Tiktok’ta İnstagram Ve Youtube Linki Nasıl Eklenir?

Tiktok’ta İnstagram Ve Youtube Linki Nasıl Eklenir?

Tiktok’ta instagram ve Youtube linki nasıl eklenir günümüzde en çok araştırılan konular arasındadır. Birçok TikTok kullanıcısı, Youtube ve İnstagram hesaplarını platforma nasıl ekleyebileceğini düşünür.

TikTok içerisinde milyonlarca kullanıcı yer alır. Daha popüler olmak isteyen, hesabına daha fazla takipçi almayı arzulayan TikTok kullanıcıları, genellikle İnstagram ve Youtube hesaplarının linkini ekler. Böylece hesaplarına bu platformlara ekstradan takipçi eklenebilir.

Zira TikTok üzerinde bir hesap popülerse, onu takip edenler farklı medyalardan da takip etme eğilimindedir. Bu yüzden TikTok da ayarlar bölümünden link ekleme olanağı tanır. Gerekli değişiklikler ardından hayranlarınızı diğer platformlara yönlendirmeniz mümkündür.

Tiktok’ta İnstagram Ve Youtube Linki Ekleme

TikTok link ekleme nasıl yapılır diyorsanız şu maddeleri izlemek yeterlidir;

  1. TikTok uygulamasına giriş yapın.
  2. Eğer önceden çıkış yapmışsanız tekrar girin.
  3. Profil hesabınıza giriş yapın.
  4. Ekranda görülen profili düzenle tuşuna dokunun

Açılan sayfada İnstagram ve Youtube linkleri eklemek için iki araç yer almaktadır. Bunlardan İnstagram’a dokunduğuzda platformun giriş ekranı gelir. Ardından İnstagram kullanıcı adı ve şifreniz yardımıyla giriş yapılır. Karşınıza gelen ekranda izin verilerek işlem tamamlanır.

Youtube linki eklemek için dokunduğunuzda ise karşınıza Google hesaplar çıkar. Burada kullandığınız şifreyi girdikten sonra Youtube hesabı da TikTok’a eklenir.

TikTok’a Link Eklemek Ne İşe Yarar?

Peki, TikTok İnstagram ekleme yaptıktan sonra ne işe yarar? Bu işlem TikTok üzerinde bulunan hayranlarınızın, İnstagram hesabınızı daha kolay bulmasına yardımcı olur. Zira sosyal medya platformları milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı için popüler hesaplar bile bazen zor bulunabilir.

Linki eklemek hayranlarınızı doğrudan İnstagram profilinize iletir. Buraya tıklayan kişiler böylece sizin sayfanıza yönelir. Şayet sizi bulamamışsa veya takip etmiyorsa yeni pek çok takipçi kazanmanız mümkündür.

Böylece takipçi artış hızınızı kısa sürede arttırabilir, daha yüksek sayılara ulaşabilirsiniz. Eğer Youtube videoları da çekiyorsanız, link eklemek yeni aboneler ve izleyiciler anlamını taşıyacaktır.

Zira Youtube’da bir kanal bulmak oldukça zordur. Zira birçok kişi kendi adını kullanarak hesap açmaz. Durum böylece olunca sizi seven bir kişinin bulması şans eseri bile olabilir.

TikTok Link Eklenmiyor

TikTok İnstagram eklenmiyor birçok kullanıcı tarafından aratılan bir sorgudur. Link ekleme işlemini anlattığımız şekilde yapmamışsanız, bazı çözüm önerileri vardır.

  1. TikTok güncelleme
  2. İnstagram/Youtube güncelleme
  3. TikTok/İnstagram/Youtube Yeniden Kurma

Bu üç işlemidenemek size bir çözüm getirebilir.

  1. Tiktok Güncelleme

TikTok İnstagram ekleme çıkmıyor diyorsanız ilk olarak TikTok güncellemelerine bakmanız önerilir. Şayet uygulama güncel değilse bazı sorunlar yaşanmış olması mümkündür. Bunun için App Store’a girilir. Ardından TikTok uygulaması kontrol edilir.

Eğer güncelleme varsa hemen alınmalıdır. Ardından da link ekleme durumu kontrol edilir. Eğer sorunsuzca eklemişseniz, diğer aşamaları uygulamanız gerekmez.

  1. İnstagram/Youtube Güncelleme

Eğer TikTok İnstagram eklenmiyor diyorsanız ikinci seçenek de İnstagram ve Youtube güncellemesi denetlemesidir. Eğer telefonunuzda uygulamalar güncel değilse bir problem olabilir. Her iki uygulama da App Store üzerinden update edilebilir.

Tüm işlemler tamamlanınca link ekleme kontrol edilir. Eğer durum hala çözülmemişse üçüncü seçenek denenmelidir.

  1. Tiktok/İnstagram/Youtube Yeniden Kurma

TikTok İnstagram ekleme çıkmıyor hâlâ devam ediyorsa TikTok-İnstagram-Youtube uygulamaları önce tek tek kaldırılmalıdır. Bu işlem cihazınızın ayarlar bölümünden yapılabilir. Üçü de kaldırıldıktan sonra tekrar yüklenir. Zira bazı durumlarda telefonlar update’i hatalı almış veya bir problem çıkmış olabilir.

Şayet sorun hala devam ediyorsa, platform ile irtibat kurulması önerilir.

 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67