Instagram’da Satılabilecek Ürünler 2022

Instagram’da Satılabilecek Ürünler 2022

Instagram’da satılabilecek ürünler 2022 yılında da, özellikle internet üzerinden ürün satışı yapmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Bir milyardan fazla üyeye sahip olan Instagram uygulamasında, üyeler kendilerine ait olan Instagram kullanıcı hesaplarında fotoğraf, video ve hikaye paylaşımları yapabilmektedirler. Son yıllarda ise Instagram uygulaması ürün satışı yapmak isteyen kişilerin en çok kullandığı sosyal mecralardan birisi haline gelmiştir.

Instagram uygulaması, dünya genelinden en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olduğundan dolayı e-ticaretle uğraşanların da, en iyi şekilde ürün satışı ve reklam çalışmalarını yapabildiği bir yer olmaktadır. Instagram’da bu nedenle ürünlerini satan pek çok kişi bulunmaktadır. En iyi pazarlama platformlarından birisi olan Instagram uygulamasında binlerce satıcı hedef kitlelerine ulaşabilmekte ve ürün satışlarını kolaylıkla yapabilmektedir.

Instagram’da Satılabilecek Ürünler Nelerdir?

Instagram'da satılabilecek ürünler

Instagram uygulaması en iyi satış yapılabilen sosyal mecralardan birisi olup, uygulama içerisinde ürün satışları yapabilmek için sadece Instagram’a kullanıcı adı, e-mail adresi ve kullanıcı şifresi ile üye olmak yeterli olmaktadır. Instagram uygulamasında üyelik ve ürün satışları yapmak ise tamamen ücretsiz olmaktadır. Instagram uygulamasında satılabilecek olan ve satış oranları yüksek olan pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak Instagram’da satılabilecek olan ürünler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Ayakkabı
 • Elbise
 • Takı ve Aksesuar Çeşitleri
 • Cep Telefonu Aksesuarları
 • El Yapımı Olan Ürünler
 • Özel Tasarım Tişörtleri
 • Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri
 • Evcil Hayvan Ürünleri
 • Organik Gıda Çeşitleri
 • Çanta
 • Hediyelik Eşyalar
 • Yemek Çeşitleri
 • Kitap ve Dergi
 • Yöresel Ürünler

Ayakkabı

Instagram üzerinde yapılan ürün satışlarında, en çok rağbet gören ürün çeşitlerinden birisi de, her zaman için ayakkabı çeşitleri olmaktadır. Günümüzde pek çok kişi kadın, erkek ve çocuk olmak üzere Instagram uygulaması üzerinden ayakkabı almayı tercih etmektedir. Instagram üzerinden satışa sunulan ayakkabı çeşitleri ise birçok firmanın ve marka sahibi olanların ürünlerinden oluşmaktadır.

Elbise

Instagram kullanan kadınların en çok ilgilendikleri ürünlerden birisi de, elbiseler olmaktadır. Instagram üzerinde yer alan pek çok satıcı elbise modelleri satışı yapmaktadır. Instagram uygulamasında birbirinden farklı modellerde ve ekonomik olan fiyatlarda pek çok elbise çeşidine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Takı ve Aksesuar Çeşitleri

Instagram'da satılacak aksesurlar

Instagram uygulamasında en çok satılan ürünlerden birisi de, takı ve aksesuar çeşitleri olmaktadır. Genellikle özel tasarım ürünleri olan takı ve aksesuarlar, en çok satılan Instagram ürünleri arasında en üst sıralarda bulunmaktadır. Instagram üzerinde takı ve aksesuar satışı yapan kişiler sayesinde, yüzlerce farklı çeşit ürüne ulaşmak mümkün olmaktadır. Gayet ekonomik fiyatlarla satışa sunulan bu takı ve aksesuar çeşitleri arasında, en çok satılan ürünler ise küpe ve kolye çeşitleri olmaktadır.

Cep Telefonu Aksesuarları

Cep telefonu aksesuarları, günümüzde Instagram üzerinde satışa sunulan ve en çok satışı olan ürünler arasında bulunmaktadır. Instagram’da, her telefona uyumlu olan aksesuarlara ve ürünlere ulaşılabilmektedir. Instagram uygulamasında çok uygun fiyatlarla satışa sunulan cep telefonu aksesuarları arasında, en çok tercih edilen ürün çeşidi ise telefon kapları ve şarj aletleri olmaktadır.

El Yapımı Olan Ürünler

Instagram uygulamasında en çok satışa sunulan ürün çeşitlerinden birisi de, el yapımı olan ürünler olmaktadır. Herkesin beğenisine ve kullanım amacına uygun olan yüzlerce el yapımı, orijinal ürün çeşitlerine Instagram’da ulaşılabilmektedir. Özel tasarım olan el yapımı ürün çeşitleri, uygun olan fiyatlarının yanı sıra, şık ve kaliteli tasarımları ile de her zaman dikkat çekici olmaktadırlar. Buna bağlı olarak kendi emekleri ile ürettikleri ürünleri satan pek çok satıcıya, Instagram üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır.

