İnstagram’da Yorum Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram’da Yorum Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram’da yorum sayısı nasıl arttırılır, yorum hilesi kullanmak etkili olur mu? İnstagram sayfalarında yüksek sayıda yorum almak ilerleyen süreçte takipçi kitlenizi genişletmek ve keşfete çıkabilmek için oldukça önemlidir. Özellikle de yüksek takipçi sayısına sahip influencerlar arasında yer almak isteyenler ya da satış yapmak için işletme hesabını büyütmek isteyenler İnstagram’da yorum sayısı nasıl arttırılır sorusunu sormaktadır. İşte İnstagram’da yorum arttırmanın yolları şunlardır;

 • Kullanıcılara postlarda soru yöneltmek (fotoğraf içinde, açıklama kısmında ya da yorumlarda)
 • İnstagram keşfette farklı sayfaları yoruma davet etmek
 • Yorum ve beğeni gruplarına katılmak
 • İnstagram sayfalarında tanıtım yapmak
 • İnstagram’a reklam vermek

İnstagram üzerinden yapacak olduğunuz bu yöntemler tamamen doğal yollarla yorum sayınızın artmasını sağlamaktadır. İnstagram üzerinde bulunan postlarda mutlaka görülen şeylerden biri takipçilere postlarda soru sormaktır. Genellikle bu sorular açıklama kısmında ya da fotoğraf üzerinde yazılı olur, bu sayede kullanıcılar postunuzun altına yorum yapacaktır.

İnstagram keşfette farklı sayfalara yorum yaparak karşılıklı yorum yapmaya davet etmek ve yorum beğeni gruplarına katılmakta insanlarla ortak bir şekilde karşılıklı olarak etkileşim sağlamaktadır. İnstagram sayfalarında ve direkt olarak İnstagram’da reklam vermek ve bu reklamlarda takip etmeyi, yorum yapmayı öne çıkarmakta İnstagram’da yorum sayısı nasıl arttırılır, yorum hilesi olmadan yapılabilir mi sorularına cevap olarak verilebilir.

İnstagram Yorum Hilesi

Instagram yorum hilesi yapma

İnstagram yorum hilesi nasıl yapılır? İnstagram üzerinde birçok hile türü uygulanmaktadır. Beğeni hilesi, yorum hilesi, takip hilesi vb. bu hileler genellikle çeşitli programlar ya da siteler aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sitelerde işlemler oldukça kolay şekilde tamamlanır. Bir siteye İnstagram yorumu için işlem yapmak istediğinizde sizden şu bilgileri isteyebilir;

 • İnstagram kullanıcı adınız
 • İnstagram’da yorum yapılmasını istediğiniz postların URL adresleri
 • Hedeflenen yorum sayısı
 • İstenen yorum türü

Seçtiğiniz bu seçenekler doğrultusunda İnstagram yorum hilesi sayfaları size belli bir ücret talebinde bulunacaktır. Bu ücreti ödemeniz halinde işlem başlatılır ve belirlenen süreçte yorumlar postlarınıza yapılır. Elbette bu maliyet bakımından kimi zaman yüklü miktarda fiyatlara da sebep olabilmektedir. Sayfa için istediğiniz yorum sayısı ya da birden fazla postunuza yorum yapılmasını istemeniz halinde fiyat artışı söz konusu olacaktır.

Yorum işlemi yapan bu tip siteler ve uygulamaların güvenli bir ödeme sistemi olduğundan emin olun. Kimi site kart bilgileri ile ödeme işlemi yaptığınızda verilerinizi çalabilmektedir. Bu sebeple site içerisinde bulunan üstteki bağlantı adresi yanında güvenli ibaresi olduğundan emin olun.

Bunun dışında bazı siteler tamamen bu işi takipçi ya da yorum hilesi sayfası olarak gösterebilmektedir. Bu sebeple site içerisinde işlem yapmadan önce kullanıcıların yorumlarını inceleyin ve site ile ilgili detaylı araştırmalar yapın.

İnstagram Emoji Yorum Hilesi

İnstagram emoji yorum hilesi yapmak için yöntemler nelerdir? İnstagram üzerinde sıklıkla görülen emoji yorumları genellikle keşfete düşmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu sayede kullanıcıların sayfanızda paylaştığınız komik içeriklere ya da şaşırtıcı içeriklere bakması muhtemel hale gelir. Bu durumda İnstagram emoji yorumları oluşturmak için iki yöntem vardır. Bunların ilki kendi başlatabileceğiniz bir süreç olurken diğer klasik olarak uygulanan hile yöntemidir.

