TikTok Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

TikTok Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

 

Tiktok uygulaması özellikle genç nesilde oldukça popüler bir uygulama haline gelmiştir. Tiktok üzerinde düzenli paylaşım yaparak içerik oluşturan kullanıcılar Tik Tok video birleştirme nasıl yapılır konusu hakkında araştırma yapmaktadırlar. Tiktok video konusunda kullanıcılarına çeşitli düzenleme imkânı sağlar. Video birleştirmek için yeni gelen özellik olan Stitch özelliği yani Türkçe ismi ile video birleştirme özelliğidir.

Son eklenen özellik arasında olan Stitch özelliği oldukça kullanışlı bir video editleme özelliğidir. Bu uygulama ile beraber Tiktok videolarına ekleme yapabilir ve Tiktok video birleştirme işlemini birkaç adım ile halledebilirsiniz. Tik tok video yapma programı ayrı bir programa ihtiyaç duymaz. Video yapmak ve videoları editlemek için Tiktok içerisinde videolarınızın tüm özelliği ile oynayabilirsiniz.

Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

Video birleştirme yapmak için Stitch özelliğinden yararlanabilir ve videolarınızı düzenleyebilirsiniz. İsterseniz başka Tiktok kullanıcılarının videolarını kullanarak kendi videolarınıza ekleme yapabilirsiniz. Bu sayede sayfanızın ve videolarınızın etkileşimi artma göstermektedir. Geniş kitlelere ulaşarak Tiktokta yüksek izlenmeler elde edebilirsiniz. Tiktok video birleştirme aşamaları şu şekilde yapılmaktadır,

 1. Tiktok uygulamasını açın eğer yoksa indirin ve yeni bir hesap kurun.
 2. Paylaşmak istediğiniz veya düzenlemek istediğiniz videoyu artı işareti ile seçin.
 3. Sonrasında ise ekranda görülen Stitch yazılı butona basın.
 4. Bu buton ile beraber videonuzda belli bir alanı seçebilir kesebilirsiniz. İsterseniz videonun devamına başka videolar ekleyebilir ve edit yapabilirsiniz.

Tiktok video birleştirme işlemini aynı zamanda uzun bir video çekilirken veya kısa videolar çekerken kullanabilirsiniz.

Tik tok video düzenleme nasıl yapılır

Tik tok video düzenleme nasıl yapılır sorusu Tiktok kullanan insanlar için önemli bir sorudur. Çünkü insanlar sosyal medyada herkesin gözleri önüne serilen bu videoları güzelleştirmek ister. Tiktok bu konuda kullanıcılarına çok fazla yardımda bulunarak çeşitli özellik getirmiştir. Videoları editleyerek video üzerinde birçok düzenleme yapabilirsiniz. Bu düzenlemeler genel olarak şu şekildedir,

 • Videolarınızın arka planına istediğiniz müzikleri ekleyebilir veya Tiktok üzerinde popüler olan şarkıları ekleyebilirsiniz.
 • Videolarınıza yazı ekleyebilir ve bu yazıyı özelleştirerek, renklerini değişebilir, boyutunu ayarlayabilir, ekranda istediğiniz yere taşıyabilir ve yazı tipini değiştirebilirsiniz.
 • Videolarınıza çeşitli etiketler yani ‘’hastag’’ kullanarak içeriklerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tiktok Videoya Video Ekleme

Tiktok videoya video ekleme aslında oldukça basit bir uygulamadır. Bu özelliği kullanabilmek için Tiktok’un Düet özelliğini kullanabilirsiniz. Düet ile beraber arkadaşlarınızla Tiktok oluşturabilir ve içeriklerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Tiktok video yapma programı aslında ayrı bir program ile olmaz. Düet ile videolar oluşturabilir ve videoların üstüne video ekleyebilirsiniz. Bu durum için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir,

 1. Ekranda bulunan sağ kısımdaki panelin alt bölümünde ‘’paylaş’’ butonuna basın.
 2. Düet seçeneğini bulduktan sonra bu butona tıklayın.
 3. Seçili videonun üstüne yeni bir kayıt oluşturabilir veya var olan bir videoyu seçili videonun üstüne rahatlıkla ekleyebilirsiniz.
 4. Sonradan çekilen videoyu editleyebilir ve videoda istediğiniz bölüme koyabilirsiniz.

Tiktok videoya video ekleme özelliği bu şekilde yapılabilmektedir. Bu sayede içeriklerinize bambaşka bir hava katabilir ve birçok takipçi kazanabilirsiniz.

Tiktok Edit Nasıl Yapılır?

Tiktok edit nasıl yapılır konusunda yukarı kısımda birçok özellikten bahsettik. Videolarınızı editleme işlemi yaparken diğer videolardan esinlenebilir ve kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Edit bölümünde yaratıcılığınızı konuşturarak aslında ne kadar fazla özellik olduğunu keşfedebilirsiniz. Edit yaparken fotoğraf şablonları oluşturabilir ve fotoğrafları video şeklinde Tiktok platformunda paylaşabilirsiniz. Bunun için şablonlar seçeneğini seçerek istediğiniz fotoğrafları tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67