Özel Tasarım Tişörtleri

Instagram’da satılabilecek ürünler arasında en üst sıralarda, özel tasarım tişörtleri yer almaktadır. Her renkten ve modelden olan özel tasarım tişörtlerine Instagram’dan ulaşılabilmekte ve arzuya bağlı olarak müşteriye özel tasarım tişörtleri siparişleri de verilebilmektedir. Özel tasarım tişört çeşitleri satışları ile her zaman çok yüksek meblağlarda kazanç elde edilebilmektedir.

Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri

Instagram’da en çok satışa sunulan ürün çeşitlerinden birisi de, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri olmaktadır. Instagram’da satılan bu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri ise binlerce çeşitten oluşmaktadır. Herkesin zevkine ve kullanım amacına uygun olan kişisel bakım ve kozmetik ürünleri Instagram’da satılmaktadır. Çok uygun fiyatlarla satın alınabilen bu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri, dışarıda satılan ürünlerden daha avantajlı fiyatlarla sahip olmaktadırlar.

Evcil Hayvan Ürünleri

Özellikle evcil hayvan sahibi olanların en çok alışveriş yaptığı yerlerden birisi de, Instagram uygulaması olmaktadır. Instagram uygulamasında evcil hayvan maması, kedi kumları, evcil hayvan minderleri ve oyuncaklar gibi benzeri her çeşit pet shop ürünlerine ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda evcil hayvanlara yardım etmek amacıyla da, Instagram’da evcil havyan ürünleri satan pek çok Instagram kullanıcısı bulunmaktadır.

Organik Gıda Çeşitleri

Günümüzde organik gıda çeşitlerine olan ilgi hayli artmış bulunmakta olup, sağlığına önem veren pek çok kişi organik olan gıdaları tüketmek istemektedir. Bu bağlamda Instagram uygulamasında satılabilecek olan en iyi ürün çeşitlerinden birisi de, her zaman için organik gıda çeşitleri olmaktadır. Çiftliklerde ya da kooperatiflerde üretilen bu ürünleri satan birçok Instagram kullanıcısı uygulama içerisinde bulunmaktadır.

Çanta

Instagram’da satılan ürünler arasında en çok ilgi göreni ise çantalar olmaktadır. Birbirinden farklı ve güzel çanta modellerine Instagram uygulamasında ulaşılabilmektedir. herkesin zevkine uygun olan bu çanta modelleri ise çok ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu nedenle Instagram’da satılabilecek ürünler arasında, çantalar her zaman en iyi seçeneklerden birisi olmaktadır.

Hediyelik Eşyalar

Instagram uygulamasında satılabilecek olan en iyi ürün çeşitlerinden birisi de hediyelik eşyalardır. Hediyelik eşyalar birbirinden farklı ürün çeşitlerden oluşmaktadır. Herkese uygun olan ve yüzlerce hediye seçeneğine Instagram’da ulaşılabilmektedir. Bu hediye çeşitleri herkesin bütçesine uygun olan seçeneklere sahip olup, sevilen herkes için hediye olabilecek ürünler bulunmaktadır.

Yemek Çeşitleri

Instagram’da satılabilecek ürünler arasında, yemek çeşitleri en iyi seçeneklerden birisi olmaktadır. Yemek çeşitleri arasında en çok talep gören ürünler ise fast food gıdalar, kahvaltılıklar ve tatlı çeşitleri olmaktadır. Çok ekonomik fiyatlarla satışa sunulan yemek çeşitleri, en çok gelir getiren ürün çeşitleri arasında da en üst sıralarda bulunmaktadır. Aynı zamanda yemek tarifi veren Instagram kullanıcıları da bulunmaktadır.

Kitap ve Dergi

Özellikle koleksiyoncular için satışa sunulan kitap ve dergi çeşitleri, Instagram uygulamasında en çok ilgi gören ürün çeşitlerinden birisi olmaktadır. Bu nedenle Instagram’da satılacak en iyi ürünlerden birisi de, kitaplar ve dergilerdir. Eski baskılardan oluşan bu kitap ve dergi çeşitlerinin hemen hepsine Instagram’da erişilebilmektedir.

Yöresel Ürünler

Instagram’da satılabilecek ürünler arasında yöresel ürünler de yer almakta olup, bu ürünlerin özellikle gıda olanları ise organik olarak satışa sunulmaktadır. En ilgi çeken ürünlerden birisi olan yöresel ürün satışları ile çok iyi gelirler elde etmek her zaman için mümkün olmaktadır. Genellikle köylerde yaşayan insanlar, kendi ürettikleri ürünleri Instagram uygulamasında herkesin bütçesine uygun olan fiyatlarla satışa sunmaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67