Kendi postunuz altında arkadaşlarınızı yönlendirerek emoji yorumları bırakarak bir etkileşim sağlamanız mümkündür. Birkaç arkadaşınızdan postunuza emoji bırakmalarını isteyebilirsiniz ya da hikayenizde posta emoji bırakılması için insanları etiketleyebilirsiniz. Ancak bu durum pek çok kişi tarafından süreklilik kazanamayabilir. Bu durumda İnstagram emoji yorum hilesi kullanılır

İnstagram emoji yorum hilesi şekilden yapılan Google aratmasında birçok şifreli sayfa bulmak mümkündür. Şifreli sayfalar hakkında belli kurallar bulunmaktadır. Öncelikle İnstagram yorum hilesi işleminde uygulanan adımlar bu süreçte de geçerlidir, İnstagram yorumlarından emoji almak için şunlar yapılır;

 • İnstagram bilgilerinin verilmesinden sonra ödeme işlemi yapılır
 • Site size bir şifre kodu verir ve bu şifre kodunu postunuzun açıklamasına yazmanız gerekir
 • Daha sonra bu kod site botları ya da kullanıcılar tarafından aratılarak bulunur
 • Böylece postlarınıza birçok emoji yorumu yapılmaktadır

İnstagram üzerinden çeşitli yorumlar yaptırmak, takipçi sayınızı arttırmak ve güvenli şekilde bu işlemleri organik kullanıcılara yaptırmak istiyorsanız sosyalat.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada avantajlı fiyatlarla istediğiniz sosyal medya hesabı için işlem yaptırmak mümkündür…

İnstagram’da Takipçi Kazandıran Hesaplar

İnstagram üzerinde çok az takipçiniz var, birçok içerik paylaşıyorsunuz ancak etkileşim sağlayamıyor musunuz? O zaman İnstagram’da takipçi kazandıran hesaplar ile iletişim kurabilirsiniz. Birçok sosyal medya platformunda bu tip hesaplar yer almaktadır. Mizahi içerikler, bilgi verme vb. birçok alanda içerik paylaşan binlerce hatta milyonlarca takipçiye sahip sayfalar belli bir ücret karşılığında sizin postlarınızın tanıtımını yapabilmektedir.

Bu sayede postlarınız yüksek oranda like alır, takipçi sayınızda yükseliş meydana gelir. Bu işlem oldukça basittir. Bu tip reklam çalışmalarını üstelenen yüksek takipçi İnstagram sayfaları ile iletişime geçin. Belli bir takipçi hedefiniz olduğunu söylediğinizde belirledikleri ücret doğrultusunda paylaşım yapacaklardır. Sizin postlarınızı sizi etiketleyerek paylaşan, İnstagram’da takipçi kazandıran hesaplar sayesinde yüzbinlerce takipçiye ulaşmış sayfalara rastlamak mümkündür.

Bu yöntemin kesin etkili olabilmesi için dikkatli olunması gereken noktalar vardır. Örneğin hedef kitleniz dışında bir sayfa ile anlaşmanız büyük ihtimalle yüksek takipçi kazanmanızı engelleyecektir. Çünkü her sayfanın belli bir kitlesi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak eğer kitap satış sayfanız varsa bununla alakalı sözler paylaşan, kitap incelemeleri yapan ya da gelişim amaçlayan sayfalarda reklam vermelisiniz. Aksi halde hesabınızda büyük bir etkileşim söz konusu olmayacaktır.

İnstagram Ücretsiz Yorum Hilesi

İnstagram ücretsiz yorum hilesi denilince akla ilk etkinlik sayfaları gelmektedir. Kullanıcıların DM üzerinden iletişim kurmaları İnstagram üzerinde çok yaygındır. Bunun için bazı etkinlik sayfaları çeşitli adminler tarafından kurulmaktadır. Çeşitli takipçi kazanmak isteyen, yüksek yorum hedefleyen kullanıcılar adminler tarafından ulaşılır. Bir etkinlik sayfasının takip edilmesi ve belli bir tarihte bu sayfa üzerinden yorum ya da beğenide buluşulması söylenir.

Burada insanlar beğeni ya da yorum yaparak hedeflenen karşı beğeni işlemini sağlamaktadır. Bu işlem şifre sistemiyle aynıdır. Belirli etkinlik sayfasının altına yorum yapanlar tek tek birbirilerine yorum yaparlar bu sayede kullanıcı sayısında artış meydana gelmektedir. Ancak bu sürecin çok hızlı yapılması risk teşkil eder. İnstagram ücretsiz yorum hilesi yapılırken çok fazla işlem gerçekleştirmek İnstagram algoritmasının hesabınızı bir bot hesap olarak algılamasına neden olabilmektedir.

İnstagram Yorum Satın Almak

Yorum satın almak instagram

İnstagram yorum satın almak aslında birçok site ve programın yaptığı uygulamadır. Ancak bazı siteler botlar aracılığıyla bunu yaptıkları ya da güvenli olmadıkları için tercih edilmemektedir. Siteler üzerinden bot saldırıları ile veriler sızdırılabilmektedir. Ancak her site bu işlemi yapmaz. Etkileşim sistemi sağlayan birçok farklı organik takipçi ekibine sahip siteler vardır. Bu siteler ile işlem yapabilirsiniz.

Eğer güvenli bir şekilde İnstagram yorum satın almak istiyorsanız sosyalat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada istediğiniz sosyal medya platformu için takipçi, beğeni ve yorum satın alabilirsiniz. Ayrıca eğer sayfanızı büyütmek istiyorsanız blog kısmındaki önerileri uygulamak oldukça etkili olacaktır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67