kullanıcısı ile birlikte eğlenceli sosyal medya hesapları arasında yer almaktadır.
 • Tumblr, zahmetsiz bir şekilde ilgi alanınıza giren şeyleri paylaşmanızı sağlayan bir ağ olmaktadır kişiler rahatlıkla Tumblr uygulamasını indirebilir ve kullanımlarına dahil edebilirler.

Tumblr Takipçi Satın Alma

Tumblr Takipçi Satın Alma

Organik olmayan takipçi arttırma yöntemi olarak sadece takipçi sayım fazla gözüksün diyenler için kolay yoldan takipçi satın alabilirsiniz. Tumblr takipçi satın alma işlemleri ortalama olarak 30 TL gibi rakamlarla takipçilerinizi satın alabileceksiniz. Kişiler küçük bir Google araması ile birlikte takipçi satın alabilecekleri servislere ulaşabilecekler. Tumblr için satın aldığınız takipçilerde diğer sosyal ağlara göre daha az düşüş olacaktır fakat kişiler takipçi satın alırken dikkat etmesi gerekir. Tumblr takipçi hizmetine bakıldığı zaman,

 • Tumblr takipçi hizmeti, Tumblr üzerinde takipçi sayısını arttıran bir servistir. Tumblr kullanan kişiler micro blog özelliği taşıyarak kişisel bloglarına takipçi alabilirler.
 • Tumblr, aklınıza gelen birçok şeyi not alabileceğiniz ve arkadaşlarınızla da paylaşabileceğiniz bir uygulamadır, kişiler Tumblr takipçi satın alarak popüler hesaplardan olabilir.
 • Profilinizi birden fazla kullanıcıya ulaştırmak için etkileşiminizi büyük ölçüde arttırabilir ve güvenli servis sağlayıcı üzerinden satın alabilirsiniz.

Tumblr Hesabı Büyütme

Tumblr üzerinde hesabı bulunan kişiler mutlaka takipçi postları ve takibe takip işlemlerini yapmıştır. Tumblr hesabı büyütme konusunda organik takipçi elde etmek için kişilerin takipçi postlarını ve takibe takip yöntemini izleyebilirsiniz. Günlük olarak bu yöntemle beraber 150 ila 200 kişiyi blog üzerinde toplayabilirsiniz. Bu tamamen sizlerin Tumblr üzerinde harcadığı zamanla alakalı olmaktadır. Tumblr takipçi arttırma yöntemlerine bakıldığı zaman,

 • Takipçi postlarına ulaşmak için kişiler Tumblr takipçi veya takipçi gibi aramalarla ulaşabilecekler. Bununla birlikte kişiler kendi kategorisi ile alakalı yapılan paylaşımların altına takibe takip yapabilir veya ilgi çekici cümleler yazarak kişileri sayfanıza davet edebilirsiniz.
 • Postlarınızda doğru etiketi kullanmak sizlere her zaman takipçi getirir. En organik takipçi sayısına ulaşmak isteyen kişiler etiket yöntemi ile birlikte hangi etiketlerin en fazla kullanıldığını araştırabilir ve post içerisinde dahil edebilirler.
 • Eğer postlarınız ve içerikleriniz dikkat çekici ise kişiler edindikleri organik takipçileri uzun süre bloglarında tutabilirler. Böylece blog etkileşimi yüksek olacak ve sizlerde kaliteli bir sayfa olarak kullanıcıların takibinde olacaklar.

Tumblr Hesabı Tema Oluşturmak

İlk izlenim takipçiler için önemlidir bu sebeple Tumblr üzerinde sağlam bir marka varlığı elde etmek isteyen kişiler iyi bir izlenim bırakması açısından çekici bir tasarım oluşturmalıdır. Tumblr hesabı tema oluşturmak için kişiler internetten yararlanabilir ve sıra dışı tema arayanlar için profiline uygun olan temalara göz atabilirler. Bununla birlikte ilk izlenim her zaman önemlidir bu sebeple kişiler sadece içeriklerinden değil temasından da takipçi kazanmaktadır. Tumblr hesabı üzerinde temanın önemi şu şekilde olmaktadır,

