Tiktok Favori Videolar Nerede Görünür

Tiktok Favori Videolar Nerede Görünür

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biriside Tiktok uygulaması olmaktadır. Tiktok uygulaması üzerinden milyonlarca insan video içerikleri üreterek insanlarla paylaşmaktadırlar. Özellikle Tiktok uygulaması kullanıcılarına pek çok yeni özellikler güncelleyerek bu uygulamanın hızlıca yükselmesine ve Tiktok uygulaması indirenlerin sayısını arttırmıştır. Tik Tok favorilere ekleme konusu da kullanıcıların işini kolaylaştıran özelliklerden biridir.

Pek çok özellikten biri olan favorilere video ekleme özelliği Tiktok kullanıcılarının işini kolaylaştırmış ve Tiktok’un işlevselliğini arttırmıştır. Tiktok kullanıcıları gezindiği sırada beğendiği videoları ve sonradan izlemek istediği videoları Tiktok favori ekleme özelliği ile saklayabilmektedir.

Tiktok Favori Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok favori ekleme özelliği yeni kullanıcılar tarafından bilinmemekte ve yabancı kalmaktadır. Tiktok’ta beğendiğiniz şarkıları favorilerinize ekleyerek sonradan rahatlıkla bakabilir isterseniz sonrasında kaldırabilirsiniz. Çünkü izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları sonradan görmeniz çok az bir ihtimaldir. Bunun sebebi her gün milyonlarca videonun bu platforma yüklenmesidir.

Tiktok hesabınızda Tiktok favori ekleme özelliğini kullanmak istiyorsanız şu aşamalı takip etmeniz önerilir bunlar,

 • Favorilere almak istediğiniz video için, video ekranda açıkken ekrana basılı tutun.
 • Basılı tuttuktan sonra ardından seçenekler kısmı çıkar.
 • Bu kısımda favorilere ekleme özelliği çıkmaktadır. Bu özelliğe bakarak videonuzu favorilere ekleyebilirsiniz. Yanında çıkan ilgilenmiyorum seçeneği ise tıkladıktan sonra bu video bir daha karşınıza çıkmayacaktır.

Favorilere ekleme özelliğine tıkladıktan sonra videolarınız favorilerinize eklenebilmektedir. Eklediğiniz videoları istediğiniz her an açıp izleyebilirsiniz.

Tiktok Favorilere Eklenen Videolar Nerde?

Tiktok üzerinden beğendiğiniz videoları favorilere eklediğiniz zaman favoriler kısmını bilmeyen kullanıcılar, favorilere ekledikten sonra nereye bakacaklarını bilemezler. Tiktok favorileri görme konusunda sıkıntı yaşayan Tiktok kullanıcıları için bu durum olumsuz olmaktadır. Eklediğiniz videoları favorilerinizde görmek için şu adımları izleyebilirsiniz,

 • Telefonunuz üzerinden TikTok uygulamasına girdikten sonraki aşamada giriş yaptıktan sonra profiline girin.
 • Profiliniz üzerinden ‘’profili düzenle’’ kısmında bulunan sağ kısımdaki bayrak simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Bu kısım sizin Tiktok üzerinde favorilere aldığınız kısımdır. Bu bölümden favorilere aldığınız videoları izleyebilirsiniz. TikTok favorilere bakma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Tiktok Favorilerdeki Videoları Kaldırmak

Tiktok favori videolarınızı sonrasında istediğiniz zaman silebilirsiniz. Bunun için beğenilerinizi geri alabilir veya favori kısmından geri alabilirsiniz. Favorilerinizdeki videoları kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir,

 • Tiktok favorileri silme işlemi için öncelikle silmek istediğiniz videoya gelin.
 • Videoya geldikten sonra sağ tarafta görünen menüden paylaş seçeneğine basın.
 • Paylaş seçeneği çıktıktan sonraki aşamada favorilerden kaldır butonuna bakarak rahatlıkla kaldırma işlemi yapabilirsiniz.

Tiktok Favori Şarkılar Nerede Bulunmaktadır?

Tiktok üzerinden favori şarkılarınızı ekleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Beğendiğiniz şarkıları kaydederek ister kullanabilir isterseniz de dinleyebilirsiniz. Tiktok üzerinden şarkıları favoriye eklemek için video açık haldeyken basılı tutabilir ve favorilere ekleyebilirsiniz.

Tiktok favori şarkılar nerede diye soranlar için ‘’profili düzenle’’ butonun yanında bulunan bayrak sembolüne dokunarak beğendiğiniz şarkıların videolarına erişebilirsiniz.

Tiktok’ta Kaydedilen Videolar Nerede Bulunmaktadır?

Tiktok üzerinden videolarını kaydederek sonradan izleyebilmeniz mümkün. Bunun için beğenmiş olduğunuz videoları telefonuna indirebilirsiniz.  Tiktok kaydedilenler nerede soranlar için şu adımları izleyebilirsiniz,

 • Tiktok kaydedilen videoları galerinizden kolayca erişebilirsiniz. Fakat bu durum eğer videoyu indirdiyseniz geçerlidir.
 • Videoları indirmek için öncelikle indirmek istediğiniz videoyu açın.
 • Sonrasında paylaş butonuna tıklayarak kaydet seçeneğine basın.
 • Bu sayede videolarınız telefonuna iner. İnen videolar ise sizin telefonunuzda bulunmaktadır.

Videoları indirmek için öncelikle paylaşan kişinin bu videoyu indirmenize izin vermelidir. Videosunun indirilmesine izin veren kullanıcıların videosunu indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu özellik bulunmayan videoları indiremezsiniz fakat favorilerinize ekleyerek bu videoları sonradan kullanabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67