Tiktok'ta En Çok Dinlenen Şarkılar Hangileridir?

Tiktok'ta En Çok Dinlenen Şarkılar Hangileridir?

 

Tiktok son zamanlarda özellikle popülerleşen bir platformdur. Platformun amacı tamamen videoya yönelik içeriklerdir. Çoğu insan Tiktok üzerinden birçok video paylaşmakta ve yeni gelen güncelleme ile 1 dakikalık video süresi 3 dakika olabilmektedir. Tiktok’ta en çok dinlenen şarkılar hangisi sorusu neredeyse çoğu Tiktok kullanan insanın merak ettiği bir mesele olmaktadır.

Tiktok üzerinden insanlar bazı şarkılar ile dans ederek çeşitli hareketler yapmaktadır. Bu şarkıların ne olduğu çoğu zaman söylenmez. Tiktok üzerinden şarkılar sürekli değişmektedir. Tik tok şarkı 2020 isimleri zamanla değişerek yerini yeni şarkılar almıştır. Özellikle Tiktok dans şarkıları 2020 yılında popülerleşmeye başlamış ve Tiktok uygulaması hızla yayılmıştır.

Tiktok’ta Adını Bilmediğimiz Şarkılar

Tiktok kullanıcıları gittikçe yaratıcılarını arttırmıştır ve bunun sonucunda ise kullanılan şarkılar birçok türde olabilmektedir. Yabancı ve Türkçe şarkılar karışık olarak herkesin gözdesi olmuştur ve hatta çoğu şarkı bile Tiktok üzerinden çıkış yapmıştır. Tiktok’ta adını bilmediğimiz şarkılar sürekli olarak değişmektedir fakat herkes tarafından kullanılan ve challenge gibi şarkılar sürekli olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Tiktok Müzikleri Yabancı

Tiktok müzikleri özellikle yabancı şarkılar oldukça gözde şarkılardır. Tiktok müzikleri yabancı şarkılar büyük bir kitle ile beraber dansı birleştirerek içerik yaparlar. Eğlenerek bu platform üzerinde fenomen olabilmektedirler. Tiktok kullananların en çok dinlenen şarkılar listesi şu şekildedir,

 1. Savage- Megan Thee Stallion, bu şarkı Tiktok üzerinde en çok dinlenen şarkılar arasında gelir. Bu şarkı ile kullanıcılar uyumlu dans koreografisi yapmaktadır.
 2. Cono- Puri x Jhorrmountain x Adje, bu şarkı özellikle genç kullanıcıların dikkatini çekmekle beraber mini kliplerini bu şarkı ile çekmektedirler.
 3. Banana- DJ Fle Feat Shaggy, bu şarkı ile beraber Tiktok kullanıcıları 3 kişi ile beraber bu şarkı ile video çekmektedirler.
 4. Party Girl- Staysolidrocky, bu şarkı ile insanlar dans gösterileri yapar. Bu şarkı kullanıcılar arasında oldukça popüler bir şarkı olmuştur.
 5. How You Like That- Blackpink, bu şarkı genellikle K-Pop dansı yapanlar için popüler bir şarkıdır.
 6. Vibe- If I Back It Up, bu şarkı her zaman dans videolarında hem giyim hem de makyaj videolarında bolca kullanılır.
 7. Therefore I am- Billie Ellish, Billie’nin yeni şarkılarındandır ve Tiktok üzerinde bir popülerlik sergilemektedir.

Tiktok’ta Popüler Şarkılar Türkçe

Tiktok uygulaması girenin bir daha çıkamadığı bir eğlence sosyal medya platformudur. Tiktok’ta popüler şarkılar Türkçe parçalarda Tiktok uygulaması kullanan insanların gözde şarkılarıdır. En çok kullanılan ve dinlenilen Tiktok’ta popüler şarkılar Türkçe listesi şu şekilde sıralanmaktadır,

 1. Krvn- Uzi, son dönemde oldukça popüler bu şarkı hem Tiktok üzerinde hem de diğer sosyal medya platformlarında oldukça popülerdir.
 2. Yeniden- Berkcan Güven, bu şarkı ve diğer Berkcan Güven şarkıları Tiktok üzerinde oldukça popülerdir. Harman şarkısı da popülerdir.
 3. Mavi Boncuk- Resul Dindar, özellikle yazın damgasını vuran bu şarkı bir zamanlar Tiktok en çok kullanılan TikTok popüler şarkılar Türkçe şarkılar arasında 5. Olmuştur.
 4. Ezel ve tüm şarkıları özellikle Tiktok üzerinde oldukça popüler şarkılardır.
 5. Heyecandan- Oğuzhan Koç ve Oğuzhan Koç’un diğer şarkıları oldukça popülerdir.
 6. Gazapizm- Unutulacak Dünler, şarkısı rap türünde yine en çok dinlenen şarkılar arasındandır.
 7. Öptüm nefesinden- Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar en çok dinlenen şarkılardandır.
 8. Edalıda Modalı Yar- Mustafa Taş, popüler şarkılar arasına girmiştir.
 9. Reynmen şarkıları özellikle son çıkan Melek şarkısı oldukça popüler şarkılar arasında bulunmaktadır.
 10. Ederin Olsun- Ayaz Erdoğan, yine Tiktok üzerinde popüler şarkılar arasına girmiştir.

 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67