 • Tumblr, ücretli ve ücretsiz olarak birçok tema seçeneği sunuyor. Zor beğenen kişiler içinde sıra dışı bir tema arayanlara sunduğu büyük bir kütüphaneye de sahip olmaktadır.
 • Hesabınızı Tumblr tarafından sunulan avantajlardan faydalanarak özelleştirmek sizlerin sayfasını önemli miktarda marka imajı sağlar.
 • Tumblr, Pinterest, Facebook, Twitter gibi uygulamalarla karşılaştırıldığı zaman Tumblr daha özelleştirilebilir olmaktadır üstelik hiçbir şekilde programlama yeteneği gerekmemektedir.
 • Tumblr üzerinde hesabı büyütmek isteyen kişiler popüler sayfalara göz atabilir örnek olarak Coca Cola hesabını incelediğiniz zaman pazarlama stratejisi ve tasarımı ile birlikte tam anlamıyla bir marka olmaktadır.

Tumblr İçerikleri İçin Püf Noktalar

Tumblr İçerikleri için Püf Noktalar Nelerdir

Tumblr üzerinde sosyal medyayı kullanma konusunda birçok bilgi edinebilirsiniz, bununla birlikte başarılı olmak isteyen kişiler kendi başınıza tek tek tüm öğeleri deneyebileceksiniz. Tumblr içerikleri için püf noktalar bakıldığı zaman kişiler Tumblr butonlarını takip ederek farklı içerikler üretebilecekler. Tumblr içerikleri için özelleştirmeler şu şekilde olmaktadır,

 • Tumblr içerikleri konusunda kişiler kendi içeriklerine ek olarak yeni mesaj alabilir ‘’Reblog’’ yapabilirler.
 • Reblog içeriklere bakıldığı zaman bir başka kullanıcıların paylaşımlarının sayfanızda yer almanı için uygulanmaktadır. Bu uygulama ile birlikte markaların sayfası daha güven verici ve daha insancıl olmaktadır.
 • Tumblr, rakip uygulamalara göre en büyük farklarından biri görsel içeriklerin siteye hâkim olması olmaktadır, yani kısaca Tumblr üzerinde tüm mesajların yarısı görüntü tabanlıdır. Örneklere bakılacak olursa National Geographic galerisi ile beraber birçok insana hitap etmektedir.
 • Tumblr üzerinde gönderilerinizi özelleştirmek istediğiniz zaman kolay etiketleme sisteminden yararlanabilirsiniz. Bir kelime yazmaya başladığınız zaman Tumblr uygulaması sizlere birçok etiket önerir.
 • Kişiler kendi temalarına uygun olarak etiketleri kullanabilir ve 7 ila 12 etiket olarak kullandıkları zaman takipçi sayılarını arttırabilecekler.

Tumblr Üzerinde Aktif Olun

Aktif Tumblr Hesabı

Hedef kitlenizi oluşturarak yeni takipçiler kazanma stratejileri hedefleyin, bununla birlikte marka imajınızı şirket profilinize göre belirleme aşamalarında geliştirdiğiniz tüm hesapları bu platforma taşıyabileceksiniz. Tumblr üzerinde aktif olma aşamalarına bakıldığı zaman kişiler takipçilerinden etkileşim sağlayabilirler. Tumblr üzerinde popüler olmak ve takipçi potansiyelini arttırma konusunda,

 • Diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Tumblr üzerinde de aktif kalmanız önemli olmaktadır, bu sebeple günlük içerik oluşturmak ve içeriklerinizi ilgi çekici yapmak her zaman daha fazla takipçi kazandırır.
 • Tumblr üzerinde ne sıklıkla post oluşturulacağı konusunda strateji oluşturmalısınız içerikleriniz değerli ve eğlendirici olmalıdır çünkü ilgi çekmek ve bunu devamlı kılmak gerekiyor.
 • Güncel konulardan sürekli olarak haberdar olun ve Twitter gibi anlık akışı takip ederek güncel bir sayfa olmaya özen gösterin.
 • Tumblr hesabı açmak ve uygulamayı yönetmek olukça kolay bu sebeple kişiler birkaç basit adım ile birlikte bir Tumblr hesabı açabilir ve belirtilen püf noktaları takip ederek popülarite elde edebilirler.

Tumblr, hızla popülaritesini arttıran bir site bu sebeple Tumblr hızlı büyürken markalarda bu platformu avantaja çevirmektedir. Çok geç olmadan bir Tumblr hesabı kurabilir ve aynı zamanda kişiler popüler olan bu uygulamadan yararlanırken iyi bir takipçi kileri elde edebilirler. Sosyalat.com sitesini ziyaret ederek Tumblr hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67