TikTok Bot Beğeni Satın Alma Uygulamaları

TikTok Bot Beğeni Satın Alma Uygulamaları

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları son anların daha araştırma içerisinde edilen konuları arasında yer almaya devam ediyor. Video paylaşım platformu gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken günümüzde milyonlarca kullanıcısı yer alan ile net olarak 150 ülkede kullanılmaya devam edilen platform birden fazla olan özelliği birlikte ön plana çıkmaya devam ediyor. Söz konusu olan yüzden ek olarak sosyalat.com farkı birlikte sadece araya getirdik. Genel olarak sosyalat.com olarak sizler için her satış hizmetine devam ediyoruz. Tiktok alanında merak ettiğiniz her detaya anlık olarak yazımızdan erişebilirsiniz. 

En az 1000 takipçisi yer alan bireyler canlı yayın açarak hesaplarında rahat yer alabileceklerdir. Lakin canlı yayınlarına birisini davet etmek istedikleri an ana sayfanın alt kısmında yer alan davet et kısmına tıklamak gerekir. Bireyler karşılarında olan bireylere hediye göndermek isteyebilir ile söz konusu olan anlarda davet kodlarının gözlenmesi veyahut hediye göndermek adına panele girmesi ek olarak gerekir. Böylece birden fazla olan detay her an daha rahat gözlenmektedir.  

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları karşın canlı yayına katılma nedir benzer detaylar sadece yandan ek olarak daha çok araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor. 

TikTok Canlı Yayında Hediye Nasıl Gönderilir?

Canlı yayın hediyesi TikTok

Tiktok canlı yayında hediye nasıl gönderilir kısmı araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor.  Canlı yayın anında ekranın sağ üst kısmında yer alan sonsuzluk işareti birlikte yapılmak istenen işlem meydana gelecektir. Söz konusu olan işarete dokunulmasının hemen ardından canlı yayına alınmak istenen kim varsa o bireyin kullanıcı karşısında dokunmak gerekir. Misafir edilmek istenen birey her kim olursa onun karşısında tıklamak yapılmak istenen adım karşısında yeterli olacaktır. 

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları karşın araştırma içerisinde edilen durumlardan tek tanesi sadece yandan ek olarak canlı yayın hangi adımlar paylaşılır konusu üzerine oluyor. Belirli adımlar birlikte istediklerini yerine getirmeleri mümkün tek durum olacaktır. Bunun için;

 1. Uygulamaya giriş yapılır.
 2. Ekranın alt kısmında yer alan artı kısmına dokunularak canlı yayın açılır.
 3. Kamera kısmının yanında yer alan canlı kısmına tıklanır ile canlı yayına geçiş yapılır.
 4. Canlı yayı karşısında yeni tek resim ile başlık seçilir. Ardından canlı yayına geç kısmı birlikte adımlar anlık gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken meydana gelecektir. 

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları diye araştırma içerisinde eden bireylerin tek yandan sadece yandan ek olarak platform üzerinden hangi adımlar hediye kazanabildiklerini araştırma içerisinde ettikleri gözlenmektedir. Söz konusu olan noktada tiktok aracılığı birlikte yapılacak yer alan tüm canlı yayınlar sırasında canlı yayın açan bireylere hediye gönderilebilir. Bunun karşısında sadece yandan ek olarak ilk gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken hediye gönderecek bireylerin jeton satın almaları gerekecektir. Hesaplara yüklenen bakiyeler ardından canlı yayın açan bireylerin canlı yayınlarına katılım sağlanır. Canlı yayına katılan bireyler hediyeler kısmında yer alan hediyeler arasından canlı yayın kullanıcılarına yeni hediyeler gönderilir. 

TikTok Kampanya Kodu Hangi Adımlarla Alınır?

Tiktok kampanya kodu hangi adımlar alınır diye araştırma içerisinde eden bireylerin belirli adımları takip etmesi yeterli olacaktır. Bunun için;

 1. Markalı içerik kısmına tıklanır ile geçiş aşamaları tamamlanır. 
 2. Kampanya süreçlerini bağla kısmına tıklanarak ekranın alt kısmında yer alan kampanya kodu ekle kısmına tıklanır.

