Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Hangileri

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Hangileri

TikTok içerisinde her kullanıcı, paylaşımlarının geniş bir kitle tarafından beğenilmesini, keşfete girmesini talep eder. TikTok keşfet saatleri bu nedenle büyük bir öneme sahiptir.

Sosyal medya platformları, günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bunlardan biri olan TikTok, her gün binlerce paylaşıma tanıklık yapmaktadır. Günümüzde artık sosyal medya fenomenliği öne çıktığı için, bu konuma ulaşmak isteyen insanlar keşfete düşmeye çalışmaktadır.

Bunun için alınan izlenme ve beğeniler yüksek olmalıdır. Her ne kadar birçok kişi tarafından bilinmese de, saatlere dikkat ederek paylaşmak arttırmanıza olanak tanır. Böylece takipçi listenizde daha fazla kişiye ulaşabilir, onlardan etkileşim alarak keşfete girebilirsiniz.

Zira keşfet ekranına ilk saatlerde yüksek beğeni alan paylaşımlar çıktığı için, sonradan aldığınız etkileşim artık etkisini kaybetmektedir.

TikTok Keşfete Düşme Saatleri Tablosu

TikTok için keşfete düşme saatleri günlere göre farklılık gösterir. Bunun için aşağıda verdiğimiz tabloyu incelerseniz, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Günler

Saatler

Pazartesi

20:30 ve sonrası

Salı

21:00 ve sonrası

Çarşamba

19:45 ve sonrası

Perşembe

22:00 ve sonrası

Cuma

21:00 ve sonrası

Cumartesi

18:30 ve sonrası

Pazar

15:00 – 16:00

Tablo I: TikTok keşfete düşme saatleri.

Eğer paylaşımlarınızı buna göre düzenlerseniz, daha fazla etkileşim alabilirsiniz. TikTok keşfete çıkma saatleri aynı zamanda hafta içi ve hafta sonu her gün sabah erken saatleri de kapsar. Zira başta gençler olmak üzere birçok kişi, sabah uyandığında ilk iş olarak sosyal medya platformlarını kontrol eder.

TikTok Keşfete Düşme Saatleri Nasıl Bulunur?

TikTok’ta daha fazla beğeni ve izlenme almak istiyorsanız, Tablo 1’de verdiğimiz TikTok keşfet saatleri tablosu 2021 size çözüm sunar. Ancak her hesabın buna ek olarak daha fazla etkileşim aldığı saatler de olabilir.

Bunu bilmiyorsanız, öğrenmek için şu işlemleri takip etmek yardımcı olacaktır;

TikTok uygulamasına giriş yapın.

Sağ alt köşeden profilinizi açın.

Sağ üst köşedeki sembole dokunarak, hesapları yöneti seçin.

Profesyonel hesaba geçin.

Analizleri kontrol edin.

Ardından hangi gün, hangi saatte daha fazla etkileşim aldığınızı görebilirsiniz. Bunlar her gün güncellenmektedir. Ancak bunlar sadece profesyonel hesaplara yöneliktir. Bunun haricinde bir çözüm bulunmaz.

TikTok’ta Keşfete Çıkmak Neden Önemlidir?

TikTok’a yeni üye olanların anlam veremediği çok sayıda konu vardır. Platformda birçok kişi, özellikle son zamanda TikTok keşfete düşme saatleri hususuna önem gösterdiği için bunun nedeni de sorgulanmaktadır.

Keşfet bölümü, TikTok üzerinde en çok beğenilen, izlenen videoların bulunduğu konumdur. Kullanıcılar daha eğlenceli vakit geçirmek ve farklı paylaşımları görebilmek için burayı yoğun olarak ziyaret eder. Eğer ilgisini çeken videolar görürse izlemekle kalmayıp beğeni bırakma, takip etme gibi etkileşimler de bırakır.

Bu nedenle hesabınızın doğal istatistikleri üzerinde olumlu bir etki sahibidir. Eğer popüler olmak istiyorsanız, keşfete çıkmak kısa sürede büyük yol kat etmenizi sağlar.

TikTok Keşfete Çıkma Etiketleri Nelerdir?

Etiketler, bir konudaki paylaşımları barındırır. Birçok insan tarafından incelendiği için paylaşımlarınızda bunları kullanmak, keşfete düşmenizi hızlandırır. TikTok’ta keşfete düşmek için etiketler 2021 senesinde şöyle görülmektedir;

#kesfet

#kesfetedüş

#kesfetetiketi

#beniönecıkart

#kesfetbeni

#tiktoktürkiye

#me

#love

#inspiration

#blackandwhite

#home

#happy

#nofilter

#sun

#cute

#tbt

#friends

#handmade

#LOL

#beautiful

#2021tiktok

#workout

#amazing

#beach

#beauty

#sky

#fitness

#fashion

Bunları kullanırsanız, paylaşımlarınız daha çok kişiye gösterileceği için keşfete girme olasılığı yükselir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67