Bu karşın basit adımlar birlikte anlık tek şekilde meydana gelecektir.  tek yandan sadece yandan ek olarak Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları karşın hangi hediyenin ne karşın ücretler birlikte satışa çıktığı araştırma içerisinde ediliyor. Hediye fiyatlarına bakılacak olduğu an;

 1. Tiktok Ayıcık Fiyatı: 12 TL.
 2. Tiktok Asa Hediye Fiyatı: 17 TL.
 3. Tiktok Görkemli Şato Fiyatı: 1.911 TL.
 4. Tiktok Para Yağmuru Fiyatı: 105 TL.
 5. Tiktok Yat hediyesi Fiyatı: 850 TL.
 6. Tiktok Spor Araba Hediye Fiyatı: 3.200 TL.
 7. Tiktok Öpücük Fiyatı: 17 TL.
 8. Tiktok Jet Uçağı hediye fiyatı: 573,42 TL gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken öne çıkacaktır. 

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları kısmının yanı sıra tek yandan sadece yandan ek olarak canlı yayına dahil olmak isteyen bireyler hangi adımlar davet atacaklarını araştırma içerisinde ediyor. Canlı yayına katılım sağlamak isteyen bireylerin yayıncılara kolay tek şekilde istek gönderebildikleri sadece yandan ek olarak biliniyor. Yayıncıların kullanıcılardan kendileri karşısında gelen taleplere cevap verebilmeleri karşısında yorumlar kısmında yer alan isteklere tıklamaları, kullanıcıları canlı yayına dahil edebilmeleri karşısında istekleri ret etmek karşısında seçim yapmaları gerekecektir. Söz konusu olan karşın kısa adımlar birlikte istedikleri süreçler anlık gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken meydana gelecektir. 

TikTok Canlı Yayın Kaç Takipçiden Sonra Açılır?

Tiktok canlı yayın kaç takipçiden sonra açılır araştırma içerisinde edilen konulardan tek tanesi gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken gözleniyor. Söz konusu olan noktada daha az 1000 takipçi gözlenmesi gerekir ki bireyler canlı yayın açarak platform üzerinde eğlenceli dakikalardan geçebilsinler. 1000 takipçi sayısına ulaşılmasının hemen ardından bireyler diledikleri karşın sınırsız tek şekilde canlı yayın açma hakkına sahip olacaklardır. Bunun karşısında takipçi koşulını yerine getirmek yeterli olacaktır. 

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları karşın canlı yayın hangi adımlar açılıyor benzer detaylar sadece yandan ek olarak araştırma içerisinde edilen konular arasında yer alıyor. Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları  diye araştırma içerisinde edenler uygulama üzerinde canlı yayın açmak için;

 1. Tiktok uygulamalarına ilk gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken giriş yapılır. 
 2. Hesaplara giriş aşamaları tamamlanır. 
 3. Ana sayfanın altındaki orta kısımda yer alan artı işaretine tıklanır. 
 4. Kaydetme kısmında yer alan canlı kısmına tıklanır. 
 5. Ardından canlı yayına geç kısmına tıklanır. 
 6. Her şey söz konusu olan karşın kısa sınırlı adımlarla meydana gelecektir. 

TikTok Canlı Yayın ile Beğeni Ne İşe Yarar?

TikTok canlı yayın beğenisi

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları benzer detaylar sadece yandan ek olarak araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor. Videonun hemen sağ alt kısmında yer alan kalp kısmına dokunmak yeterli olacaktır. Videonun üstüne çift gözlenmesi birlikte dikkatleri çeken dokunmanın ardından beyaz yer alan kalpler tek anda kırmızı olacaktır. Canlı yayın sırasında beğeni almak canlı yayın açanlar karşısında oldukça önemli yer alan detaylar arasında yerini almaya devam ediyor. Çünkü canlı yayın sırasında bireylere gönderilen kalpler ile hediyeler canlı yayın sahiplerinin para kazanmasına yardımcı oluyor. Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları karşın platform üzerinde hangi adımlar para kazanılır kısmı sadece yandan ek olarak öne çıkmaya devam ediyor. 

Tiktok bot beğeni satın alma uygulamaları birlikte para kazanmak karşısında bireylerin içerik oluşturucu fonundan uygulama içi para kazanma seçeneklerine, canlı yayın açarak aldıkları hediyeleri nakit aşamalarına dönüştürme süreçlerine karşın net tek gelir elde edebileceklerdir. Bunun karşısında sayfalarda ne karşın çok beğeni olur ne karşın çok etkileşim içerisine girilirse o karşın çok kazançlar meydana gelecektir. 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67